2016. Πού πάμε;

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
...αφου περισσευαν κατι μερες τον αυγουστο,αμεσως μετα την επιστροφη από σικελια, πεταω την ιδια μερα κιολας για την μοναδικη Κωνσταντιπουπολη!!! από ηρακλειο με 59ευρω απευθειας πτηση Aegean στο αεροδρομιο sabiha κ επιστροφη μετα από 5 μερες από το ataturk για ηρακλειο μεσω αθηνας με 42 ευρω για τους φορους κ τα μιλια της Aegean!!! :clap:
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Εγω θα παω Μοναχο τελη Μαιου και μολις ειδα μια προσφορα για Πουκετ τον Ιουνιο και σκεφτομαι να την κλεισω...βεβαια εχω θεμα με το διαβατηριο μου ληγει τον Σεπτεμβριο και φοβαμαι μηπως εχω θεμα..εχει καποιος αναλογη εμπειρια;
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Εγω θα παω Μοναχο τελη Μαιου και μολις ειδα μια προσφορα για Πουκετ τον Ιουνιο και σκεφτομαι να την κλεισω...βεβαια εχω θεμα με το διαβατηριο μου ληγει τον Σεπτεμβριο και φοβαμαι μηπως εχω θεμα..εχει καποιος αναλογη εμπειρια;
Το διαβατήριο θέλει 6μηνη ισχύ,οπότε μάλλον θα έχεις θέμα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.965
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ποοοοοο κριμα...παει τετοια τελεια προσφορα :(
Το ενδεχόμενο να βγάλεις καινούργιο διαβατήριο που θα διαρκεί 5 χρόνια ακόμα σου πέρασε από το μυαλο;
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Το ενδεχόμενο να βγάλεις καινούργιο διαβατήριο που θα διαρκεί 5 χρόνια ακόμα σου πέρασε από το μυαλο;
Εσυ τι λες να μην το σκεφθηκα;
Αλλα βλεπεις ζω στο εξωτερικο και δεν ειναι τοσο ευκολο οσο νομιζεις!!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763
Ναι αυτό με την έκδοση διαβατηρίου είναι ένα μεγάλο θέμα.Για να βγάλουμε
εδώ διαβατήριο ή θα πρέπει να πάμε Μαδρίτη ή Γαλλία στην Μασσαλία.
Εναλλακτικά στην Ελλάδα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.965
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι αυτό με την έκδοση διαβατηρίου είναι ένα μεγάλο θέμα.Για να βγάλουμε
εδώ διαβατήριο ή θα πρέπει να πάμε Μαδρίτη ή Γαλλία στην Μασσαλία.
Εναλλακτικά στην Ελλάδα.
Αν κρίνω από τις ιστορίες καθημερινής τρέλας από τα Ελληνικά προξενεία που έχω ακούσει από φίλους που χρειάστηκαν να εκδόσουν διαβατήρια σε Λονδίνο, Παρίσι και Χάγη, μάλλον είναι προτιμότερο να κάνεις ένα ταξίδι στην Ελλάδα επί τούτου...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763
Αν κρίνω από τις ιστορίες καθημερινής τρέλας από τα Ελληνικά προξενεία που έχω ακούσει από φίλους που χρειάστηκαν να εκδόσουν διαβατήρια σε Λονδίνο, Παρίσι και Χάγη, μάλλον είναι προτιμότερο να κάνεις ένα ταξίδι στην Ελλάδα επί τούτου...
Σωστά.Εγώ αναγκάστικα και ήρθα Ελλάδα για την Έκδοση,γιατι μπορεί και να χρειαζομουν πάνω απο μήνα.
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Μιας και δε βρήκα κάποιο αξιόλογο Ελληνικό προορισμό για Πάσχα που να μην έχουμε πάει, στραφήκαμε προς τα ξένα. Απορρίψαμε στο 90᾽την Αγία Πετρούπολη(χριστιανοί γαρ)λόγω λίγων ημερών(μόλις τρεις) και καταλήξαμε στη πιο βολική από άποψη πτήσεων, απουσίας από τη δουλειά κτλ, την πανέμορφη, την αξιολάτρευτη, την μοναδική.....ΒΑΡΣΟΒΙΑ. Για 5 βράδια θα την ξεψαχνίσουμε απ άκρη σ άκρη. Μου τη δίνει λίγο που δε θα είμαστε στο πνεύμα των ημερών αλλά θα το ξεπεράσω γρήγορα με το που πατήσουμε στο πολαντ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom