ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Μ' αγχόσατε τώρα δεν είχα υπολογίσει τα λεφτά των καλοκαιρινών διακοπών και έκατσα και έκανα μια πρόχειρη λίστα και μου βγαίνουν πολλά :roll:, ρε καλά κάνω εγώ και ξοδεύω όσα τύχει γιατί αν τα κάνω σούμα θα κόψω πολλά και δεν κάνει:D θα διαταραχτει η νιρβάνα μου........
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.776
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
. δεν ειδα τα μηνυματα τα διεγραψε το αφεντικο αλλα καταλαβαινω περιπου το περιεχόμενο... εγω να διευκρινισω για τη υγεια ολων μας..οτι στην Αιθιοποια παω για δουλεια και μαλιστα σκληρη:( και οτι κατα τα 2/3 ολα πληρωμενα απο το πανεπιστημιο!!!!!!!! ετσι κανενα εγκεφαλικο δεν ειναι επιτρεπτο οκ?:haha:
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
WISH ME LUCK

ειμαι λιγο εκτος θεματος, το ξερω , αλλα ας το δουμε ως παραμετρο της οικονομικης κρισης... φετος προτιμησα να κανω το εξης πλανο καλοκαιρινων "διακοπων" 4 μερες στο λιβανο , 5 στη συρια , και ενα μηνα στην ιορδανια σε προγραμμα εθελοντικης εργασιας σε ελληνικο σχολειο του πατριαρχειου.... αν καποιος εχει να δωσει καμια πληροφορια η συμβουλη ...πολυ ευπροσδεκτες ....
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
ειμαι λιγο εκτος θεματος, το ξερω , αλλα ας το δουμε ως παραμετρο της οικονομικης κρισης... φετος προτιμησα να κανω το εξης πλανο καλοκαιρινων "διακοπων" 4 μερες στο λιβανο , 5 στη συρια , και ενα μηνα στην ιορδανια σε προγραμμα εθελοντικης εργασιας σε ελληνικο σχολειο του πατριαρχειου.... αν καποιος εχει να δωσει καμια πληροφορια η συμβουλη ...πολυ ευπροσδεκτες ....
Καλά να περάσεις!!να φανταστω στην Ιορδανια στη Ματαμπα στο Πατερ Ινοκέντιο???σε ζηλευω, μπράβο!!!
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
....

ναι ..εκει θα παω. εχεις παει και εσυ? ξερεις κατι? περιμενω πληροφοριες....
 

filenaditsa

Member
Μηνύματα
13
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Aγία Πετρούπολη
Mαδρίτη για 7 ημέρες
εισητήρια 160 το άτομο
ξενοδοχείο κεντρικό 305 το δίκλινο με πρωινό
αυτοκίνητο ??? δεν νομίζω ας είναι καλά το μετρό και τα ποδαράκια μας
ότι φάμε και οτι πιούμε....και σημειώστε όλα κλεισμένα απο Ιανουάριο ....
Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν ταξιδεύουν....!!!!!
 

Nefeli_

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
.....θα το σκεφτώ!!!
Καλοκαιρινές διακοπές για πρώτη φορά στη Σάμο
αεροπορικά 4Χ78= 312? + 8? της μικρής = 320? :D
Ξενοδοχείο 7 νυχτες με κοινωνικό τουρισμό και με ημιδιατροφή 509?
αυτοκίνητο απ΄ότι έριξα μια ματιά γύρω στα 300?
Μέχρι στιγμής στο σύνολο 1129?
από ΄κει και πέρα ότι φάμε και ότι πιούμε....(το παρακάτω δεν το λέω) :D:D

Νομίζω πως είναι καλά για 5μελη οικογένεια.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω παντως ρε παιδια θα πω κατι και ας μου το διαγραψουν ως ασχετο.
Παρακολουθω αυτο το θεμα καιρο τωρα και βλεπω οτι κανουμε και μεις οπως τα ατομα που εχουμε αναφερει σε αλλα θεματα οτι μας ενοχλουν οι κριτικες τους.
Υποτιθεται οτι εδω μεσα ειμαστε μια ομαδα με κοινα γουστα και ενδιαφεροντα .
Καθομαστε και μεις και λεμε και κρινουμε οποιους θα πανε Αυστραλια η Μαλδιβες η Ανταρκτικη η δεν ξερω που αλλου..."κατα τα αλλα ειμαστε σε κριση " "ε.. ρε ΔΝΤ που σας χρειαζεται .." "που τα βρισκεις τα λεφτα " κλπ κλπ με τον ιδιο τροπο που εχουμε δηλωσει οτι μας ενοχλουν κατα καιρους τα σχολια του περιγυρου.
Και στην τελικη το χ μελος του φορουμ που θα παει Αμαζονιο για παραδειγμα γιαυτο ειναι μελος αυτου του συγκεκριμενου φορουμ και οχι του Καλαθοπλεκτικη η Μαγειρικη γιατι γουσταρει και κανει το σκ...του παξιμαδι να παει εκει.
 

georgeavra

Member
Μηνύματα
55
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Ευρωπη
το δικο μας budget θα κυμανθει περιπου στ 900 ευρακια /ατομο ισως και λιγοτερα για τον φετινο προορισμο Τυνησια και καμμια βδομαδουλα γυρες σε χαλκιδικη και καβαλα.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Εγω παντως ρε παιδια θα πω κατι και ας μου το διαγραψουν ως ασχετο.
Παρακολουθω αυτο το θεμα καιρο τωρα και βλεπω οτι κανουμε και μεις οπως τα ατομα που εχουμε αναφερει σε αλλα θεματα οτι μας ενοχλουν οι κριτικες τους.
Υποτιθεται οτι εδω μεσα ειμαστε μια ομαδα με κοινα γουστα και ενδιαφεροντα .
Καθομαστε και μεις και λεμε και κρινουμε οποιους θα πανε Αυστραλια η Μαλδιβες η Ανταρκτικη η δεν ξερω που αλλου..."κατα τα αλλα ειμαστε σε κριση " "ε.. ρε ΔΝΤ που σας χρειαζεται .." "που τα βρισκεις τα λεφτα " κλπ κλπ με τον ιδιο τροπο που εχουμε δηλωσει οτι μας ενοχλουν κατα καιρους τα σχολια του περιγυρου.
Και στην τελικη το χ μελος του φορουμ που θα παει Αμαζονιο για παραδειγμα γιαυτο ειναι μελος αυτου του συγκεκριμενου φορουμ και οχι του Καλαθοπλεκτικη η Μαγειρικη γιατι γουσταρει και κανει το σκ...του παξιμαδι να παει εκει.
συμφωνω απολυτως....:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εκλεισα μονο τα εισιτηρια.Το που θα μεινουμε θα το δουμε εκει.
επραξες τέλεια...
δεν θα δυσκολευτείς εκεί καθόλου..
φρόντισε μόνο στα μέρη που θα κάνεις διανυκτερεύσεις να υπάρχει υποδομή ..
θα βρείς περισσότερα σε μέρη με παραλιες ..αλλα ενημερώσου εκ των προτέρων γιατί οι αποστάσεις ειναι τεράστιες...
αν σας βολέψει να πατε στο saint marie..ενα μικρό νησί υπέροχο -πατε με λιλιπούτειο αεροπλανάκι..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom