εκπτωτικά κουπόνια

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μπορει να μου θυμισει καποιος τι ακριβως πρεπει να στειλουμε στο μειλ για τα ακτοπλοικα εισητηρια; Ονομα, αριθμο κρατησης και αριθμο κουπονιου; Κι αν εχουμε κανει πολλες κρατησεις τοτε τα βαζουμε ολα σ'ενα μειλ;
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Μπορει να μου θυμισει καποιος τι ακριβως πρεπει να στειλουμε στο μειλ για τα ακτοπλοικα εισητηρια; Ονομα, αριθμο κρατησης και αριθμο κουπονιου; Κι αν εχουμε κανει πολλες κρατησεις τοτε τα βαζουμε ολα σ'ενα μειλ;
Ακριβώς!!!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Οταν στειλατε το μειλ με τα στοιχεια λαβατε κανενα μειλ απ'αυτους; Αργουν να βαλουν τα χρηματα στη καρτα;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
παιδια οποιος εχει κουπονια για travelplanet24 και θελει να κλεισει ακτοπλοικα εβαλαν στη φορμα κρατησης ενα πεδιο που βαζεις το κουπονι και δε χρειαζεται να στειλεις mail και να στο αφαιρεσουν μετα.Γινεται αυτοματα η αφαιρεση
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Παντως εγω τα εκλεισα με το παλιο το τροπο, στελνοντας email κι ολα καλα. Τα χρηματα μπηκαν στο λογαριασμο της καρτας μου ωραια και καλα την ημερα που μου ειχαν πει. Να τα λεμε τα καλα για να ξερουν ολοι τι γινεται.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Οχι ηταν τοτε που επρεπε να στειλεις μειλ. Και τα εισητηρια εκδοθηκαν αμεσως...
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
παιδια οποιος εχει κουπονια για travelplanet24 και θελει να κλεισει ακτοπλοικα εβαλαν στη φορμα κρατησης ενα πεδιο που βαζεις το κουπονι και δε χρειαζεται να στειλεις mail και να στο αφαιρεσουν μετα.Γινεται αυτοματα η αφαιρεση
Τελικά δηλ. μπορώ να κλείσω σήμερα με το κουπόνι του facebook το πήγαινε και αύριο να χρησιμοποιήσω το αυριανό κουπόνι και να κλείσω το έλα?? Ισχύει αυτό?? Για πείτε ρε παιδιά γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι!!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Τελικά δηλ. μπορώ να κλείσω σήμερα με το κουπόνι του facebook το πήγαινε και αύριο να χρησιμοποιήσω το αυριανό κουπόνι και να κλείσω το έλα?? Ισχύει αυτό?? Για πείτε ρε παιδιά γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι!!
Δε σε πιανω. Ποιο facebook; Ποιο σημερινο και αυριανο; Εξηγησε μας γιατι εμεις αυτα τα ειχαμε αγορασει απο το goldendeals.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Αν υπαρχει καποιος που εχει αγορασει καποιο κουπονι για ακτοπλοικο εισητηριο και δε σκοπευει να το χρησιμοποιησει για καποιο λογο θα ηθελα αν γινεται να μου το δωσει. Ειναι αναγκη και θα μου ηταν πολυ χρησιμο. Ευχαριστω :)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Για ακτοπλοϊκά τρέχει τώρα μια προσφορά -10 ευρώ για 2 εισιτήρια μετ'επιστροφής δείτε εδώ: Ακτοπλοϊκά Εισιτήρια Προσφορά - Petas.gr ότι πρέπει για το καλοκαίρι
10 ευρώ λιγότερο στη συνολική τιμή εισιτηρίων όταν αγοράζεις 2 εισιτήρια μαζί. Έτσι όπως το έγραψες μπορεί να καταλάβει κανείς ότι με 10 ευρώ παίρνεις 2 ακτοπλοϊκά μετ'επιστροφής
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom