Ισπανία Ταξίδι στην Ισπανία

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
:shock: W-O-W !!!!
Δεν είχα δει όλες τις σελίδες!!!!
Έτσι κάνετε για όποιον πάει ταξίδι!!! (Ευτυχώς η VEMA πήγε…τόση κουβέντα και να μην πήγαινε τελικά?!)
Τρομερό!!! Το τέλειο φόρουμ!!!:clap::clap::clap:

Να ρωτήσω και κάτι διαδικαστικό… πώς βλέπω τα μηνύματα για να βοηθήσω κι εγώ αν μπορέσω κάποιον? ..Από τα «σημερινά μηνύματα?»
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ναι, ετσι ακριβως κανουμε με ολους!!:p:p:pπανω δεξια γραφει καπου "αδιαβαστα μηνυματα", μπορεις λοιπον, να βλεπεις ο,τι καινουργιο γραφεται απο εκει!
περαν αυτου, μπορεις να βλεπεις τι γινεται με τα θεματα στα οποια εχεις γραψει, πατωντας πανω στο "χρηστες"(βρισκεται πανω στα δεξια) και μετα στο "πινακας ελεγχου χρηστη"..
τωρα αμα θες να δεις παλιοτερα θεματα πρεπει να τα ψαξεις μονη σου!πατας "forum" και μετα επιλεγεις ή "ταξιδιωτικες ιστοριες" ή "γενικα περι ταξιδιων" ή "αναζητηση πληροφοριων" και ψαχνεις τα θεματα με τιτλους(προσοχη!υπαρχουν και εδω σελιδες)..οποιο θελεις το ανοιγεις, διαβαζεις και γραφεις αν θες..εναλλακτηκα αν θες κατι πολυ συγκεκριμενο, πας στην επιλογη "αναζητηση" και κανεις αναζητηση με λεξη κλειδι(συνηθως ονομα τοπου) και σου ανοιγει ολα τα σχετικα θεματα!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Να ξερεις παντως οτι στην ισπανια δε θα βρεις τις καφετεριες που υπαρχουν στην Ελλαδα και τον κοσμο να καθεται με τις ωρες να πινει τον καφε του! Στην ισπανια ο καφες ειναι υποθεση μιση ωρας μη πω και 10λεπτου! Αρα οταν θες να ξεκουραστεις μπαινεις απλα σε ενα μπαρ και πινεις ενα καφεδακι!
Οσο για φαγητο για κοιτα και σε αυτο: La bardemcilla,
calle (οδος) augusto figueroa 47
www.labardemcilla.com
ειναι εστιατοριο με ταπας της γνωστης καλλιτεχνικης οικογενειας Bardem,πριν 3 χρονια ειχα φαει καλα εκει,μαλιστα δεν επιτρεπεται το καπνισμα! Τα πιατα ειναι τυπου μεζεδες και εχουν ονοματα απο διαφορες ταινιες.
Αυτα.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
:shock: W-O-W !!!!
Δεν είχα δει όλες τις σελίδες!!!!
Έτσι κάνετε για όποιον πάει ταξίδι!!! (Ευτυχώς η VEMA πήγε…τόση κουβέντα και να μην πήγαινε τελικά?!)
Τρομερό!!! Το τέλειο φόρουμ!!!:clap::clap::clap:

Να ρωτήσω και κάτι διαδικαστικό… πώς βλέπω τα μηνύματα για να βοηθήσω κι εγώ αν μπορέσω κάποιον? ..Από τα «σημερινά μηνύματα?»
Μπα κάνουμε και χειρότερα, αλλά βλέπεις έπεσες σε ΣΚ.:haha::haha::haha:
Και όποιος δε μας ακούει του βάζουμε τιμωρία μετά:bleh::bleh::bleh:.
Τα υπόλοιπα τα είπε η latina. Εγώ για το ταξίδι σου δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω, καθώς δεν έχω επισκεφθεί τη χώρα.
Καλή μελέτη λοιπόν, γιατί από Δευτέρα θα σε εξετάσουμε:haha::haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Και όποιος δε μας ακούει του βάζουμε τιμωρία μετά:bleh::bleh::bleh:.
καλα, αυτο εννοειται!!:bleh::bleh::bleh:
και εισαι και τυχερη που επεσες σε εμενα που ειμαι σχετικα επιεικης!
εχουμε και πιο αυστηρους!!γιαυτο να μελετησεις πολυ καλα τα λινκ!:haha::haha::haha:
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Τέλεια!! Η καλύτερή μου…έχω αρχίσει ήδη διάβασμα!!:D
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Είδες latina, είχαμε δεν είχαμε τη βάλαμε στο διάβασμα Σαββατιάτικα. Καλό και υπάκουο κορίτσι φαίνεται:haha::haha::haha:.
Να το καλέσουμε στο γκρουπ οι Γερμανοί είναι φίλοι μας. Το τσέκαρα έχει παέι στη χώρα, δεν μπορεί να μην τρελάθηκε. Ε marizaki;;; Η μόνη απάντηση που δεχόμαστε είναι ναι:haha::haha::haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.528
Likes
8.106
Να ξερεις παντως οτι στην ισπανια δε θα βρεις τις καφετεριες που υπαρχουν στην Ελλαδα και τον κοσμο να καθεται με τις ωρες να πινει τον καφε του! Στην ισπανια ο καφες ειναι υποθεση μιση ωρας μη πω και 10λεπτου! Αρα οταν θες να ξεκουραστεις μπαινεις απλα σε ενα μπαρ και πινεις ενα καφεδακι!
Οσο για φαγητο για κοιτα και σε αυτο: La bardemcilla,
calle (οδος) augusto figueroa 47
www.labardemcilla.com
ειναι εστιατοριο με ταπας της γνωστης καλλιτεχνικης οικογενειας Bardem,πριν 3 χρονια ειχα φαει καλα εκει,μαλιστα δεν επιτρεπεται το καπνισμα! Τα πιατα ειναι τυπου μεζεδες και εχουν ονοματα απο διαφορες ταινιες.
Αυτα.
Kαλά, σοβαρά μιλάς? Του Χαβιέ???? Θα πέσω κάτω :killme:.....τον λατρεύω!
Στη Μαδρίτη είναι????
Πώ πώ και σε ένα stop-over αντί να πάω εκεί έτρεχα στα παλάτια και στους κήπους.... :bash: :bash:
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Είδες latina, είχαμε δεν είχαμε τη βάλαμε στο διάβασμα Σαββατιάτικα. Καλό και υπάκουο κορίτσι φαίνεται:haha::haha::haha:.
Να το καλέσουμε στο γκρουπ οι Γερμανοί είναι φίλοι μας. Το τσέκαρα έχει παέι στη χώρα, δεν μπορεί να μην τρελάθηκε. Ε marizaki;;; Η μόνη απάντηση που δεχόμαστε είναι ναι:haha::haha::haha:
Μμμ…ννννναι! Δηλαδή...μου άρεσε…δε λέω...κοίτα δε γύρισα πολύ…ωραία όμως ήταν! Πήγα Αμβούργο και Βρέμη...την οποία λάτρεψα! Αλλά μέχρι εκεί :)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Μμμ…ννννναι! Δηλαδή...μου άρεσε…δε λέω...κοίτα δε γύρισα πολύ…ωραία όμως ήταν! Πήγα Αμβούργο και Βρέμη...την οποία λάτρεψα! Αλλά μέχρι εκεί :)
οκ!!αρκει!με δημοκρατικες διαδικασιες:)haha::haha::haha:), σε χρηζουμε μελος του γκρουπ..
δεν μενει παρα να γραφτεις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.253
Μηνύματα
885.029
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom