Βέλγιο Χριστούγεννα στη Φλάνδρα

Gin Tonic

Member
Μηνύματα
24
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Ψήνεται
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αίσχος...Τα σημερινά παιδιά δεν σέβονται τίποτα.
:suicide:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε ευχαριστώ. Δεν ξέρουμε ακόμα αν παίζει χριστουγεννιάτικο ταξίδι. Σου εύχομαι να περάσετε τέλεια στο δικό σας. Όσο για το δώρο, νομίζω ότι σοκαριστήκαμε πιο πολύ από την πιθανότητα επιτέλους να φανούμε τυχεροί. Ευτυχώς αυτό δεν κράτησε για πολύ :haha:!
Σε ευχαριστούμε πολύ. Αυτό που λες ισχύει. Και εμείς δεν έχουμε κερδίσει ποτέ, οπότε η πιθανότητα να κερδίσω κάτι όντως θα με σόκαρε :p:haha:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Πολυ καλη η ιστορια σου katkats...και πιστευω,οτι ειναι πληρης οδηγος για οποιον παει....:)....(το κοριτσακι ειναι αυτο που κατεβαινει τη σκαλα στην πρωτη φωτο?:icon_evil:)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολυ καλη η ιστορια σου katkats...και πιστευω,οτι ειναι πληρης οδηγος για οποιον παει....:)....(το κοριτσακι ειναι αυτο που κατεβαινει τη σκαλα στην πρωτη φωτο?:icon_evil:)
Σε ευχαριστώ πολύ. Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι αυτό το κοριτσάκι (μοιάζει). Ή το έχω διαγράψει από την μνήμη μου ή φταίνε τα κρασάκια που κατεβάσαμε:xalara:.
Ανεξάρτητα πάντως, ήταν πολύ γλυκό παιδάκι και μετά την αποτυχημένη συμμετοχή της στην κλήρωση ήταν για λύπηση...
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Πολύ πολύ όμορφη η ιστορία σου katkats, με ωραίες φωτογραφίες και χρήσιμες πληροφορίες. Σκεφτόμαστε κι εμείς σοβαρά να πάμε χριστουγεννιάτικο ταξίδι στο Βέλγιο και χάρι στην ιστορία σου έχουμε ψηθεί για τα καλά. Ελπίζω τελικά να πάμε, αν και έχουμε ακόμα να ρυθμίσουμε κάποια "πρακτικά" ζητήματα πριν κλείσουμε εισιτήρια και το ανακοινώσουμε στον γατούλη μας!
Να είστε καλά και να πραγματοποιείτε συχνά τέτοια όμορφα ταξίδια! :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολύ πολύ όμορφη η ιστορία σου katkats, με ωραίες φωτογραφίες και χρήσιμες πληροφορίες. Σκεφτόμαστε κι εμείς σοβαρά να πάμε χριστουγεννιάτικο ταξίδι στο Βέλγιο και χάρι στην ιστορία σου έχουμε ψηθεί για τα καλά. Ελπίζω τελικά να πάμε, αν και έχουμε ακόμα να ρυθμίσουμε κάποια "πρακτικά" ζητήματα πριν κλείσουμε εισιτήρια και το ανακοινώσουμε στον γατούλη μας!
Να είστε καλά και να πραγματοποιείτε συχνά τέτοια όμορφα ταξίδια! :)
Σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι να πάτε το χριστουγεννιάτικο ταξιδάκι και ό,τι βοήθεια θέλεις, πες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τον βρήκαμε!


Ίδια ρούχα, ίδιο τραγούδι, άλλη γωνία. Το YouTube έχει πολλά βιντεάκια του. Σωστός super star και αξιαγάπητος!
 
Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας
Η ιστορία σου katkats είναι πολύ όμορφη! Οι δε φωτογραφίες όνειρο! Με έβαλες στην πρίζα! Αν και έχω ξαναπάει Βρυξέλλες και Μπριζ, σκέφτομαι να πάω ξανά με τον άντρα μου αυτή τη φορά. Και μάλλον τις ίδιες μέρες που πήγατε κι εσείς, 25-30 Δεκεμβρίου! Μόνο τον καιρό σκέφτομαι, αν κάνει κρύα και βροχές θα το ευχαριστηθούμε;;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Η ιστορία σου katkats είναι πολύ όμορφη! Οι δε φωτογραφίες όνειρο! Με έβαλες στην πρίζα! Αν και έχω ξαναπάει Βρυξέλλες και Μπριζ, σκέφτομαι να πάω ξανά με τον άντρα μου αυτή τη φορά. Και μάλλον τις ίδιες μέρες που πήγατε κι εσείς, 25-30 Δεκεμβρίου! Μόνο τον καιρό σκέφτομαι, αν κάνει κρύα και βροχές θα το ευχαριστηθούμε;;
Σε ευχαριστώ! Κοίτα ο καιρός δεν ήταν και ιδιαίτερα ευχάριστος. Έκανε κρύο και έβρεχε συνεχώς. Αλλά τον χειμώνα στην Ευρώπη αυτό περιμένεις. Το παίρνεις απόφαση και πας προετοιμασμένος.:)
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε ευχαριστώ! Κοίτα ο καιρός δεν ήταν και ιδιαίτερα ευχάριστος. Έκανε κρύο και έβρεχε συνεχώς. Αλλά τον χειμώνα στην Ευρώπη αυτό περιμένεις. Το παίρνεις απόφαση και πας προετοιμασμένος.:)
Πράγματι, το κρύο και η βροχή περιορίζουν τις μετακινήσεις και τα ενδιαφέροντα, αλλά τι πιο όμορφο από κρύα μουντά και βροχερά ή χιονώδη Χριστούγεννα. Φτάνει πια με τα απαράδεκτα Αθηναϊκά ηλιόλουστα Χριστούγεννα :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom