Φωτογραφικός Διαγωνισμός "Ταξιδιωτικός Χειμώνας"

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν μετράει, παρότι δεν είναι και παντελώς χάλια η γυναικούλα. Η Κάρεν πλέον αποτελεί πρωταγωνίστρια ιστορίας του φόρουμ και ως εκ τούτου η παρουσία της καθιστά την φωτογραφία ταξιδιωτική (λέμε τώρα).
Για να δειτε φωτογραφια της Καρεν πρεπει να πλερωσετε κυριε... αμ πως;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.589
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου φαίνεται το ειδικό βραβείο που θα πάρεις θα είναι το ειδικό βραβείο "ryanair": Βραβείο φραγκοφονιά.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μου φαίνεται το ειδικό βραβείο που θα πάρεις θα είναι το ειδικό βραβείο "ryanair": Βραβείο φραγκοφονιά.
:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
Αυτο το 'χει καπαρωσει αλλος, δυστυχως
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
δυστυχως τα χριστουγεννα παω σε παραλιες...τι κριμα....την επομενη φορα ομως θα κανετε κατι και για μας ε???
μαρια
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Με τόσα χιόνια που ανεβάσατε, είπα κι εγώ να βάλω κάτι να ζεσταθούμε :xmas_cheesygrin:
 

LastMan78

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική με μηχανή..
Είχα και εγώ την σκέψη να ανεβάσω μια με φωτιά αλλά η astral μου "έκλεψε" την ιδέα και αν νικήσει ζητώ το βραβείο να μοιραστεί τουλαχιστον αν δεν δωθεί αποκληστικά σε μένα. :xmas_cheesygrin:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Είχα και εγώ την σκέψη να ανεβάσω μια με φωτιά αλλά η astral μου "έκλεψε" την ιδέα και αν νικήσει ζητώ το βραβείο να μοιραστεί τουλαχιστον αν δεν δωθεί αποκληστικά σε μένα. :xmas_cheesygrin:
μμμ...ναι...τώωωωωρα πέτυχες! (για τη νίκη εννοώ) :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

LastMan78

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική με μηχανή..
μμμ...ναι...τώωωωωρα πέτυχες! (για τη νίκη εννοώ) :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
Σίγουρα θα είναι δύσκολο αλλά ο καθένας μπορεί να νικήσει (έχει αποφασιστεί ότι εγώ θα πάρω το βραβείο :xmas_cool:). Καλή επιτυχία πάντως!!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μπηκα κι εγωωωωω.... μια φρεσκοτατη σημερινη φωτο, στο καθημερινο ταξιδι μου για...το γραφειο. καλη μας επιτυχια! :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.589
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με μόνο μια φωτό, μας δυσκόλεψες Δευκαλίωνα... Ήθελα να βάλω και κάτι Βορειοκορεάτες που με μείον 6 βαθμούς καθάριζαν το άγαλμα το υπέρτατου ηγέτη από τα χιόνια με...σκούπες (όλη η χώρα είχε βυθιστεί στο χιόνι, το άγαλμα τους μάρανε), το Σινικό Τείχος αγνώριστο, τα υψίπεδα της Βολιβίας με το χιόνι να το έχει στρώσει πάνω στα αλπάκα... αλλά αφού μας περιορίζεις σε μία επέλεξα την πιο πανοραμική.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Με μόνο μια φωτό, μας δυσκόλεψες Δευκαλίωνα... Ήθελα να βάλω και κάτι Βορειοκορεάτες που με μείον 6 βαθμούς καθάριζαν το άγαλμα το υπέρτατου ηγέτη από τα χιόνια με...σκούπες (όλη η χώρα είχε βυθιστεί στο χιόνι, το άγαλμα τους μάρανε), το Σινικό Τείχος αγνώριστο, τα υψίπεδα της Βολιβίας με το χιόνι να το έχει στρώσει πάνω στα αλπάκα... αλλά αφού μας περιορίζεις σε μία επέλεξα την πιο πανοραμική.
:xmas_eek: κοιτα τι διαβαζω μεσημεριατικα.........αχ αχ αχ λυπησου μας!!!!!

εβαλα και εγω μια πιο πολυ για να συμμετεχω στον διαγωνισμο παρα γιατι ειναι ωραια.ενα χιονισμενο πρωινο στο vilnius ενω επινα τον ελληνικο μου στα ζεστα!:xmas_smile:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom