Ιταλία διαμονη στο bergamo

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
εγω έχω κλεισει το NΗ (προσοσχη εχει και στο αεροδρομιο αλλα εγω μιλαω για αυτο που ειναι στο κεντρο)με 60 τη βραδια δικλινο με πρωινο απο το gala(νομιζω παρομοια τιμη δινει και το yeego) ριξε μια ματια ...

NH BERGAMO Hotel - galahotels.Com
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
Σκέφτομαι αρχές Ιουλίου να κάνω δώρο στον άντρα μου ένα τριήμερο στο Μιλάνο. Βέβαια μετά από όσα διάβασα προσανατολίζομαι και εγώ για 2 διανυκτερεύσεις στο Bergamo στο Hotel Settecento - Hotel Settecento Bergamo που το βρήκα με 64 το δίκλινο και μου φάνηκε και όμορφο και μια στο Μιλάνο για να είμαστε πιο κοντά στο αεροδρόμιο τη μέρα αναχώρησης. Μια ερώτηση σε 2 μέρες γεμάτες μπορώ να πάω και Bellagio και Βερόνα και να δώ και το Bergamo ή δεν θα μου βγει ?
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
παιδια εγω στο bombyx εμεινα 3 βραδια, 7 ενηλικες, με πρωινο και χρηση πισινας, 417 ευρω. απιστευτο;; θα γράψω ταξιδιωτική ιστορια..
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
οχι, το επισκεφθηκα στις αρχες του απριλη!
το πρωινο ηταν βασικο, μην φανταστεις τρελες επιλογες (ειδικά σε αλμυρά επασχε)..
αλλά για την τιμή του μια χαρα..ειναι μια αξιοπρεπης επιλογη αν δεν θες να πληρώσεις παραπάνω..
ναι, το σημείο ειναι καλό, περπατούσαμε μέχρι το φουνικουλαρ..
τελεια, νομίζω η απόφαση πάρθηκε!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
εγω έχω κλεισει το NΗ (προσοσχη εχει και στο αεροδρομιο αλλα εγω μιλαω για αυτο που ειναι στο κεντρο)με 60 τη βραδια δικλινο με πρωινο απο το gala(νομιζω παρομοια τιμη δινει και το yeego) ριξε μια ματια ...

NH BERGAMO Hotel - galahotels.Com
καλη τιμη για ξενοδοχειο, για μενα , ομως, 80 ευρω ειναι πολλα
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
τιμη ανα ατομο βγηκε 20 ευρω τη μέρα... αλλα δε νομιζω να πεσει κατω απο 50 το δωματιο για 2 ατομα...
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
καλησπέρα κανονίζω ένα σαββατοκύριακο στο Bergamo μιας και η Ryanair έχει πολύ καλές τιμές για τον Ιούνιο. Είδα στο forum ότι αρκετοί έχουν μείνει στο Settecento Hotel που βρήκα πολύ καλες τιμές, δύοε ρωτησούλες από το αεροδρόμιο πάει λεοφορείο κοντά στο ξενοδοχείο ή πρέπει να πάρουμε ταξί?
Μετά θέλω να πάμε Varrena αλλά δεν θα έχουμε αυτοκίνητο, τρένο από που θα πάρω και πόσο κοστίζει. Είδα στο site της trenitalia Advance Search
αλλά δεν μου έχει πουθενά κουτάκι να επιλέξω την ώρα αναχώρησης και δεν μου δίνει ούτε τιμές. Μπορείτε να με κατευθύνεται για το Ξενοδοχείο και πώε μπορώ να μετακοινηθώ από αυτό χωρίς να έχω αυτοκίνητο?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
καλησπέρα κανονίζω ένα σαββατοκύριακο στο Bergamo μιας και η Ryanair έχει πολύ καλές τιμές για τον Ιούνιο. Είδα στο forum ότι αρκετοί έχουν μείνει στο Settecento Hotel που βρήκα πολύ καλες τιμές, δύοε ρωτησούλες από το αεροδρόμιο πάει λεοφορείο κοντά στο ξενοδοχείο ή πρέπει να πάρουμε ταξί?
Μετά θέλω να πάμε Varrena αλλά δεν θα έχουμε αυτοκίνητο, τρένο από που θα πάρω και πόσο κοστίζει. Είδα στο site της trenitalia Advance Search
αλλά δεν μου έχει πουθενά κουτάκι να επιλέξω την ώρα αναχώρησης και δεν μου δίνει ούτε τιμές. Μπορείτε να με κατευθύνεται για το Ξενοδοχείο και πώε μπορώ να μετακοινηθώ από αυτό χωρίς να έχω αυτοκίνητο?

μήπως γιατί γράφετε Varenna;
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
οκ βρε παιδί μου έκανα ένα ορθογραφικό λάθος στο Post μου στην αναζήτηση όμως μου το έβγαλε μόνο του. Εκτος από το λάθος μήπως έχεις καμία απάντηση?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
άμα βάλεις το όνομα σωστά, σου εμφανίζει όλες τις πληροφορίες, όσο για το χοτέλ, δε ξέρω, μιας και δε χρησιμοποιώ ξενοδοχεία εδώ και καιρο
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
άντε πάλι να το ξαναπώ βρίσκω καλέ τα δρομολόγια Advance Search
αλλα δεν έχει κάπου να τσεκάρω τί ώρα θέλω να αναχωρήσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.301
Μηνύματα
887.244
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom