Σερβία Ταξίδι στο Βελιγράδι.

Debbiek

Member
Μηνύματα
10
Likes
4
Γεια σας, παιδιά! Ετοιμαζόμαστε για ένα ταξιδάκι για τις γιορτές στο Βελιγράδι και θα ήθελα λιγάκι τη βοηθειά σας.
Δεν έχουμε αποφασίσει ακόμη που να μείνουμε...από οτι είδα έχει πολλά διαμερίσματα ποιο πολλά από ξενοδοχεία εσείς τι θα μου προτείνατε?
Λέμε για κέντρο είναι καλά?
Γενικά οποιαδήποτε πληροφορία έχετε να μου δώσετε είναι ευπρόσδεκτη!!!
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ξέρει κανένας να προτείνει κάποιο καλό σημείο στο Βελιγράδι το οποίο να έχει καλή θέα και να βγαίνουν ωραίες φωτογραφίες, να φαίνεται ωραία η πόλη κτλ κτλ;
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Ξέρει κανένας να προτείνει κάποιο καλό σημείο στο Βελιγράδι το οποίο να έχει καλή θέα και να βγαίνουν ωραίες φωτογραφίες, να φαίνεται ωραία η πόλη κτλ κτλ;
Από τα τείχη που βρίσκονται περιμετρικά του πάρκου Kalemegdan έβγαλα πολλές ωραίες φωτογραφίες όχι τόσο της πόλης βέβαια όσο του ποταμού Σάβα που εκτείνεται από τη Σλοβενία,διασχίζει την Κροατία και τη Βοσνία και εκβάλει στον Δούναβη ακριβώς στο Βελιγράδι.


Γεια σας, παιδιά! Ετοιμαζόμαστε για ένα ταξιδάκι για τις γιορτές στο Βελιγράδι και θα ήθελα λιγάκι τη βοηθειά σας.
Δεν έχουμε αποφασίσει ακόμη που να μείνουμε...από οτι είδα έχει πολλά διαμερίσματα ποιο πολλά από ξενοδοχεία εσείς τι θα μου προτείνατε?
Λέμε για κέντρο είναι καλά?
Γενικά οποιαδήποτε πληροφορία έχετε να μου δώσετε είναι ευπρόσδεκτη!!!
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!!!
Εγώ έμεινα σε αυτό και μου άρεσε πολύ.Δίπλα στο πάρκο και πολύ κοντά στο κέντρο σε όμορφη γειτονιά
http://www.booking.com/hotel/rs/cen...37420316c73f30df60cefde40e5X3;highlight_room=
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ξέρει κανένας να προτείνει κάποιο καλό σημείο στο Βελιγράδι το οποίο να έχει καλή θέα και να βγαίνουν ωραίες φωτογραφίες, να φαίνεται ωραία η πόλη κτλ κτλ;
Όλες οι φωτογραφίες που έβγαλα στο Βελιγράδι ήταν πολύ καλές. Αυτό δεν έχει να κάνει απαραίτητα με το μέρος αλλά την οπτική και την λήψη.

Από κει και πέρα φυσικά από το φρούριο προς τους ποταμούς και την πόλη, από την γέφυρα Brankov, στο νησί Ada Ciganlija, στα σοκάκια της Skadarlija αλλά αν θες την καλύτερη θέα θα πας στο Zemun θα ανέβεις στον πύργο και θα για να βγάλεις αυτό
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Μάλιστα. Πάω και με μισή καρδια, μ' αυτό με αποτελείωσες.
Και τι έγινε.Μόνη σου θα διαπιστώσεις αν είναι ή δεν είναι. Δεν είναι να τρελαθείς αλλά θα σου αρέσουν κάποια σημεία της και θα περάσεις καλά.Είναι ζωντανή πόλη.
Μη σκας λοιπόν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom