καλοκαιρι 2009!!!

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Αν τελικά κατέληξες Βαρκελώνη, κοίτα πρώτα τις τιμές των εισιτηρίων.
Αν τα βρεις οικονομικά φυσικά να το οργανώσεις μόνη σου.
Ούτε μεγάλη πόλη είναι η Βαρκελώνη ούτε δύσκολη και τα μέλη του travelstories εδώ είναι για οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστείς.
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
για εμένα πάντως οι καλύτεροι καλοκαιρινοί προορισμοί είναι εντός ελλάδος , με διαφορά. στα άλλα μέρη μπορεί να πας και εκτός καλοκαιριού και πάλι καλοκαίρι να βρεις.
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
merydin τωρα καταλαβα αυτο με τα μηνυματα,εγραψα ενα ολοκληρο κατεβατο και τελικα μου εβγαλε σημειωση οτι εχω 13 μηνυματα...ααααα!!! ε παμε στα 14 τωρα χαχαχ!!λιγη υπομμονη!!θα σου πω οτι θελεις απο πληροφοριες και γενικα τι να αποφυγεις και τι να μη χασεις με τιποτα!!!!
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
για εμένα πάντως οι καλύτεροι καλοκαιρινοί προορισμοί είναι εντός ελλάδος , με διαφορά. στα άλλα μέρη μπορεί να πας και εκτός καλοκαιριού και πάλι καλοκαίρι να βρεις.
εχεις δικιο σε αυτο ισως η ελλαδα να ειναι και απο τα ομορφοτερα μερη ,απλα εμενα αυτο που μ αρεσει σε ενα ταξιδι ειναι το διαφορετικο,να δω αλλες εικονες,αλλους ανθρωπους ... να ειναι ολα καινουρια στα ματια μου!!
 

rezi

Member
Μηνύματα
78
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Cuba?Brazil?South afrika?
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημικη Βολτα
φετος εχει καρπαθο δαγκωτο και βλεπουμε
 

turms

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
2.879
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ωραια η Ελλαδα... αλλα η κατασταση στον χωρο του τουρισμου εμενα με αποτρεπει να παω για διακοπες στην Ελλαδα πλην καποια Σαβ/κα ή αυθημερον για καμια βουτια ή σκι...κ αυτα με το ζορι.
 

greekbastard

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Ταυλάνδη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία - Σιβηρία
Ελληνικά νησιά για πάντα. Μερικά από αυτά είναι τουριστικά, μερικά άλλα είναι ερημικά. Άλλα πάλι έχουν και τα δύο.
Και όποιος ισχυρίζεται πως είναι ακριβα, σας λέω ότι εγώ πέρυσι, μέσα Ιουλίου ήμουν Σαντορίνη για πέντε μέρες, με συνολικό κόστος 150 ευρώ. :)
 

turms

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
2.879
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
150 ευρω , μεταφορικα, διαμονη + φαγητο κλπ;;;
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Όπου και αν έχω ταξιδέψει καλοκαίρι έχω περάσει μια χαρά, αλλά για μένα ο καλύτερος καλοκαιρινός προορισμός είναι η Ελλάδα μας. Με διαφορά στήθους δε θα ξεχώριζα την Κρήτη.
Ποτε γιορταζεις να σου στειλουμε λουλουδια???:lol::lol: βλεπω εισαι παιδακι με σωστη σκεψη, και ορθη κριση........αν περασεις απο Ρεθυμνο κερναω τσικουδια......:clap::clap:
Ο αποκλεισμος του καφε θα ισχυει μεχρι το καλοκαιρι ??? :lol:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
merydin τωρα καταλαβα αυτο με τα μηνυματα,εγραψα ενα ολοκληρο κατεβατο και τελικα μου εβγαλε σημειωση οτι εχω 13 μηνυματα...ααααα!!! ε παμε στα 14 τωρα χαχαχ!!λιγη υπομμονη!!θα σου πω οτι θελεις απο πληροφοριες και γενικα τι να αποφυγεις και τι να μη χασεις με τιποτα!!!!
Σ' ευχαριστώ Κίκα!:D
Μην ανησυχείς! Εδώ είμαι και περιμένω!:clap:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.091
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ποτε γιορταζεις να σου στειλουμε λουλουδια???:lol::lol: βλεπω εισαι παιδακι με σωστη σκεψη, και ορθη κριση........αν περασεις απο Ρεθυμνο κερναω τσικουδια......:clap::clap:
Ο αποκλεισμος του καφε θα ισχυει μεχρι το καλοκαιρι ??? :lol:
Αν και γιορτάζω τα Χριστούγεννα λουλούδια δέχομαι όλο τον χρόνο :haha::haha::haha:.
Φυσικά είχα έρθει και στο Ρέθυμνο το οποίο είναι πανέμορφη πόλη, εξίσου ωραία με αυτή των Χανίων.
Τι να πρωτοθυμηθώ το υπέροχο τοπίο της Μόνης Πρέβελης, τη λίμνη Κουρνα, το Μπαλί, το Φραγκοκάστελο, τη νήσο Χρυσή κ.α., την φιλοξενία των Κρητικών, το πεντανόστιμο φαγητό, όπου και να έφαγα!!!
Απορώ που η φίλη λέει ότι δεν είχε περάσει καλά στην Κρήτη.
Όσο για τη συζήτηση επιμένω το καλύτερο μέρος είναι η Ελλάδα και τα υπέροχα νησιά της. Φυσικά κάποιοι επιτήδειοι προσπαθούν να αισχροκερδίσουν εις βάρος των τουριστών, αλλά με λίγο ψάξιμο, βρίσκεις ευκαιρίες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.273
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom