Ηνωμένο Βασίλειο ταξίδι στο λονδινο

paskalis

Member
Μηνύματα
89
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
O,τι και να δεις, όπου και να πας, το βραδυ εννοείται θέατρο, ακόμη κι αν δεν σ'αρέσει θα ενθουσιαστεις με τα σκηνικά και τις ερμηνειες. Πας από νωρίς το πρωί στο γκισέ (γύρω στις 10) για να βρεις τα εισιτήρια που βγαίνουν σε προσφορά. Εγώ είδα το Φάντασμα της Οπερας (υπερπαραγωγή) και το Grease. Aξιζουν και τα δύο!
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
237
Επόμενο Ταξίδι
???
Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Από heathrow λέω να πάρω metro,απλά θα το χρησιμοποιήσω πριν τις 9μιση, άρα απ ότι διάβασα το εισιτήριο θα είναι τσιμπημένο... Σκέφτομαι να αγοράσω την oyster card. Την αγοράζω από κάποιο ταμείο ή μέσω μηχανήματος(εννοω στο αεροδρόμιο);
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.163
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εχει γκισε στο αεροδρομιο, θα το δεις μπροστα σου, μην ανησυχεις...
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
237
Επόμενο Ταξίδι
???
Εχει γκισε στο αεροδρομιο, θα το δεις μπροστα σου, μην ανησυχεις...
Αρα την αγοράζω κι επιτόπου τη φορτώνω με όσα χρήματα θέλω! Αν περισσέψουν χρήματα στην κάρτα τα παίρνω πίσω ή μονο το 5λιρο για την πλαστική κάρτα;
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.333
Likes
1.811
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Αρα την αγοράζω κι επιτόπου τη φορτώνω με όσα χρήματα θέλω! Αν περισσέψουν χρήματα στην κάρτα τα παίρνω πίσω ή μονο το 5λιρο για την πλαστική κάρτα;
και τις 5 λίρες και το ποσό που θα έχει περισσέψει στην κάρτα
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
237
Επόμενο Ταξίδι
???
Για 3 μέρες θα φορτώσω ένα 25λιρο και βλέπουμε....
Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως θα μετακινηθώ για heathrow ξημερώματα Κυριακής. 6 πετάω, άρα κατά τισ 3-3μιση το πολύ πρέπει να ξεκινάω από την πόλη... Το ταξί φαντάζομαι θα είναι πανάκριβο, επομένως η λύση είναι νυχτερινό λεωφορείο; Κ αν ναι, από που και πόσο; Ευχαριστώ.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
η λύση είναι νυχτερινό λεωφορείο; Κ αν ναι, από που
Το Ν9 από τη στάση Μ στο Hyde Park Corner Station ή από τη στάση S στην Trafalgar Square με κατεύθυνση Heathrow Airport Terminal 5.
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Για 3 μέρες θα φορτώσω ένα 25λιρο και βλέπουμε....
Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως θα μετακινηθώ για heathrow ξημερώματα Κυριακής. 6 πετάω, άρα κατά τισ 3-3μιση το πολύ πρέπει να ξεκινάω από την πόλη... Το ταξί φαντάζομαι θα είναι πανάκριβο, επομένως η λύση είναι νυχτερινό λεωφορείο; Κ αν ναι, από που και πόσο; Ευχαριστώ.
'Η ενα mini-cab το ποίο ειναι πολυυυύ πιο φθηνό απο το ταξί.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
237
Επόμενο Ταξίδι
???
και τις 5 λίρες και το ποσό που θα έχει περισσέψει στην κάρτα
Το θέμα είναι πού τις επιστρέφω; Ξανά στο αεροδρόμιο; Εγώ θα είμαι εκεί χαράματα...δεν νομίζω να έχει ανοιχτό ταμείο...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Αφου ειναι αεροδρομιο ισως και να'ναι, ισως να λεω και βλακειες βεβαια. Υποθετω. Παντως το πολυ πολυ να κρατησεις τη καρτα για την επομενη φορα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.810
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom