ΗΠΑ Ταξιδιωτική ασφάλιση ΗΠΑ

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μολις τσέκαρα και εγω την anytime. Θεωρουμε τα 20000 για εξοδα νοσηλειας ειναι κομπλε ή να παμε full on στα 50000? :xalara:
Ποτέ δεν είναι κομπλέ τα λίγα για Αμερική, αξίζει η διαφορά για το καλύτερο πακέτο.
 

Aunt Lia

Member
Μηνύματα
17
Likes
27
@ Aunt Lia τελικα ποια ασφάλεια έκανες κ πόσο?
Χαιρεται! Δυστυχως οχι και ειναι και το μονο πραγμα που μου εχει μεινει να κανονισω. Αλλα επειδη δεν εχω ιδεα το αφησα τελευταια και ειμαι στη φαση απλα να κλεισω μια και οτι γινει 😬.
Γενικα παντως εχω καταληξει σε αυτες τις δυο, οποτε θα παιχτει μια απο αυτες!
 

Attachments

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Χαιρεται! Δυστυχως οχι και ειναι και το μονο πραγμα που μου εχει μεινει να κανονισω. Αλλα επειδη δεν εχω ιδεα το αφησα τελευταια και ειμαι στη φαση απλα να κλεισω μια και οτι γινει 😬.
Γενικα παντως εχω καταληξει σε αυτες τις δυο, οποτε θα παιχτει μια απο αυτες!
Πολύ φτηνές είναι αυτές! 25 $???
 

Aunt Lia

Member
Μηνύματα
17
Likes
27
Πολύ φτηνές είναι αυτές! 25 $???
Ναι οντως ειναι αρκετα φθηνες και εχω βαλει σαν κριτηριο policy maximun 1.000.000 $
Ειδα και σε ενα προηγουμενο post οτι καποιος ειχε αναφερει το συγκεκριμενο site οποτε θεωρω οτι ειναι safe και δεν ειναι τιποτα σκαμ.
Επειδη τσεκαρα και εταιρειες οπως allianz, anytime.mondial κλπ τα ποσα ειναι τα τριπλασια που ζητανε και η καλυψη ειναι πολυ μικροτερη. Οποτε για αυτο τεινω προς αυτες. :rolleyes:
 

Aunt Lia

Member
Μηνύματα
17
Likes
27
Σε ποιο σαιτ έψαξες κ σου κάνει σύγκριση?
Insubuy λεγεται η ιστοσελιδα και ουσιαστικα με βαση τα κριτηρια που βαζεις σου βγαζει διαφορα "προγραμματα" και σου δινει την επιλογη να κανεις compare μεταξυ αυτων. Εχω επισυναψει μια φωτογραφια παρακατω που εχω σημειωσει την επιλογη compare.
 

Attachments

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Κι εγώ Atlas America είχα αγοράσει μέσω Ιnsubuy τελευταία φορά που πήγα Αμερική.
Ήταν 200$ για 2 μήνες κάλυψη. Καμία σχέση με τις τιμές των Ελληνικών εταιριών.
Δε χρειάστηκε να κάνω κάποιο claim αλλά επειδή τελικά έμεινα λιγότερο διάστημα στη χώρα, ζήτησα επιστροφή χρημάτων για τις αχρησιμιοποίητες μέρες και ήταν πολύ άμεσοι κι αποτελεσματικοί στην επικοινωνία και στην όλη διαδικασία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.038
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom