Ηνωμένο Βασίλειο ταξίδι στο λονδινο

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
μπέρδεμα με τα mini cab!
???

Μάλλον βαριέσαι να ψάξεις:

https://www.airporttaxis-uk.co.uk/Heathrow/?gclid=CP3Y4Juk5LICFaXJtAodvBEA4w?refresh=true

Cheap Airport Transfer | Cheap Airport Mini Cab | Cheap Airport Transfers | Cheap Airport MiniCabs | Cheap Airport Cars | London Airport Minicab | Gatwick Airport Mini Cab | Heathrow Airport Mini Cab | Luton Airport Mini Cab | Stansted Airport Mini C

London Cabs - Affordable MiniCabs, fixed price. Very comfy!

κλπ. κλπ. κλπ.

Κι εκεί που θα είσαι, μια ερώτηση να κάνεις στο ξενοδοχείο, ή σε μια pub, ή... ή... θα πάρεις αμέσως εικόνα του τι παίζει...

Στο Λονδίνο πας, δεν πας στην Ασμάρα (που κι εκεί ακόμη δεν είναι τόσο δύσκολο).
 

Ρούλα

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Καλημέρα! Είμαι η Ρούλα και από το πρωί στο γραφείο (σκοτώνομαι στην δουλειά :cool:) διαβάζω τα θεματάκια για Λονδίνο!

Σκεφτόμαστε να πάμε Λονδίνο με την μανούλα την αδελφή μου από 30/11/2012 εως 4/12/2012!

Εισητηριάκια βρήκα γύρω στα 230 ευρώ/άτομο με Aegen αλλά έχω θέμα με το ξενοδοχείο! Είναι τόσα πολλά και έχω μπερδευτεί! :roll:

Διάβασα σε άλλο θέμα για το Royal National οτι είναι καλό και οικονομικό αλλά εγώ που το έψαξα το βρήκα 180 ευρώ/ την βραδιά!

Ψάχνουμε γύρω στα 100 ευρώ περίπου και σε κεντρικό σημείο για να έχουμε κοντά μετρό κτλ.

Πφφφφφφ.... οχι τίποτα άλλο τις έχω ξεσηκώσει τώρα και περιμένουν πως και πως να πάμε! :shock:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν έχω μείνει στο συγκεκριμένο ξεν/χείο, αλλά η περιοχή είναι καλή, "εύκολη" για τις μετακινήσεις, έχει καλές γενικά κριτικές και η τιμή είναι στα πλαίσια που ζητάς.

Caring Hotel Hotel - hotel deals and Reviews - venere.com
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Yπάρχει περίπτωση να βρείτε ξενοδοχείο ( 3κλινο ?) κεντρικό με 100 ευρώ ???? ούτε για αστείο .
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ψάχνουμε γύρω στα 100 ευρώ περίπου και σε κεντρικό σημείο για να έχουμε κοντά μετρό κτλ.
Kεντρικό δε γίνεται με αυτά τα χρήματα, αλλά μπορείς να μείνεις μερικά χιλιόμετρα εκτός Λονδίνου και να κινείσαι με τρένο προς το κέντρο.

BEST WESTERN Ilford Hotel (Ilford, Ηνωμένο Βασίλειο) - Ξενοδοχείο Κριτικές - TripAdvisor
326 ευρώ το τρίκλινο για 4 βράδια με πρωινό από otel.com.

Aπ' το σταθμό του Ilford που είναι δίπλα στο ξενοδοχείο η Liverpool Street είναι 20' με το τρένο και μετά από εκεί συνεχίζεις με υπόγειο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Διάβασα σε άλλο θέμα για το Royal National οτι είναι καλό και οικονομικό αλλά εγώ που το έψαξα το βρήκα 180 ευρώ/ την βραδιά!

Ψάχνουμε γύρω στα 100 ευρώ περίπου και σε κεντρικό σημείο για να έχουμε κοντά μετρό κτλ.

Πφφφφφφ.... οχι τίποτα άλλο τις έχω ξεσηκώσει τώρα και περιμένουν πως και πως να πάμε! :shock:
Ουτε γι αστειο με 180 ευρω στο RNH... Με 100 πολυ δυσκολα αλλα με 120-150 μπορειτε να βρειτε κατι κεντρικο και σχετικα καθαρο (αυτο νομιζω πως σας ενδιαφερει).

Δοκιμασε να επικοινωνησεις και απ' ευθειας με τα ξενοδοχεια μηπως πετυχεις καποια καλυτερη τιμη...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
συμφωνώ με τον tripakia,με τιποτα τοσα λεφτα στο national!!!
Έμεινα εκει για 3 βραδια πριν 4 χρονια νομίζω αλλα εδωσα 210 ευρω και για τα 3 βραδια...αλλα τα ξενοδοχεία εχουν γίνει πολύ ακριβά στο Λονδινο πλέον...
δες το dolphin hotel στο panddigton....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.119
Likes
41.411
Αν βρεθείς στην ανάγκη τελικά, μπορείς να μείνεις σε ένα Easyhotel με στοιχειώδεις παροχές φαντάζομαι (δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω κάνει μια εβδομάδα κάποτε στο Easycruise και έχω μια ιδέα για το πως είναι περίπου το δωμάτιο). Σου παραθέτω αυτό της περιοχής Paddington που έχει πολύ χαμηλή τιμή. Στην περιοχή έχω μείνει αρκετές φορές, αλλά σε "κανονικά" ξενοδοχεία- και μου φάνηκε πολύ βολική λόγω μετρό και για επιστροφή το βράδυ με βραδινό λεωφορείο.
http://bookings.easyhotel.com/Booking/EHOTBookRooms.asp?SD=71175302520121004222531
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Aπ' το ταθμό του Ilford που είναι δίπλα στο ξενοδοχείο η Liverpool Street είναι 20' με το τρένο και μετά από εκεί συνεχίζεις με υπόγειο.
North το illford ειναι τυχαια επιλογη ή το ξερεις? γιατι αν η ρουλα δε φοραει μπουρκα και σκοπευει να δειξει κατι παραπανω απο τους καρπους ή τις γαμπες της, εχει πιθανοτητες να φαει αυγο στο κεφαλι (fact). Στο s.bush, μαλιστα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.886
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom