Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Σεπτέμβριος - Νοέμβριος 2019

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.754
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Το οποίο είναι καλό; ΟΚ; Μέτρια; Χάλια;
Με βάση τους 10 τελευταίους περίπου διαγωνισμούς που το θυμάμαι είναι περισσότεροι τώρα οι ψηφίσαντες. Στους άλλους δεν πέρασε η συμμετοχή τους 50.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.754
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Μπράβο για την πρωτιά, καταρχάς. Η συμμετοχή αυτήν τη φορά πρέπει να άγγιξε ή να είναι το άνω όριο των τελευταίων χρόνων. Δεν κρατάω στατιστικά, όμως.
Ίσως ο @psilos3 να έχει τα σχετικά στοιχεία.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.579
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με βάση τους 10 τελευταίους περίπου διαγωνισμούς που το θυμάμαι είναι περισσότεροι τώρα οι ψηφίσαντες. Στους άλλους δεν πέρασε η συμμετοχή τους 50.
Πρέπει να βάλει ο μπος την Aegean να δίνει έστω 100 μίλια σε οποιον ψηφίζει. Τα μέλη πουλάνε και τα παιδιά τους για μίλια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.579
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ίσως ο @psilos3 να έχει τα σχετικά στοιχεία.
Κουτσοί-στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα, ψηλέ αν μπορείς βρες σε παρακαλώ και το τοπ-5 πόντων/κατοχή σε iso καταστάσεις για τα shooting guards στην Ευρωλίγκα σε crunch time.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Μπράβο για την πρωτιά, καταρχάς. Η συμμετοχή αυτήν τη φορά πρέπει να άγγιξε ή να είναι το άνω όριο των τελευταίων χρόνων. Δεν κρατάω στατιστικά, όμως.
Διπλο μπραβο στους νικητες λοιπον!

(p.s. Βρηκα εναν διαγωνισμο με 57 ψηφισαντες το μακρινο 2011)
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.765
Likes
14.581
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Μπράβο σε όλους που γράφουν. Και λίγο παραπάνω σε εκείνους που κερδίζουν τα βραβεία. Ως ένας από αυτούς, ευχαριστώ όλους εκείνους που διαβάζουν τις ιστορίες των ταξιδιών μας. Και πιο πολύ με ευχαριστεί όταν επικοινωνούν μαζί μου για πληροφορίες.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ίσως ο @psilos3 να έχει τα σχετικά στοιχεία.
Κουτσοί-στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα, ψηλέ αν μπορείς βρες σε παρακαλώ και το τοπ-5 πόντων/κατοχή σε iso καταστάσεις για τα shooting guards στην Ευρωλίγκα σε crunch time.
Αριθμό συμμετοχών δεν έχω, είναι ωραίο στατιστικό σίγουρα αλλά για να το βγάλω πρέπει να πιάσω όλους τους διαγωνισμούς απ' την αρχή...
Αυτό που έχω πρόχειρο ως στοιχείο είναι ένα τοπ 10 με τις ψήφους που δόθηκαν στην πρώτη ιστορία κάθε διαγωνισμού, με τη νικήτρια αυτού που τρέχει να μπαίνει σ' αυτό.

Η ιστορία με τις περισσότερες ψήφους είχε λάβει 53 και η δεκάδα κλείνει με 35 ψήφους:

Untitled66.jpg


Τι άλλο συμπέρασμα εξάγουμε απ' αυτό;
Πως όταν υπάρχει ιστορία του @Yorgos στον διαγωνισμό ανεβαίνουν οι συμμετοχές. :haha:
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.765
Likes
14.581
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Αριθμό συμμετοχών δεν έχω, είναι ωραίο στατιστικό σίγουρα αλλά για να το βγάλω πρέπει να πιάσω όλους τους διαγωνισμούς απ' την αρχή...
Αυτό που έχω πρόχειρο ως στοιχείο είναι ένα τοπ 10 με τις ψήφους που δόθηκαν στην πρώτη ιστορία κάθε διαγωνισμού, με τη νικήτρια αυτού που τρέχει να μπαίνει σ' αυτό.

Η ιστορία με τις περισσότερες ψήφους είχε λάβει 53 και η δεκάδα κλείνει με 35 ψήφους:

View attachment 450868

Τι άλλο συμπέρασμα εξάγουμε απ' αυτό;
Πως όταν υπάρχει ιστορία του @Yorgos στον διαγωνισμό ανεβαίνουν οι συμμετοχές. :haha:
Στο τοπ10 έχουμε 6 ιστορίες του @Yorgos , που είναι μια κατηγορία μόνος του. Κάνε κι ένα τοπ10 με τους υπόλοιπους να φανούν και κάποιοι άλλοι. Ή κάνε ένα τοπ20 με όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.022
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom