γαμήλιο ταξίδι που?

angelos1983

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Εμεις εχουμε κλεισει για Μπουενος Αιρες-Ιγκουαζου-Ριο για 12 διανυκτερευσεις απο 23 Αυγουστου. Βγαζει προσφορες η British και η Air France, εμεις κλεισαμε με την δευτερη στα 850 το ατομο. Υπολογιζουμε γυρω στα 5000 ολα ολα. Συντηρητικα στα ξενοδοχεια, αν θελαμε υπερπολυτελειες αραζαμε σε τιποτα Σευχελλες. Απλα θελαμε να δουμε κατι διαφορετικο.
 

pada2012

Member
Μηνύματα
26
Likes
2
Ευχαριστώ για τις προτάσεις σας κ για τις ευχές σας!! εάν κ ο γάμος έγινε τον Ιανουάριο αλλά λόγω δουλειάς δεν μπορέσαμε να πάμε γαμήλιο. Προς το παρόν το Μπορακάι κερδίζει πόντους αλλά δεν έχουμε κατασταλάξει ακόμα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.381
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Προς το παρόν το Μπορακάι κερδίζει πόντους αλλά δεν έχουμε κατασταλάξει ακόμα.
Και Κούβα και Ρίο τελεια ειναι , εγω προτεινα το Μπορακάι γιατί είναι πανέμορφο νησί και δε θα ξοδέψετε πολλά σε μετακινήσεις (μηχανάκι ή τρίκυκλο και είστε οκ) και εκδρομές.
Αν βρείτε φθηνά αεροπορικά , χτυπήστε τα.
Για να κερδίσουμε λίγους πόντους ακόμα με ένα βίντεο από Μπορα-μπορα-Μπορακάι!!
 
Last edited by a moderator:

pada2012

Member
Μηνύματα
26
Likes
2
Ξαναστείλε σε παρακαλώ το link με το βίντεο, μπας κ πείσω τον άνδρα μου να πάμε....
 

Skydream

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Και Κούβα και Ρίο τελεια ειναι , εγω προτεινα το Μπορακάι γιατί είναι πανέμορφο νησί και δε θα ξοδέψετε πολλά σε μετακινήσεις (μηχανάκι ή τρίκυκλο και είστε οκ) και εκδρομές.
Αν βρείτε φθηνά αεροπορικά , χτυπήστε τα.
Για να κερδίσουμε λίγους πόντους ακόμα με ένα βίντεο από Μπορα-μπορα-Μπορακάι!!
Μπορακάι χωρίς μπόρες... :D
Ωραίο βιντεάκι go2dbeach ... Η μουσική θυμίζει Τζαμάικα!!
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.381
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μπορακάι χωρίς μπόρες... :D
Ωραίο βιντεάκι go2dbeach ... Η μουσική θυμίζει Τζαμάικα!!
Όντως θυμιζει Τζαμάικα και λέγεται Pinoy reggae. Ειδικα τα νησια Visayas αγαπουν αυτο το ειδος μουσικης.

Ξαναστείλε σε παρακαλώ το link με το βίντεο, μπας κ πείσω τον άνδρα μου να πάμε....
Το διόρθωσα και παιζει..και ενα ακομα απο Willies Rock (με χαιρετισμους προς το σαιτ μας :D ) και Diniwind beach

http://www.travelstories.gr/vbtube_show.php?do=tube&tubeid=125
 
Last edited by a moderator:

Skydream

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Όντως θυμιζει Τζαμάικα και λέγεται Pinoy reggae. Ειδικα τα νησια Visayas αγαπουν αυτο το ειδος μουσικης.



Το διόρθωσα και παιζει..και ενα ακομα απο Willies Rock (με χαιρετισμους προς το σαιτ μας :D ) και Diniwind beach

Είναι υπέροχο.. και τα πιτσιρίκια είναι γλύκα (αν και δεν κατάλαβα λέξη...)
Ευχαριστούμε πολύ!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.739
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom