ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Στην Μήλο τον Ιούλη 2 άτομα (εγώ και ο αδερφός μου) 70 ευρώ η μέρα το ξενοδοχείο, για 4 μέρες (θα είναι άλλοι 2 φίλοι που θα πληρώσουν από 1 μέρα, σύνολο 4) και 198 ε τα αεροπορικά (2 άτομα) = 338 ευρώ..! Για 4 μέρες είναι πολύ καλά...

Και τον χειμώνα, πρώτα ο Θεός και τα οικονομικά, στο Πουκέτ...(αααχχ) :D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μόνο μη μας κάνει καμιά "Πλάκα" η Delta και εκεί να δείς πλάκα που θα έχει.....:haha::haha::haha:
Ρώτα την dim kyr ! Αυτή ξέρει το μυστικό ν'αποφεύγεις τις κακοτοπιές!!!!!! :haha:
 

panosss567

Member
Μηνύματα
42
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία-Γερμανία-Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
???
Δύο ενήλικες και ένα παιδί (4 ετών) αεροπορικώς Γερμανία (381 Euro) αυτοκίνητο για 18 μέρες (571 Euro) και διαμονή 8 χ 35 Euro/Day(φάρμα) και 10 χ 36 Euro/Day(διαμέρισμα) = 1592 Euro
23/07 έως 10/08
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
Ολοκλήρωσα και εγώ το καλοκαιρινό μου πρόγραμμα.
Ισλανδία -Νέα Υόρκη-Μεξικό και Μπελίζ-Λας Βέγκας και απο εκεί οδικώς Σαν Φρανσισκο-Τορόντο .Συνολο 1 μήνας και τιμή 2900 τα αεροπορικά (14 πτήσεις) και 2300 τα ξενοδοχεία (27 διανυκερεύσεις) για δύο άτομα.
πρεπει να σου πηρε περισσοτερο χρονο να το οργανωσεις απο οτι θα ταξιδεψεις :xalara:

14 πτησεις :shock:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
πρεπει να σου πηρε περισσοτερο χρονο να το οργανωσεις απο οτι θα ταξιδεψεις :xalara:

14 πτησεις :shock:
Δεν έχεις άδικο από τον Δεκέμβριο ξεκίνησα και ακόμη έχω να διευθετήσω καναδύο λεπτομέρειες.
Οι πτήσεις μπορεί να γίνουν και 16 αν καταφέρω και πάω Kulusuk η ακόμη καλύτερα Angmassalik/Tasilaq (Γροιλανδία):shock::shock::shock:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Καλα πως τα θυμοσαστε με τοση ακριβεια τα παντα,απορω...:shock:
Μα καλα,μονο εγω εχω μνημη χρυσοψαρου εδω μεσα???:roll:
Γιαυτο θα πω στο περιπου σύνολο 4000-4500 για 3 ατομα Αγιο Δομηνικο(3 εβδομαδες),Παρισι(μονο και μονο για Ντισνευλαντ,τι να κανουμε), Βρυξελλες(για μπυρες ο mr) 1 μηνα και κατι ψιλα περιπου.... Στην τιμη αυτη υπολογιζω ολα μεσα...(εξαιρεται το shopping):D
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Και υστερα σου λεει οικονομικη κριση!
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
τελικά ρε παιδια αυτο που καταλαβα ειναι οτι μονον η Ελλαδα δεν εχει λεφτα!!!

γιατι σαν λαος μαλλον ειμαστε.....ψιλοφορτωμενοι

αυτα βλεπουν οι εξω και τρελλαινονται με μας!!!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.076
Likes
2.844
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
η κριση ακομα ή μαλλον το προβλημα μας δεν εχει εμφανισει ακομα τα αποτελεσματα.
 

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Διακοπές τον Οκτώβρη στην Αίγυπτο. Με μίλια από ΟΑ και Α3 (την μιλιόπιττα τη θυμάστε;) και couchsurfing. Τουτέστιν, 100 οι φόροι στο αεροπορικό, και ότι φάμε εκεί. Πόσο θα κάτσω; Άγνωστο. Από 7 έως 14 μέρες. Α, και θεομόναχος γιατί φέτος έτσι γουστάρω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.233
Μηνύματα
884.403
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom