Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Σεπτέμβριος - Νοέμβριος 2019

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Συγχαρητηρια στους νικητες!
Πετυχα 2/3... την ειχα και την Ρουαντα για βραβειο...
 
Last edited:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ μόνο τις χώρες του καφέ και του κακάο έπιασα, ευχαριστουμε τον travelbreak οι λατινόφιλοι.
Η αλήθεια είναι οτι αυτή τη φορά όλες οι ιστορίες ήταν καταπληκτικές, μπράβο σε όλους!
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.578
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολλά ευχαριστώ για την πρωτιά σε ένα διαγωνισμό με πραγματικά καλές ιστορίες (και μεγάλη ποικιλία προορισμών). Δεν ξέρω πώς πήγαμε από συμμετοχή, που είναι και το ζητούμενο, θα μας πει η υπέυθυνη, ακλά ταξίδια σε όλους και καλή ταξιδιωτική χρονιά.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Πολλά ευχαριστώ για την πρωτιά σε ένα διαγωνισμό με πραγματικά καλές ιστορίες (και μεγάλη ποικιλία προορισμών). Δεν ξέρω πώς πήγαμε από συμμετοχή, που είναι και το ζητούμενο, θα μας πει η υπέυθυνη, ακλά ταξίδια σε όλους και καλή ταξιδιωτική χρονιά.
Το αναφερει το poll... 55 ψηφισαν
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.578
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν ξερω ποσοι ψηφιζαν τις προηγουμενες φορες... αλλα γενικα 55 στα 38.625 μελη...
E η σύγκριση με τις προηγούμενες φορές θα γίνει. Ή με το πόσοι συνδέθηκαν αυτή την εβδομάδα, όχι με το αν ψήφισαν χιλιάδες μέλη που έχουν χρόνια να εμφανιστούν.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.449
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καθυστέρησα, αλλά δεν χαλάω το εθιμοτυπικό.

Οι νικητές του διαγωνισμού είναι:

1η θέση
Ο @Yorgos με την ιστορία Ωκεανία: Ν.Ζηλανδία - Φίτζι - Ν.Καληδονία - Wallis & Futuna - Τόνγκα - Βανουάτου -Αυστραλία

2η θέση
Ο @travelbreak με την ιστορία Στις χώρες του καφέ και του κακάο

3η θέση
Ο @dbalats με την ιστορία Υπερσιβηρικός

Πολλά συγχαρητήρια στους νικητές και άλλα τόσα μπράβο σε όλους τους συγγραφείς!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.449
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολλά ευχαριστώ για την πρωτιά σε ένα διαγωνισμό με πραγματικά καλές ιστορίες (και μεγάλη ποικιλία προορισμών). Δεν ξέρω πώς πήγαμε από συμμετοχή, που είναι και το ζητούμενο, θα μας πει η υπέυθυνη, ακλά ταξίδια σε όλους και καλή ταξιδιωτική χρονιά.
Μπράβο για την πρωτιά, καταρχάς. Η συμμετοχή αυτήν τη φορά πρέπει να άγγιξε ή να είναι το άνω όριο των τελευταίων χρόνων. Δεν κρατάω στατιστικά, όμως.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom