Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Αγαπημένο Ταξίδι 2011

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ηταν βεβαιο ότι θα ανέβαζα φωτό απο το ταξίδι μου
''Με τον Πεθερό στην Πόλη '' .
Δύσκολη επιλογή αποδείχθηκε αλλά έδωσα μεσα τελικά ενα προβάδισμα στην Αγιά Σοφιά καθαρά απο συναίσθημα
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Θα πάρεις πολλά ψηφαλάκια με αυτή τη φωτογραφία (και το δικό μου μαζί)! Καλή επιτυχία!

Πάω να φτυαρίσω, χιονίζει ασταμάτητα.
Να ευχαριστήσω προκαταβολικά; Είναι μοναδική η στιγμή που απεικονίζεται στη φωτ/φία και ελπίζω να την εκτιμήσετε όσο εγώ! :D

Αλήθεια, δεν μπορείς να σταματήσεις να μας λές για χιόνια, νερά, βουνοκορφές με έλατα και δεν ξέρω τι άλλο;

(Αν κηρύξουμε πτώχευση, μπορώ να έρθω να σου φτυαρίζω πάντως...)
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Να ευχαριστήσω προκαταβολικά; Είναι μοναδική η στιγμή που απεικονίζεται στη φωτ/φία και ελπίζω να την εκτιμήσετε όσο εγώ! :D

Αλήθεια, δεν μπορείς να σταματήσεις να μας λές για χιόνια, νερά, βουνοκορφές με έλατα και δεν ξέρω τι άλλο;

(Αν κηρύξουμε πτώχευση, μπορώ να έρθω να σου φτυαρίζω πάντως...)
Πολύ ευχαρίστως! Και το καλοκαίρι να σκάβεις τον κήπο. Γιατί να σταματήσω; Γι'αυτό είμαι δω :twisted:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αγαπητέ admin, βλέπω ότι το όριο μεγέθους αρχείου είναι 250kb.Φαντάζομαι ότι πρόκειται για λαθάκι του συστήματος.Μήπως θα μπορούσες να το διορθώσεις;;Ευχαριστώ!!
Όχι, γιατί να είναι λαθάκι του συστήματος; δεν είναι αρκετά τα 250kb για μια φωτογραφία 800x600 ή 1024x768 ?
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Όχι,αλλά τα έχουμε ξανασυζητήσει αυτά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πόσα kb να το κάνω το όριο δηλαδή ανά φωτογραφία; 300kb? Γιατί αν μου πεις για παραπάνω, τότε κάτι δεν έχει καταλάβει ο ένας από τους δύο. :)

Έχουμε ήδη 40 συμμετοχές, και όλες οι φωτογραφίες είναι απίθανες!

Να δω πώς θα διαλέξουμε να ψηφίσουμε! :D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χαμός ρε.Τι φωτογραφιάρες είναι αυτές;

Φαντάσου τι θα γίνει σε κανένα διαγωνισμό "η καλύτερη φωτό σας ever".

Πολύ θέλω να δω κάτι τέτοιο κάποτε.Αν και νομίζω πολλοί θα είχαμε συνειδησιακά προβλήματα για το ποιό "φωτογραφικό παιδί" μας θα αναρτούσαμε.
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Έβαλα κι εγώ τη δική μου και έχω πάθει από το πόσο όμορφα μέρη υπάρχουν..Έβαλα ακόμη 4-5 προορισμούς στη λίστα μου :)Τι καλά!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Η φωτό που ανέβασα,δεν διεκδικεί δάφνες αισθητικής,αλλά είναι από το καλύτερό μου ταξίδι για φέτος(και ίσως όχι μόνο).India,it never ends!!!!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
δεν εχω δει ακομα φωτο απο isabelle,kalspiro και thanasiU2 ....!where are you ???
 
D

Delmem2549

Guest
καλησπερα και απο εμενα καλη επιτυχια σε ολους αν καποιος θα ηθελε να με βοηθησει και να μου πει τη γνωμη του για καποιες φωτο που ανεβασα απο το τελευταιο μου ταξιδι στο νεπαλ και ινδια δειτε εδω και βοηθηστε μια και δεν εχω επιλεξει πια να βαλω.
http://www.travelstories.gr/members/kegra-2549-albums-nepal-india-1480.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom