2015.Που πάμε;

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
539
Likes
2.751
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Για Φεβρουαρίου μαλλον προσπαθώ να αποφασίσω για Ιαπωνία, Περού ή Βιρμανία... Οχι ολα μαζί :p
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
εγώ μόλις γύρισα από ένα οκταήμερο στην Τοσκάνη, το επόμενο θα είναι ένα τριήμερο στην Μπολόνια και λέω για ένα τριήμερο τα Χριστούγεννα στο Στρασβούργο.
καμιά περιγραφή από τοσκάνη να περιμένουμε?
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Αν όλα πάνε καλά κάπου προς την εκπνοή του 2015 θα είμαι Περού ή Βολιβία ή Αργεντινή ή Ουρουγουάη ή σε όλα από λίγο.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Για Φεβρουαρίου μαλλον προσπαθώ να αποφασίσω για Ιαπωνία, Περού ή Βιρμανία... Οχι ολα μαζί :p
Ο Φεβρουάριος του '15 πέρασε κι εσύ είσαι ακόμα αναποφάσιστος; :p
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
εγώ μόλις γύρισα από ένα οκταήμερο στην Τοσκάνη, το επόμενο θα είναι ένα τριήμερο στην Μπολόνια
Αυτό που κλείνουμε παράλληλα ταξίδια να το κοιτάξουμε :haha: . Έκλεισα Μιλάνο- Βερόνα- Μπολόνια για το 2016.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
εγώ μόλις γύρισα από ένα οκταήμερο στην Τοσκάνη, το επόμενο θα είναι ένα τριήμερο στην Μπολόνια και λέω για ένα τριήμερο τα Χριστούγεννα στο Στρασβούργο.
Μπολονια! Εδω ειμαι ακομη ξεχαστηκα... :) βαλτο στα υπ'οψιν καλο και βολικο...
nuovo hotel del porto
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.570
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν όλα πάνε καλά κάπου προς την εκπνοή του 2015 θα είμαι Περού ή Βολιβία ή Αργεντινή ή Ουρουγουάη ή σε όλα από λίγο.
Ε τωρα μπλεκεται στην ιδια προταση το περου και η βολιβια με τα καχεκτυπα της ευρωπης ειναι προκληση
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.570
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Ε τωρα μπλεκεται στην ιδια προταση το περου και η βολιβια με τα καχεκτυπα της ευρωπης ειναι προκληση
εμ τί φταίω που ο ξα θα κάνει τουρ εκείνο τον καιρό και η φάση είναι όπου τον προλάβω;
θα προτιμούσα πάντως τα καχέκτυπα της ευρώπης σε πρώτη φάση, για να μπορέσω να επισκεφτώ τους άλλους 2 προορισμούς κάπου στο πάσχα όπου θα έχω μεγάλο κενό(και παρέα ελπίζω):p
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αισθημα μυριζομαι... Δυο φορες σε προορισμο χωρις παραλια....
Τι εννοείς χωρίς παραλία? Όταν ρώτησα αν έχει το Βέλγιο παραλία με φοίνικες μου είπαν οτι δεν έχει φοίνικες γι'αυτό καλύτερα να πάρω μαζί μου ομπρέλα (αύριο θα πάρω τηλ τη swiss να δω πως θα μεταφέρω ομπρέλα θαλάσσης στο αεροπλάνο) και ότι ακόμα και στις πόλεις κινούνται με βάρκα. Θα χορτάσω boat tours και island hopping!!
Υποθέτω οτι η Μπριζ πήρε το όνομά της από το γνωστό άσμα "τρόπικαλ δι άιλαντ Μπριζ".
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom