Μαλαισία βαλιτσες και φυγαμε*

vasilis_sta

Member
Μηνύματα
48
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική

vasilis_sta

Member
Μηνύματα
48
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Ελα καλε,υπερβολες!:D
Σ'ευχαριστω παντως!
Νομιζω δε χρειαζετε να φορτωνουμε αυτους τους προορισμους με ενα σωρο κοσμητικα επιθετα,σε ατελειωτες σειρες για να γραφουμε μεγαλα στορυ!
ολοι ξερουμε ποσο ομορφα ειναι.Επισεις δεν κανω καμια προσπαθεια να δειξω συγγραφικο ταλεντο,δεν ειναι αυτη η δουλεια μου.Τη δουλεια μου την κανω πολυ καλυτερα απ το να γραφω ιστοριες!Επισεις το τι ωρα ξυπνησα,και οτι επλυνα τα δοντια μου και επιασα κοτσο τα μαλλια μου,δε ενδιαφερει κανεναν σιγουρα.
Μια απλη ιστορια,πως περασαμε,τι ειδαμε,ανθρωπους, συνηθειες και τροπος ζωης,μικρα tips για μελλοντικους ταξιδιωτες,και λιγο προσανατολισμος με αποστασεις μμμ κτλ
Και παλι νιωθω πως καπου καπου μπαινω σε αηδιαστικες λεπτομερειες και κουραζω.Πειτε μου....
Δεν κουρασες καθολου η ιστορια σου ηταν φοβερη και η περιγραφη σου σε κανει να θες να διαβαζεις κι αλλο...:clap::clap::clap::clap:
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Ο καημενουλης ο βαρκαρης μας εσκυψε το κεφαλι και ζητουσε συνεχεια συγνωμη.ηταν τοσο ειλικρινης και τοσο στεναχωρημενος που νιωσαμε πολυ ασχημα.Δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι στον κοσμο στο μυαλο τους την πουστια και την κοροιδια.Χωρις να μας παρει λεφτα για τη μεταφορα μας πηγε στην big beach για εξηλεωση!η big beach ονομα και πραγμα ειναι η μεγαλη παραλια στο kecil εχει εστιατορια κεντρα καταδυσης, beach barακια με φοινικοφυλλα και ψαθες αντι καρεκλακια και στη μεση χαμηλα τραπεζακια,και γενικα βαβουρα.αλλή εποχη ομως στη χαι σεζον,τωρα επικρατει μια ησυχια!αραξαμε λιγο,φαγαμε τουριστικα και αδιαφορες γευσεις περπατησαμε κατα μηκος της μεγαλης παραλιας και ωρα τωρα να γυρισουμε πισω στο νησι μας διοτι ο καιρος φαινετε να χαλαει και να σηκωνει μποφωρ!επισεις σε λιγη ωρα σκοτεινιαζει και μετα η ταριφα διπλασιαζετε στα taxi boat δηλαδη απο 1ε το ατομο φτανει τα 2ε:bleh:

η big beach ετοιμαζετε να κλεισει και εχει μια καπως παρακμιακη οψη
IMG_9557_1024x682.jpg

IMG_9567_1024x682.jpg

IMG_9574_1024x682.jpg


το βραδυ αραχτοι στο μπαλκονακι με θεα το φωτισμενο jetty και τις αντανακασεις του στο νερο,βγαλαμε τσικουδια και ξηρους καρπους,φορτωσαμε ολες τις φωτος της ημερας στο λαπτοπ και καναμε διαγωνισμο καλυτερης φωτογραφιας,σχολιαζοντς ταυτοχρονα τα της ημερας και τις περιπετειες μας!!!!!!
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Η διαδικασια με εντυπα που εχουμε να

Που προσγειώθηκες;;;;;;;



LCCT τί είναι;;;το αεροδρόμιο της Κουάλα Λουμπούρ;;;


kuala lumpur international airport
lcct αεροδρομιο της loco air asia στην kuala lumpur

xenos;341949 GO ON :cool:[/QUOTE said:
;)

δεν άντεξες και την πέταξες τη φόλα σου!!!!!
:haha::haha::haha:
 

vasilis_sta

Member
Μηνύματα
48
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Τι μαγευτικά χρώματα είναι αυτά στις φωτογραφίες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.361
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom