εκπτωτικά κουπόνια

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
10 ευρώ λιγότερο στη συνολική τιμή εισιτηρίων όταν αγοράζεις 2 εισιτήρια μαζί. Έτσι όπως το έγραψες μπορεί να καταλάβει κανείς ότι με 10 ευρώ παίρνεις 2 ακτοπλοϊκά μετ'επιστροφής
Οντως κι εγω στην αρχη μπερδευτηκα. Οταν το ανοιξα καταλαβα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν υπαρχει καποιος που εχει αγορασει καποιο κουπονι για ακτοπλοικο εισητηριο και δε σκοπευει να το χρησιμοποιησει για καποιο λογο θα ηθελα αν γινεται να μου το δωσει. Ειναι αναγκη και θα μου ηταν πολυ χρησιμο. Ευχαριστω :)
Eίχα κερδίσει σε ένα διαγωνισμό του travelstories ένα κουπόνι έκπτωσης 10e για αγορά δύο ακτοπλοϊκών εισιτηρίων από το viva.gr (άρα 5e έκπτωση το κάθε εισιτήριο), όμως έσβησα το email με τον κωδικό.
Αν γίνεται να σου στείλουν τον κωδικό οι υπεύθυνοι του φόρουμ, εγώ δεν το χρειάζομαι έτσι κι αλλιώς.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Eίχα κερδίσει σε ένα διαγωνισμό του travelstories ένα κουπόνι έκπτωσης 10e για αγορά δύο ακτοπλοϊκών εισιτηρίων από το viva.gr (άρα 5e έκπτωση το κάθε εισιτήριο), όμως έσβησα το email με τον κωδικό.
Αν γίνεται να σου στείλουν τον κωδικό οι υπεύθυνοι του φόρουμ, εγώ δεν το χρειάζομαι έτσι κι αλλιώς.
Ευχαριστω παρα πολυ North!!! Να εισαι καλα, θα τους το ζητησω :D
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει ένα εκπτωτικό κουπόνι απο το travelplanet24 ( αυτά που με 5 ευρώ έπαιρνες κουπόνι αξίας 25) αν το αεροπορικό δεν είναι στο όνομα του?
Στα ψιλά γράμματα λέει όχι, αλλά πρακτικά το ελέγχουν?? Το έχει κάνει κανείς??
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
για αεροπορικό δεν ξέρω να σου πώ αλλά ακτοπλοικό έκλεισα στο όνομα άλλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.798
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom