Χριστινα καλεί Πλανητη Γη~~

Μηνύματα
39
Likes
1
Δε μου λες Χριστινα καρτα παραμονης για τον πλανητη αυτον εχεις βγαλει; Γιατι εχουν αρχιζει τα πραγματα να σκουραινουν πολυ για τους απο "αλλου"...:(

Βρε συ....μην ξεχνιεσαι...ειμαι συζηγος γηινου Πολιτη!Οποτε εχω καρτα παραμονης!!Χα χα!!!
 
Μηνύματα
39
Likes
1
Καλως ηρθες Κριστινα.
Επισκεψεις στον κοσμο σου δεχεσαι?
(Παλι αρχισα τα διαγαλαξιακα κοννε.......)
Καλως ορισα....καλως σας βρηκα....και καλα να περναμε!!!:D

Κανονικα δεν δεχομαστε επισκεψεις παρα μονο σε πολυ ειδικες περιπτωσεις (Ξερεις αντιπροσωπειες αλλων πλανητικων συστηματων για σοβαρα θεματα ασφαλειας,περιββαλοντος...κτλ.)

Αλλα επειδη εγω δεν ειμαι τυχαια εξωγηινη,(εχουμε ενα κοινο με εσας τους γηινους:μας εχει "διαβρωσει" το και εμας το βισμα)θα καταφερω να σου εκδοσω βιζα,αδεια παραμονης και αρκετες φιαλες οξυγονου δωρεαν!Ειμαι στην διαθεση σου για οτιδηποτε πληροφορια χρειαστεις!!!

Σι γιου λειτερ αλιγκειτορ, ...οπως λετε και εσεις εδω!!!


 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

morfimenti

Member
Μηνύματα
25
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
νησος του πασχα
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
πλανήτης γη

Χριστίνα μου δεν ταχα σκεφτεί καλά τα διαπλανητικά ταξίδια αλλά μετά απο αυτό που μας έγραψες δεν βλέπω την ώρα, όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα ,ειδικά αν πρόκειται να γνωρίσουμε κανένα καλό εξωγήινο πλάσμα......
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
welcome to earth:welcome:
αν υποψιαστώ οτι ο πλανήτης σου μοιάζει με την Καλαμάτα θα πεθάνω!!!:harakiri::D
 
Μηνύματα
39
Likes
1
Χριστίνα μου δεν ταχα σκεφτεί καλά τα διαπλανητικά ταξίδια αλλά μετά απο αυτό που μας έγραψες δεν βλέπω την ώρα, όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα ,ειδικά αν πρόκειται να γνωρίσουμε κανένα καλό εξωγήινο πλάσμα......

Ακου να δεις τι μου θυμισες τωρα (ε,ωρες ωρες ειμαι και λιγο σοβαρη!)

Εν ωρα εργασιας...εγω,ενας συναδελφος και αλλες 2 συναδελφισσες!Ειναι 2 ωρες πριν σχολασουμε και μας εχει πιασει οξεια τεμπελίτιδα!Δεν εχουμε τι να κανουμε να σκοτωσουμε την ωρα μας και χαζευουμε κατι φρι πρες εφημεριδες!(Σημειωτεον η μια συναδελφισσα ειναι...πως να την πω,να μην την προσβαλω?Χμ,καλη κοπελα,ελαφρως "αγαθουλα")

Εκει που δεν ακουγοταν ουτε κουνουπι,πεταγεται ο συναδελφος και λεει κοιτωντας την εφημεριδα του:

-Ρε συ η ΝΑΣΑ βρηκε εξωγηινους
-Α,ναι?Που?ρωταει η μια συναδελφος
-Στην Πλατεια Συνταγματος,απαντα αυτος
Και πεταγεται η "αγαθουλα" και με μια εκφραση αποριας και αθωωτητας λεει:
-ΑΛΗΘΕΙΑ?????:shock::shock:

Χα χα χα!!Περιττο να σου πω,πως απο τα γελια εγω επεσα απο την καρεκλα,μας ακουσε ολο το κτηριο και την αλλη μερα ολοι ελεγαν στην δουλεια "ΑΛΗΘΕΙΑ?" αντι για "ΚΑΛΗΜΕΡΑ"

Ηταν και ο τροπος που το ειπε!!!Απιστευτο περιστατικο!!!
 
Μηνύματα
39
Likes
1
welcome to earth:welcome:
αν υποψιαστώ οτι ο πλανήτης σου μοιάζει με την Καλαμάτα θα πεθάνω!!!:harakiri::D

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑΧΑ!!!Οχι,μπορεις να ζησεις !!Η πολη που γεννηθηκα ...φερνει στο τουτο της που λεει και ο Κωνστανταρας στην Καλαματα!Αλλα καμια σχεση!!!

Στει αλαιβ!!:bleh:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Kαλώς ήρθες... εγώ πάντως αν πήγαινα σε κάποιον άλλο πλανήτη, δε θα γραφόμουν σε ταξιδιωτικό φόρουμ... θα προσπαθούσα να κατακτήσω το μέρος:cool:
 
Μηνύματα
39
Likes
1
Kαλώς ήρθες... εγώ πάντως αν πήγαινα σε κάποιον άλλο πλανήτη, δε θα γραφόμουν σε ταξιδιωτικό φόρουμ... θα προσπαθούσα να κατακτήσω το μέρος:cool:

Ειπα και γω να ξεκινησω με Ρωμη,αφου την ειδαμε την Ελλαδιτσα αλλα δεν μας καθεται!!!

Ασε που υποψιαζομαι οτι θα σφαχτουν παλικαρια φετος για το ποιος θα πρωτοπαρει αδεια!!Αχ!!!!!
 
Μηνύματα
39
Likes
1
Για να απαντησω χρειαζομαι ενα στοιχειο ακομη: Ποσα χρονια γαμου; :haha:
Σοβαρα τωρα!
Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι εφτα χρονια κοντα!!Με γνωρισε στα 20περιπου ....αλλα δεν εχουμε παντρευτει ακομα!Ειναι μια μεγαλη ιστορια,οχι και τοσο ομορφη!

Να ειμαστε καλα,Πρωτα ο Θεος και λεμε το συντομοτερο!

Οκ,Σοβαροτητα ΤΕΛΟΣ
Ποιο ειναι το πορισμα σου?Ειμαι πολυ σοβαρα?????:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.966
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom