ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Στην Μήλο τον Ιούλη 2 άτομα (εγώ και ο αδερφός μου) 70 ευρώ η μέρα το ξενοδοχείο, για 4 μέρες (θα είναι άλλοι 2 φίλοι που θα πληρώσουν από 1 μέρα, σύνολο 4) και 198 ε τα αεροπορικά (2 άτομα) = 338 ευρώ..! Για 4 μέρες είναι πολύ καλά...

Και τον χειμώνα, πρώτα ο Θεός και τα οικονομικά, στο Πουκέτ...(αααχχ) :D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μόνο μη μας κάνει καμιά "Πλάκα" η Delta και εκεί να δείς πλάκα που θα έχει.....:haha::haha::haha:
Ρώτα την dim kyr ! Αυτή ξέρει το μυστικό ν'αποφεύγεις τις κακοτοπιές!!!!!! :haha:
 

panosss567

Member
Μηνύματα
42
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία-Γερμανία-Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
???
Δύο ενήλικες και ένα παιδί (4 ετών) αεροπορικώς Γερμανία (381 Euro) αυτοκίνητο για 18 μέρες (571 Euro) και διαμονή 8 χ 35 Euro/Day(φάρμα) και 10 χ 36 Euro/Day(διαμέρισμα) = 1592 Euro
23/07 έως 10/08
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
Ολοκλήρωσα και εγώ το καλοκαιρινό μου πρόγραμμα.
Ισλανδία -Νέα Υόρκη-Μεξικό και Μπελίζ-Λας Βέγκας και απο εκεί οδικώς Σαν Φρανσισκο-Τορόντο .Συνολο 1 μήνας και τιμή 2900 τα αεροπορικά (14 πτήσεις) και 2300 τα ξενοδοχεία (27 διανυκερεύσεις) για δύο άτομα.
πρεπει να σου πηρε περισσοτερο χρονο να το οργανωσεις απο οτι θα ταξιδεψεις :xalara:

14 πτησεις :shock:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
πρεπει να σου πηρε περισσοτερο χρονο να το οργανωσεις απο οτι θα ταξιδεψεις :xalara:

14 πτησεις :shock:
Δεν έχεις άδικο από τον Δεκέμβριο ξεκίνησα και ακόμη έχω να διευθετήσω καναδύο λεπτομέρειες.
Οι πτήσεις μπορεί να γίνουν και 16 αν καταφέρω και πάω Kulusuk η ακόμη καλύτερα Angmassalik/Tasilaq (Γροιλανδία):shock::shock::shock:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Καλα πως τα θυμοσαστε με τοση ακριβεια τα παντα,απορω...:shock:
Μα καλα,μονο εγω εχω μνημη χρυσοψαρου εδω μεσα???:roll:
Γιαυτο θα πω στο περιπου σύνολο 4000-4500 για 3 ατομα Αγιο Δομηνικο(3 εβδομαδες),Παρισι(μονο και μονο για Ντισνευλαντ,τι να κανουμε), Βρυξελλες(για μπυρες ο mr) 1 μηνα και κατι ψιλα περιπου.... Στην τιμη αυτη υπολογιζω ολα μεσα...(εξαιρεται το shopping):D
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Και υστερα σου λεει οικονομικη κριση!
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
τελικά ρε παιδια αυτο που καταλαβα ειναι οτι μονον η Ελλαδα δεν εχει λεφτα!!!

γιατι σαν λαος μαλλον ειμαστε.....ψιλοφορτωμενοι

αυτα βλεπουν οι εξω και τρελλαινονται με μας!!!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
η κριση ακομα ή μαλλον το προβλημα μας δεν εχει εμφανισει ακομα τα αποτελεσματα.
 

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Διακοπές τον Οκτώβρη στην Αίγυπτο. Με μίλια από ΟΑ και Α3 (την μιλιόπιττα τη θυμάστε;) και couchsurfing. Τουτέστιν, 100 οι φόροι στο αεροπορικό, και ότι φάμε εκεί. Πόσο θα κάτσω; Άγνωστο. Από 7 έως 14 μέρες. Α, και θεομόναχος γιατί φέτος έτσι γουστάρω.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.547
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom