μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.736
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ΝΕΟΣ διαγωνισμός:
Ο Yorgos που έχει 200.00+ μίλια στην Skyeam και δεν έχει τι να τα κάνει (το "τσάμπα" εισιτήριο γιa Βραζιλία βγαίνει 474 ευρώ χάρη στους επίναυλους...τρομάρα τους), γιορτάζοντας κάτi που δε θυμάται προσφέρει 50.000 μίλια σε 'οποιον μαντέψει πόσες π...τριχες έχει στις μπάλες του. Μη βγάζετε τα μάτια σας με τις μπάλες της Ολυμπιακής και κερδίστε εύκολα (και κυρίως ευχάριστα) τα εικοσαπλάσια μίλια μπλέκοντας μόνο με δύο και πολύευδιάκριτες μπάλες. Οι 10 που θα φάσουν πιο κοντά σον ακριβή αριθμό τριχών θα κερδίσουν και μια φωτό του εν λόγω αντικειμένου του πόθου. Συμμετέχετε μέσω του σάιτ:
www.countmycockhair.gyftoulas.thelomilia.e-re-poy-mas-katantise-i-krisi.com
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Mόνο που με την Ολυμπιακή με μόλις 11000 μίλια και 10-20 ευρώ το άτομο μπορείς να επισκεφτείς μέρη όπως η Αστυπάλαια ή η Μήλος ή η Κάρπαθος, ενώ με 22000 μίλια και 70 ευρώ Άμστερνταμ, Κάιρο κ.ά. Δεν το λες και άσχημο value-for-money εκτός της ηλιθιότητας του παιχνιδιού, εννοείται.

Που είναι οι τάρανδοι :xmas_razz:; Πάλι απο το FB μπαίνουμε ή από το site της Lufthansa;:xmas_cheesygrin:
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DC-%F0%E1%E9%F7%ED%DF%E4%E9%E1-%E4%E9%E1%E3%F9%ED%E9%F3%EC%EF%DF/35418-lufthansa-club-ren-2011-a.html#post365038
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Παιδιά έχετε πέσει ΠΟΛΥ χαμηλά...
Τι να κάνουμε ρε Γιώργο, μερικοί θέλουμε 200 ευρώ κάθε φορά για να πάμε και να ρθουμε απο Αθήνα, δε συζητάμε τη συνέχεια... Και γώ έχω 30000 μίλια, αλλά στις 3 φορές πηγαινέλα Αθήνα πάπαλα...

Kαι που να δεις και τους ταράνδους της Lufthansa...
awww.iceinspace.com.au_vbiis_images_smilies_reindeer.gif
Ρίξ'τους κι αυτούς να δούμε.... τι και πώς;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.736
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ΟΚ, επείσθη θα παίξω κι εγώ. Λοιπόν, πού είναι οι τάρανδοι;
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Άσε τα παιδιά καλέ να παίξουν!!! Ας μετρήσουν όσες μπάλες θέλουν... εγώ θέλω να δω τι κάνουν οι τάρανδοι της Lufthansa.... θα μου πει κάποιος που είναι please?? Πάντως είναι ωραίο να ξέρουμε ότι έχουμε και εναλλακτικές σε περίπτωση που είναι μούφα και οι τάρανδοι....:xmas_cheesygrin:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Απ' ότι έχω καταλάβει δεν έχει νόημα να μετράς... αυτό έκανα τις πρώτες δύο ημέρες, έβρισκα τον ακριβή αριθμό αλλά είχε ήδη κλείσει η 55άδα.

Είναι τόσα πολλά τα άτομα που ψηφίζουν σε κάθε δέντρο που και στην τύχη να πατάνε το αποτέλεσμα (200 άτομα με 25% πιθανότητα είναι 50 σωστοί), η 55άδα κλείνει το πολύ σε μισό λεπτό.
42 μπάλες αν δε κάνω λάθος (στην τύχη το πάτησα) αλλά 2,500 μίλια στην κάρτα, κι έχω είδη 7,500 μίλια δώρο

Σταύρο, κι συ στην τύχη πάλι ;)
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Με χει εκνευρισει τρομερα το παιχνιδακι. Μου αναβει τα λαμπακια :p Πριν το reload every, παροτι απαντουσα σωστα δεν ημουν αναμεσα στους πρωτους...κ τώρα δεν "μετραω σωστα":xmas_evil:. Ασε δε που πολλα φωτακια μοιαζουν νομιζω με μπαλες! Τα νευρα μου...θελω μίλιααα:xmas_twisted:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Παιδιά συγνώμη, να ρωτήσω κάτι off topic; Επειδή είμαι καινούργια εδώ δεν τα ξέρω τα κόλπα καλά μπορεί κάποιος να μου πει γιατί σε μερικά από τα μηνύματα που έχω γράψει μου βγάζει την επιλογή για επεξεργασία κειμένου και σε άλλα όχι;:xmas_redface:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom