καλοκαιρι 2009!!!

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
πολυταξιδεμενοι φορουμιτες,το καλοκαιρι πλησιαζει,τι πλησιαζει εφτασε κι ολας!!
ποιος ειναι ο καλυτερος καλοκαιρινος προορισμος που εχετε παει..και ισως θα ξανα πηγαινατε??τι θα προτεινατε?:D
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
Αχ τελεια!!
Σκεφτομουν ισπανια κουβα η μαλδιβες και εσυ μου ειεπες τα δυο απο τρια που ειχα στο μυαλο μου!!!
χμμμ ισπανια μαλλον πιο ευκολα ε?!πιο κοντα(οχι οτι με απασχολει αυτο) πιο οικονομικα..ποσες μερες λες να χρειαζεται στο καθε μερος? και αν επιλεξω ισπανια σε ποιο μερος συγκεκριμενα?....200 ερωτησεις εκανα...συγχωρεστε με ειναι το καλοκαιρι που με τρελαινει!!!!χαχαχ!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Όπου και αν έχω ταξιδέψει καλοκαίρι έχω περάσει μια χαρά, αλλά για μένα ο καλύτερος καλοκαιρινός προορισμός είναι η Ελλάδα μας. Με διαφορά στήθους δε θα ξεχώριζα την Κρήτη.
Να διευκρινίσω ότι δεν έχω ταξιδέψει εκτός Ευρώπης. Όταν το πράξω, αν θα αλλάξω γνώμη θα σας ενημερώσω...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
εφοσον το σκεφτεσαι για ισπανια,εγω με την σειρα μου θα σου προτεινω καναρια νησια που εχω παει ,και συγκεκριμενα τενεριφη κ γκραν καναρια.οτιδηποτε πληροφορια θελεις ,εδω ειμαι ,επισης μπορεις να διαβασεις κ την ιστορια που εχω γραψει για αυτον τον προορισμο.
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εγω ειχα μεινει ενα μηνα ανδαλουσια και γυρνουσαμε αρκετα! Στη Μαδριτη εμεινα μονο 3-4 μερες, αλλα ειναι αρκετες για να δεις τα βασικα. Δεν εχω παει καθολου Βαρκελωνη. Πιστευω οτι θα ειναι τελεια, γιατι και αξιοθεατα εχει και παραλιες κοντα. Στα κατα της Ισπανιας θα βαλω την αφορητη ζεστη. Ειδικα στη Σεβιλλη ειχαμε λιωσει!
Κουβα εμεινα 10 μερες. Ωραια ηταν, αλλα στο Βαραδερο που ειναι οι παραλιες τους ειναι πολυ τουριστικα ολα. Παντως μονο το εισιτηριο ειναι ακριβο. Εκει ολα ειναι αρκετα φτηνα...
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
ναι σκιουρε εχω διαβασει την ιστορια!!!!!τελειαα!!
dik-7 ..χμμ ειχα παει κρητη για δυο εβδομαδες και για να σου πω την αληθ δεν τρελαθηκα...ναι το ξερω οτι μπορει να ειμαι η μοναδικη στον πλανητη που να εχω αυτη την αποψη αλλα νομιζω οτι ειναι υπερεκτιμημενη..εχει φανταστικα μερη μοναδικα, τα χανια υπεροχα, αλλ ααπο εκει και περα η συμπεριφορα των ανθρωπων ,το υπερτουριστικοτατοοοο κλιμα , η υπερεκμεταλευση της ξεκαρφωτης παραλιας που δεν σου προσφερει τιποτα...ε ολα αυτα μου δημιουργησαν μια αρνητικοτητα,θα ξανα πηγαινα κρητη...σε 20 χρονια ομως!!!ισως σε ολο αυτο να φταιει που τα μυαλα μου ηταν φουσκωμενα πριν παω για το τι εστι κρητη(το καλυτερο μερος του πλανητη κτλ κτλ)..τελος παντων..
αχινακι νομιζω οτι με βοηθησες αρκετα στο να κλεινω περισσοτερο μεχρι στιγμης προς ισπανια παρα κουβα.....!!!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
κικα εγραψες ισπανια κ νομιζα οτι εννοεις περισσοτερο νησια ,αλλα δεν χρειαζεται να αναφερω οτι επιβαλλεται να πας βαρκελωνη:clap::clap:(η παρεα με γνωστο θεσ/κιο συμφορουμιτη μου χει κανει μεγαλο κακο:haha:)
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
ωστε και εσυ σκιουρε προτεινεις βαρκελωνη!
μου φαινεταιοτι σχεδον εχω αποφασισει λοιπον!!!
(εχω συνηθισει να γραφω με αγγλικους χαρακτηρες, αν παρατηρησετε ανορθογραφα κινεζικοελληνικα δειξτε κατανοηση!!!!0
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
για βαρκελωνη θα βρεις καλο κ αρκετο υλικο στο φορουμ ,ξεκινα να διαβαζεις κ για πληροφοριες ειναι να μην σε μυριστουν οι βαρκελωνοπληκτοι......:haha::haha:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Πάντως, αν σκέφτεσαι για Βαρκελώνη τρέξε να προλάβεις να κλείσεις εισιτήρια γιατί οι τιμές τους έχουν φτάσει στα ύψη!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
...

Μεξικο....με το χερι στην καρδια..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.468
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom