να πάω για μια μέρα μόνος ... ?

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Aφού κατέληξες ότι θα πας Βαρκελώνη :)clap:) έχε υπόψην σου και την Barcelona Card για την οποία θα δεις πολλούς να γράφουν εδώ μέσα... Έχεις εκπτώσεις και δωρεάν εισόδους σε μουσεία και άλλες πολλές δραστηριότητες, καθώς και απεριόριστη χρήση όλων των μέσων μαζικής μεταφοράς. Απλά στο επισημαίνω επειδή μόλις βρήκα το site που τη δίνει με 10% έκπτωση αν την κλείσεις online... Έτσι την είχα κλείσει και εγώ πριν 2 χρόνια, και τώρα που ξαναπάω έφαγα τον κόσμο να το ξαναβρώ το site :bleh:

Barcelona Card - Descomptes i gratu
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Έτσι την είχα κλείσει και εγώ πριν 2 χρόνια, και τώρα που ξαναπάω έφαγα τον κόσμο να το ξαναβρώ το site :bleh:

Barcelona Card - Descomptes i gratu

Μην ξεχνάς ότι στο forum είσαι και ...για την αναζήτηση πληροφοριών. :D

Στην επιλογή "ταξιδιωτικοί οδηγοί" - "Βαρκελώνη" υπάρχει και αυτή η πληροφορία που ... έφαγες τον κόσμο να ξαναβρείς. ;)

http://www.travelstories.gr/%E2%E1%...DE%F3%E5%E9%F2-%F3%F4%E7%ED-%F0%FC%EB%E7.html
 

ny_gr

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
παιδιά μλκιες τελικά... ουτε εισιτήρια έχω βγάλει ούτε τίποτα... παλι διστακτικός είμαι.. ενώ θέλω να πάω πολύ φοβάμαι ότι δεν θα την παλέψω και τόσο μόνος μου.
άλλωστε μετά σκέφτομαι τα βράδυα ότι αν δεν έχεις παρεα για έξω είναι ότι χειρότερο...
οπότε αντί να απογειωθώ για καμιά barcelona μάλλον προσγειώθηκα πάλι γενικώς και αορίστως...
anyway thanks πάντως...
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μην ξεχνάς ότι στο forum είσαι και ...για την αναζήτηση πληροφοριών. :D

Στην επιλογή "ταξιδιωτικοί οδηγοί" - "Βαρκελώνη" υπάρχει και αυτή η πληροφορία που ... έφαγες τον κόσμο να ξαναβρείς. ;)

http://www.travelstories.gr/%E2%E1%...DE%F3%E5%E9%F2-%F3%F4%E7%ED-%F0%FC%EB%E7.html
Εννοείται ότι και πριν 2 χρόνια εδώ την είχα βρει...:haha: Και 15 λεπτά αφότου έγραψα την απάντηση, την ξαναβρήκα εδώ...:rolleyes: Και 2 μήνες τώρα το ψαχνα σε όλα τα άσχετα σημεία...:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.256
Μηνύματα
885.309
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom