Ηνωμένο Βασίλειο διαμονη στο λονδινο

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Πολλά λες... γύρω στα 220? κάνει... για Chelsea η τιμή είναι μια χαρά... αλλιώς τραβάτε σε πάτους στο Paddington με τα μισά... το Chelsea είναι το Chelsea μικρή μου... όλα τα special πράγματα τα πληρώνεις σε αυτή την ζωή, είναι κανόνας...
294 από το δικό τους site και 332 από booking. Διάνα έπεσες μεγάλε traveller, ταξιδεύω Λονδίνο 2-3 φορές το χρόνο και μένω Paddington αλλά όχι σε υπόγεια, συνήθως προτιμώ 2ο και 3ο. Μια χαρά σε πληροφορώ κοιμάμαι με τα 70 ευρώ για τα υπερεκτιμημένα Λονδρέζικα χοτέλς. Οι έχοντες και θέλοντες ας απολαύσουν τα σπέσιαλ.
 

marag

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
θιβετ
monica
ευτυχως γι αυτον, το ταξιδι το διοργανωνω εγω..!!

Ειδα στο χαρτη σου οτι εχεις παει Sri Lanka κι εσυ..για μενα ηταν ο 1ος προορισμος εκτος Ευρωπης και με συνεπηρε...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μια καλή και αξιοπρεπής επιλογή, σε καλή τιμή για Λονδίνο και σε καλή περιοχή είναι το City Inn Westminster - αν βρεις δωμάτιο.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
294 από το δικό τους site και 332 από booking. Διάνα έπεσες μεγάλε traveller, ταξιδεύω Λονδίνο 2-3 φορές το χρόνο και μένω Paddington αλλά όχι σε υπόγεια, συνήθως προτιμώ 2ο και 3ο. Μια χαρά σε πληροφορώ κοιμάμαι με τα 70 ευρώ για τα υπερεκτιμημένα Λονδρέζικα χοτέλς. Οι έχοντες και θέλοντες ας απολαύσουν τα σπέσιαλ.
Kαι τι φταίω εγώ βρε που είσαι άσχετη και δεν μπορείς να βρεις τα 220?? Άμα ψάχνεις στο booking και στο επίσημο site της εταιρίας τέτοιες τιμές θα βρεις...

Μίλησα εγώ για υπόγεια? για πάτους στο Paddington μίλησα και φυσικά έπεσα μέσα... άλλη καλή λύση είναι ένα hostel καβάτζα στη Βικτώρια... θα το τσιμπίσεις με κανένα πενηντάρικο... άμα είσαι και κουρασμένη από τις ημερίσιες βόλτες θα κοιμηθείς σαν πουλάκι και δεν θα καταλάβεις καθόλου την υπέροχη εσάνς της ποδαρίλας που θα πλανάτε στην καβάτζα...

Αυτό το έχοντες το καταλαβαίνω το άλλο με τους θέλοντες αδυνατώ... δηλαδή εσένα άμα σου περισσεύανε που θα κοιμώσουνα στον πάτο με τα 70? ή στο MyHotel με τα 220?? Μην το παίζεται τόσο υπεράνω κορίτσια θα κλάψω...

Για να τελειώνει το παραμύθι... ο φίλος ζήτησε κάτι στο Chelsea για να γιορτάσει κάτι special... οι τιμές στο Chelsea είναι αυτές... δεν θα βρεις τίποτε με λιγότερο από 200?... δεν καταλαβαίνω το πνεύμα σας λοιπόν... ούτε εγώ έχω την δυνατότητα να δώσω 200? το βράδυ για να πάω μια βδομάδα στο Λονδίνο αλλά ασφαλώς και θα το ήθελα... θέλω αλλά δεν μπορώ λοιπόν είναι η σωστή απάντηση αγαπητή Παναγιώτα και τα υπόλοιπα αέρας φρέσκος...
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Kαι τι φταίω εγώ βρε που είσαι άσχετη και δεν μπορείς να βρεις τα 220?? Άμα ψάχνεις στο booking και στο επίσημο site της εταιρίας τέτοιες τιμές θα βρεις...

Μίλησα εγώ για υπόγεια? για πάτους στο Paddington μίλησα και φυσικά έπεσα μέσα... άλλη καλή λύση είναι ένα hostel καβάτζα στη Βικτώρια... θα το τσιμπίσεις με κανένα πενηντάρικο... άμα είσαι και κουρασμένη από τις ημερίσιες βόλτες θα κοιμηθείς σαν πουλάκι και δεν θα καταλάβεις καθόλου την υπέροχη εσάνς της ποδαρίλας που θα πλανάτε στην καβάτζα...

Αυτό το έχοντες το καταλαβαίνω το άλλο με τους θέλοντες αδυνατώ... δηλαδή εσένα άμα σου περισσεύανε που θα κοιμώσουνα στον πάτο με τα 70? ή στο MyHotel με τα 220?? Μην το παίζεται τόσο υπεράνω κορίτσια θα κλάψω...

Για να τελειώνει το παραμύθι... ο φίλος ζήτησε κάτι στο Chelsea για να γιορτάσει κάτι special... οι τιμές στο Chelsea είναι αυτές... δεν θα βρεις τίποτε με λιγότερο από 200?... δεν καταλαβαίνω το πνεύμα σας λοιπόν... ούτε εγώ έχω την δυνατότητα να δώσω 200? το βράδυ για να πάω μια βδομάδα στο Λονδίνο αλλά ασφαλώς και θα το ήθελα... θέλω αλλά δεν μπορώ λοιπόν είναι η σωστή απάντηση αγαπητή Παναγιώτα και τα υπόλοιπα αέρας φρέσκος...
Κάνεις λάθος αγαπητέ μου, αν εσένα τα γούστα σου είναι να δίνεις 200 και 300 ευρώπουλα για ένα απλό δίκλινο στο κλασσάτο Τσέλσι, τότε απέχουμε παρασάγγας. Δε θα'τα δινα, και να τα'χα. Εν ανάγκει, και σε χόστελ θα'μενα και σε κάμπσάιτ.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πολλά λες... γύρω στα 220? κάνει... για Chelsea
Κάνεις λάθος αγαπητέ μου, αν εσένα τα γούστα σου είναι να δίνεις 200 και 300 ευρώπουλα για ένα απλό δίκλινο στο κλασσάτο Τσέλσι, τότε απέχουμε παρασάγγας. Δε θα'τα δινα, και να τα'χα. Εν ανάγκει, και σε χόστελ θα'μενα και σε κάμπσάιτ.
Panagiota εκτός θέματος και ο Traveller αδιάβαστος. ναι εγινε κι αυτό. αδιάβαστος σε θέμα που έπρεπε να κατέχει άριστα.
159 Ε έχει αγαπητέ το χοτέλ. προφανώς τα ψαχτήρια σου θέλουν ενημέρωση. ή πρόδωσες τους παλιούς φίλους σου-ψαχτήρια?
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
160 E το βρήκα εγώ...:roll:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Κάνεις λάθος αγαπητέ μου, αν εσένα τα γούστα σου είναι να δίνεις 200 και 300 ευρώπουλα για ένα απλό δίκλινο στο κλασσάτο Τσέλσι, τότε απέχουμε παρασάγγας. Δε θα'τα δινα, και να τα'χα. Εν ανάγκει, και σε χόστελ θα'μενα και σε κάμπσάιτ.
Αν Παναγιώτα μου είχες την δυνατότητα να μείνεις για μια βδομάδα στο κλασσάτο Chelsea τότε τα 200 και τα 300 ευρώπουλα θα σου φαινόντουσαν ψίχουλα... στα χόστελ και στα κάμπινγκ θα πήγαινες για να κάνεις την πλάκα σου και σε καμία περίπτωση δεν θα αντιμετώπιζες σοβαρά το ενδεχόμενο να μείνεις εκεί... εν ολίγοις δεν θα είχες καμιά σχέση με την Παναγιώτα που είσαι σήμερα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.242
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom