Γενικά Ταξίδι Η.Π.Α. και αεροπορικές ετρ.

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
244
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Θα ειδούμε τότες.Θενξ mariagl ;) Επίσης σε περίπτωση που κάποιος είναι 2μ ύψος γινεται να διαλέξει θέση?
Επειδή και εγώ είμαι 1.98 έχω πρόβλημα με το χώρο.Κάθομαι στις θέσεις των εξόδων κινδύνου γιατί υπάρχει παραπάνω χώρος εκεί αλλά και δεν πάνε πίσω οι θέσεις των μπροστινών(για να μην κλείνει ο χώρος προς τις εξόδους κινδύνου).Στο check in πες τους να σε βάζουν στις εξόδους κινδύνου.:cool:
 

**efi**

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Εγω εχω ταξιδεψει 2 φορες για ΗΠΑ. Η μια με την Ολυμπιακη απευθειας απο Αθηνα για ΝΥ. Γενικα καλα αλλα στενες θεσεις και οι αεροσυνοδοι περασαν μονο 2,3 φορες για να μασ δωσουν φαγητο / ποτο. Πηγαιναμε και ζητουσαμε μονοι μας.

Την άλλη φορα ταξιδεψα με swiss μεσω Zurich. Οι θέσεις πιο άνετες και το σερβισ και το φαγητο πολυ καλο. Οι ωρες βεβεαια αναμονης για καποιον μπορει να ειναι τραγικες. Στο πηγαινε ειχα 6 ωρες και στο ελα 12. (Μενω Θεσσαλονικη οποτε οποιος εχει ταξιδεψει με swiss απο εδω οι πτησεις ειναι σταναρ , φευγει 5 το πρωι και ερχεται 2 το βραδυ).

εμενα βεβαια δεν με χαλασε καθολου γιατι βγηκα βολτα στη ζυριχη (το αεροδρομιο ειναι πολυ κοντα στην πολη) και στο γυρισμο στις 12 ωρες πηρα το τρενο και πηγα στην Λουκερνη. Στην τελικη μακαρι να ειχα και αλλες ωρες :lol:
 

Junon

Member
Μηνύματα
45
Likes
4
Καλημέρα όλη μ'ερα!Ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις και τις συμβουλές,έκλεισα με ΒΑ.Ελπίζω να πάνε όλα καλά :D
 

TheNickanast

Member
Μηνύματα
11
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
Ηνωμένες Πολιτείες
Η Continental την έκοψε απο Αθήνα την πτήση;; Και μεταξύ της Turkish και της Swiss ποια διαλεγουμε;
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
η swiss ειναι για μενα μια απο της καλυτερες αεροπορικες,,,,η turkish δεν εχω ταξιδεψει ποτε....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom