2015.Που πάμε;

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Για Νοέμβρη από παρόρμηση έκλεισα Βαρσοβία, ενώ δεν συμπαθώ τα ταξίδια με κρύο. Κατά τα άλλα άρχισα να κλείνω τα εισιτήρια για το 2016.
Κάπου πρέπει να βάλουμε τα Μινκ και το Οσελότ.
Και για κάτι πρόχειρο κανένα σιλβερ φοξ.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
εγώ πάλι αν και είχα πει ότι δεν προβλέπω πολλά για φέτος χτύπησα μια Πράγα - Μπρατισλάβα πριν λίγες μέρες και για τον Οκτώβριο Νότινγχαμ για ένα φεστιβάλ! Αλλά μέχρι εδώ για φέτος!!!! :cry:
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
εγώ πάλι αν και είχα πει ότι δεν προβλέπω πολλά για φέτος χτύπησα μια Πράγα - Μπρατισλάβα πριν λίγες μέρες και για τον Οκτώβριο Νότινγχαμ για ένα φεστιβάλ! Αλλά μέχρι εδώ για φέτος!!!! :cry:
Rockingham????

Αυριο Σόφια για ΠΣΚ, μέσα Νοεμβρίου για ΣΚ Dusseldorf και για Χριστούγεννα Λονδίνο για 7 μέρες.
 
Μηνύματα
7
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνια-λιθουανια
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
Εγω για οκτωμβριο βαρσοβια-καουνας-βιλνιους-ρωμη(ασχετο το τελευταιο αλλα βολεψαν οι πτησεις οποτε γιατι οχι?!)
Δεκεμβριο παρισι-λυων και απο το νεο ετος erasmus στην πολωνια!! οποτε προβλεπονται βαλτικες χωρες, γερμανια,δανια και οτι αλλο προκυψει!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.935
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εγώ μόλις γύρισα από ένα οκταήμερο στην Τοσκάνη, το επόμενο θα είναι ένα τριήμερο στην Μπολόνια και λέω για ένα τριήμερο τα Χριστούγεννα στο Στρασβούργο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom