ΧΑΝΙΑ...Τραβελστορική κοπή πίτας

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.338
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
για σενα καλε μου Αντωνη εχω και αλλη γνωριμια!
τον φιλο μου τον ναυτικο που σου ελεγα,θα ειναι και αυτος στο μαγαζι την Κυριακη!
εχουμε να ακουσουμε πολλες ιστοριες παλι!!!!!!!!
καλά το είπα πως θα γίνει χαμός..........σ ευχαριστώ
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Eιμαι πολύ συγκινημένη που οι μέρες πλησιάζουν δύο μείνανε και θα δώ τους φίλους μου!!
Εύη πρέπει να κανονίσεις το πιο σημαντικό απο όλα...
Ασε το μενού..τρώμε οτι ναναι!!:xmas_mrgreen:
πρώτον.κοίτα να μπορούμε να καπνίζομε οι άρρωστοι...
δεύτερον.εξήγησε στον καταστηματάρχη οτι θα φέρω και το σπλάχνο μου..γιατί τελευταία έχει σαλτάρει και δεν μπορεί να συνέλθει ακόμα απο την μηνιαία απουσία μου..
αν φέρει αντίρρηση πές μου να βάλω κανένα μέσον..τον νομάρχη,τον καντηλανάφτη,εν ανάγκη τον Μητσοτάκη..:xmas_eek:
αφού δεν φάνηκε κανένα νούμερο απο πανω να μας τιμήσει,θα φέρομε εμείς ένα καινούριο νούμερο...σημειώστε Σ.
Αυτά Εύη μου,το μόνο άγχος που εμεινε είναι άν ...θα μου φουσκώσει ή δεν θα φουσκώσει!!!:xmas_cheesygrin:
Ευχαριστώ θερμά
Renata.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.338
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Eιμαι πολύ συγκινημένη που οι μέρες πλησιάζουν δύο μείνανε και θα δώ τους φίλους μου!!
Εύη πρέπει να κανονίσεις το πιο σημαντικό απο όλα...
Ασε το μενού..τρώμε οτι ναναι!!:xmas_mrgreen:
πρώτον.κοίτα να μπορούμε να καπνίζομε οι άρρωστοι...
δεύτερον.εξήγησε στον καταστηματάρχη οτι θα φέρω και το σπλάχνο μου..γιατί τελευταία έχει σαλτάρει και δεν μπορεί να συνέλθει ακόμα απο την μηνιαία απουσία μου..
αν φέρει αντίρρηση πές μου να βάλω κανένα μέσον..τον νομάρχη,τον καντηλανάφτη,εν ανάγκη τον Μητσοτάκη..:xmas_eek:
αφού δεν φάνηκε κανένα νούμερο απο πανω να μας τιμήσει,θα φέρομε εμείς ένα καινούριο νούμερο...σημειώστε Σ.
Αυτά Εύη μου,το μόνο άγχος που εμεινε είναι άν ...θα μου φουσκώσει ή δεν θα φουσκώσει!!!:xmas_cheesygrin:
Ευχαριστώ θερμά
Renata.
πολύ με συγκίνησε η συγκίνηση σου.
άγρια ραδίκια για σαλάτα θα έχει το μενού και μανταρίνια απ τα διπλανά περιβόλια. θα σου τα δείξω.........
στο σπλάχνο σου του έστειλα τα ΧΠ, τα είδες παραδίπλα;;;
άλλη πάλι αγωνία για το νέο νούμερο Σ...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Eιμαι πολύ συγκινημένη που οι μέρες πλησιάζουν δύο μείνανε και θα δώ τους φίλους μου!!
Εύη πρέπει να κανονίσεις το πιο σημαντικό απο όλα...
Ασε το μενού..τρώμε οτι ναναι!!:xmas_mrgreen:
Εδω δεν αναλαμβανω εγω αλλα η Ευα......την εμπιστευομαι απολυτα......εγω θα εχω τη φωτογραφηση !!

πρώτον.κοίτα να μπορούμε να καπνίζομε οι άρρωστοι...
δεύτερον.εξήγησε στον καταστηματάρχη οτι θα φέρω και το σπλάχνο μου..γιατί τελευταία έχει σαλτάρει και δεν μπορεί να συνέλθει ακόμα απο την μηνιαία απουσία μου..
αν φέρει αντίρρηση πές μου να βάλω κανένα μέσον..τον νομάρχη,τον καντηλανάφτη,εν ανάγκη τον Μητσοτάκη..:xmas_eek:
Δεν νομιζω οτι θα υπαρχει προβλημα......αθανατο μεσον.....ακομα και στη κοπη πιτας !!!

αφού δεν φάνηκε κανένα νούμερο απο πανω να μας τιμήσει,θα φέρομε εμείς ένα καινούριο νούμερο...σημειώστε Σ.
Δυστιχως δεν θα εχουμε guest star :xmas_sad::xmas_sad::xmas_sad: και το θελαμε τοσο πολυ !!! Λες να κακοπερασε η varsa και η ΕΡΣΗ και εξαφανιστηκαν και οι υπολοιποι ???? αρχιζω να ανησυχω !!!!

Αυτά Εύη μου,το μόνο άγχος που εμεινε είναι άν ...θα μου φουσκώσει ή δεν θα φουσκώσει!!!:xmas_cheesygrin:
Ευχαριστώ θερμά
Renata.
Παρακαλω θερμα
Ευη :xmas_wink:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
για το σπλαχνο σου κανενα προβλημα δεν υπαρχει,θα εχει και καρεκλα!
για το τσιγαρο τωρα......θα δουμε αναλογα τον κοσμο,αμα εχουμε αντκαπνιστες την βαψαμε αλλα για λιγο don't worry θα φυγουν και θα καπνιζουμε κανονικα.
τι θα φουσκωσει?????θα μας φτιαξεις αι εσυ βασιλοπιτα?ειπαμε........δικη μου η βασιλοπιτα μηπως και μου βρειτε κανενα γαμπρο της προκοπης.........
ξερετε ολοι που θα ερθετε?η' να δωσω περισσοτερες πληροφοριες?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
,
ξερετε ολοι που θα ερθετε?η' να δωσω περισσοτερες πληροφοριες?
ναι κατέβασε google map έτσι για να γουστάρομε!!
βάλε και pin μεγάλη για να το βρούμε..
την καρέκλα να την ακυρώσεις ..βάλε σε ξαπλώστρα!!:xmas_cheesygrin:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
εδω ...μητσοτακης!!!!:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
καλε????????????? ποιος με φωναξε???? ποιος ειπε οτι κακοπερασα να τον μαλωσω????? ακους εκει!!!!!!!!!!!! απλα ειμαι σε διαιτα :xmas_sad::xmas_sad: απο περυσι το καλοκαιρι που σας ηρθα, μπας και σας ερθω και φετος (αμην παναγια μου) για πάχυνση παλι...:xmas_cheesygrin:
ψιτ... απο κεινο το γλυκο της Ευας, θελω κι εγω! να μου στειλετε λιγακι:xmas_wink:
και φιλια σε ολους σας, ακουτε!!!
P.s. renata να την χαιρεσαι την κουκλα!:xmas_lol:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
αντε varsa!περιμενουμε να μας ξανα ερθεις και εγω θα σου φτιαξω αλλο...(θα εχει μπαγιατεψει μεχρι να ερθεις γι'αυτο!)
λοιπον,απο τα χανια αλλα και απο το ρεθυμνο ερχομενοι βγαινετε απο την ξοδο στο καλαμι,περνατε το καλαμι και μπαινετε καλυβες.μετα που θα περασετε την πλατεια του χωριου με τον μεγαλο πλατανο και την εκκλησια θα προχωρησετε καμια 50αρια μετρα στο δεξι σας χερι θα δειτε την ταβερνα "κουμανδρος" πριν το ποταμι ακριβως.
οι περισσοτεροι εχετε το κινητο μου παρτε με αμα θελετε βοηθεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom