μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όσοι έχετε χρόνο περάστε κι από εδώ Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο

μου θύμησε λίγο το παιχνίδι με τις μπάλες :xmas_smile:
Πολύ καλό αγαπητή μου!!! :xmas_mrgreen: Συνεισφέραμε κι εμείς...

Όσον αφορά τις μπάλες...
Έχω παίξει 5 φορές και έχω κερδίσει τις 3, δηλαδή 7500 μίλια. Το απόγευμα ήταν όντως 42, αλλά κολλούσε ο υπολογιστής (ε ναι αφού πλέον το έμαθε όλη η οικογένεια και φορτώνουμε 4-5 λάπτοπ) και αφού κολλούσε και έβγαζε αυτό που σκέφτεται και λ΄'αθος μέτρησα και σίγουρα θα είχα αργήσει. Ενώ στη δουλειά, μια χαρά τα καταφέρνω.... :xmas_lol:

Θα πεί κανείς τι είναι οι κερατάδες οι τάρανδοι;;;;; Βαριέμαι να ψάξω...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Παιδιά συγνώμη, να ρωτήσω κάτι off topic; Επειδή είμαι καινούργια εδώ δεν τα ξέρω τα κόλπα καλά μπορεί κάποιος να μου πει γιατί σε μερικά από τα μηνύματα που έχω γράψει μου βγάζει την επιλογή για επεξεργασία κειμένου και σε άλλα όχι;:xmas_redface:
αν έχεις γράψει κάτι μπορείς να το κάνεις edit σε ένα διάστημα 30 λεπτών αν θυμάμαι καλά. πιο μετά δε μπορείς
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ευχαριστώ πολύ.
Μπήκα και γράφτηκα λίγο νωρίτερα, αλλά δεν έχω ιδέα τι κάνεις... Αλλάζουμε θέμα βέβαια, αλλά προς το παρόν φύτεψα ένα δεντράκι. Φαγητό δεν έχω να το ταΐσω το καημένο. :xmas_rolleyes:

Νομίζω πως προτιμώ τις μπάλες, δε χρειάζεται να σκέφτεσαι πολύ... :xmas_lol:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τα δέντρα σου βγάζουν φαϊ. Αλλά για αυτά :p τα λέμε στο topic του North...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
45 τώρα οι μπάλες!

Μου βγήκε η ψυχή να τις μετρήσω, αλλά τα πήρα και πάλι!!

10.000 ώς τώρα!:xmas_mrgreen:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ήταν δύσκολο σήμερα αλλά το βρήκαμε... 7500 μίλια μέχρι σήμερα!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Kαι νομίζω ότι σου μένει χρόνος μετά την αδερφή να βοηθήσεις και άλλα τέσσερα μέλη της οικογένειας να κερδίσουν μίλια (και να τα προσθέσεις στο Family Travelair):xmas_twisted:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
σήμερα με πείρε ο ύπνος, κι ξύπνησα ακριβώς την ώρα του δέντρου. Never Mind, απογευμά ;)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Kαι νομίζω ότι σου μένει χρόνος μετά την αδερφή να βοηθήσεις και άλλα τέσσερα μέλη της οικογένειας να κερδίσουν μίλια (και να τα προσθέσεις στο Family Travelair):xmas_twisted:
Μπα...εκείνοι έχουν family, αλλά εγώ δεν είμαι μέσα, δε με συμφέρει, φοβάμαι μην κάνουν τπτ και μου πάρουν τα μίλια. Έχω αρκετά εγώ, ενώ εκείνοι λιγότερα και μπορούν να τα χαλάσουν εύκολα. Τι, αν τελειώσω με την εξ'αίματος οικογένεια, μετά έχω τον γαμπρό...που μέχρι να πατήσει ή να πετρήσει, έχουν απαντήσει άλλοι 500!!! :xmas_lol:

σήμερα με πείρε ο ύπνος, κι ξύπνησα ακριβώς την ώρα του δέντρου. Never Mind, απογευμά ;)
Ευτυχώς, να πάρουμε κάτι κι εμείς...:xmas_wink:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.447
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom