ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
'Εχω κλείσει για Ρώμη, 2 άτομα, αεροπορικά και ξενοδοχείο 550 ευρώ για 5 μέρες.
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Τον Αυγουστο βολτα στο Ιονιο με ιστιοφορο. Το σκαφος και ο σκιπερ περιπου 1300 ευρω δια 4. Και τον Σεπτεμβρη στο Μεξικο. Εισητηρια και διαμονη σχεδον 2000 ευρω
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Θα παμε τον Ιουλιο και Αυγουστο στη Μαδαγασκαρη με 1200 εισιτηριο το ατομο.Απο κει και περα το αγνωστο.:rolleyes:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Θα παμε τον Ιουλιο και Αυγουστο στη Μαδαγασκαρη με 1200 εισιτηριο το ατομο.Απο κει και περα το αγνωστο.:rolleyes:
Οικογένεια Ροβινσώνων :)clap::clap:), άντε με το καλό ... 2 μήνες ?? Τέλειαααα!!
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
μαδαγασκαρη πως το εκλεισες ρε θεριο!!! ?
που θα μενετε?
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
13 μερες τελος Αυγούστου -Αρχές Σεπτεμβρη Μπαλι,2 ατομα 2000(εισητηρια+ξενοδοχεια)
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Φέτος οικονομία...Θα πάω Κέρκυρα 3 βδομάδες στο εξοχικό μου, υπολογίζω καμια 150αρα τα αεροπορικά, και απο εκεί κάνα δυο τριήμερα Παξούς, 4 μέρες Μαθράκι, μια βόλτα στην Κεφαλονιά και όσο θα είμαι Αθήνα 2-3 Σαββατοκύριακα Μύκονο..Ιταλία το Σεπτέμβρη γιατί κάνουμε κράτει...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Φέτος οικονομία...Θα πάω Κέρκυρα 3 βδομάδες στο εξοχικό μου, υπολογίζω καμια 150αρα τα αεροπορικά, και απο εκεί κάνα δυο τριήμερα Παξούς, 4 μέρες Μαθράκι, μια βόλτα στην Κεφαλονιά και όσο θα είμαι Αθήνα 2-3 Σαββατοκύριακα Μύκονο..Ιταλία το Σεπτέμβρη γιατί κάνουμε κράτει...

καλά το πήγες αλλά εκει προς το τέλος μου το χάλασες Σόφι
2-3 ΣΚ Μύκονο ισοδυναμούν με τουλάχιστον ενα ΣΚ Ιταλία :bleh:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana

bahia

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Asturias
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Λατινικής Αμερικής
Εχω κλεισει για μια βδομαδα Βαρκελωνη, αρχες αυγουστου. αεροπορικα SwissAir 205 ευρω κ διαμονη στο πανεπιστημιο(ειναι προγραμμα για μαθηματα ισπανικων) 260 ευρω.
κ ο,τι εξοδο προκυψει... Βarcelona Card, μουσεια, ταπας κι ετσι....:clap:
Καλημερες!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απίστευτο cult θέμα...
Εγώ λεφτά έχω αλλά λόγω κρίσης δεν μπορώ φέτος να χαλάσω πάρα πολλά... υπολογίζω να χαλάσω 5.000 με 6.000 για τις καλοκαιρινές διακοπές μου, όχι παραπάνω, μην το ξεφτυλίσουμε κιόλας... θα πάω ένα τριήμερο στη Σαντορίνη, ένα στη Κέρκυρα, ένα στο Βερολίνο τρία στο Λονδίνο καμιά δεκαπενταριά μέρες Ασία και ενδεχομένως ένα τετραήμερο στο Παρίσι...
το ποστ αυτό είναι ενδεικτικό της κρίσης που μαστίζει τη χώρα..
το φορουμ κλαίει με μαυρο δακρυ που μειωνονται οι πιθανότητες να διαβάσει άλλη μία ιστορία-υπερπαραγωγή by Traveller. ούτε ΝΥ (ως το Νοεμβρη) ούτε Ν. Αμερική..μόνο μια Ασία που κι αυτή δεν είναι από τα φορτε του..

Αυτά με τις Aλητάλιες δεν τα καταλαβαίνω...
θα τα καταλάβεις όσο περνάει ο καιρός..θα γίνει η αγαπημένη σου εταιρεία για Ιταλία με τις προσφορές της. να μη σου πω και για LAX..

εγώ 2-3 ΣΚ στην Ευρώπη χαμηλού μπάτζετ (πλην Βερολίνου) , 2 εβδομάδες Ασία <2000Ε, εξοχικό Ιόνιο αλά sapienza τον Αύγουστο και Ιταλία από Σεπτέμβρη όπως λέει η sapi. δύσκολες εποχές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom