2017. Πού πάμε;

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Τον Οκτώβριο μόλις κλείσαμε για Τανζανία!!!Σαφάρι για 3 μέρες και μετά χαλάρωση στην πανέμορφη Ζανζιβάρη!!Με Egyptair η οποία έχει μεγάλη αναμονή στο Κάιρο όταν πηγαίνουμε οπότε θα έχουμε την ευκαιρία για επίσκεψη στις Πυραμίδες της Γκίζας.Καλά ταξίδια!!
κι εγω ζανζιβαρη εκλεισα 14 μερες για αυγουστο, μαλλον η αδεια εγκριθηκε και ολα καλα. σαφαρι οχι, λογω οικονομικων, την επομενη φορα που θα βρεθουμε αφρικη :D κι εμεις με egyptair με ελαχιστη αναμονη!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.692
Likes
50.602
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
- Μετά το Περού μια Ισπανία στα καλύτερά της (Santiago και ολίγον από Λα Κορούνια)
- Ελλάδα, με Αθήνα και Θεσσαλονίκη με Βεργίνα και Πέλλα σε καταπληκτική εκδρομή χάρη στους συμφορουμίτες (ευχαριστούμε για τη φιλοξενία)
- Ατλάντα για ολίγον
- Νέα Υόρκη και Νιαγάρας

Και ίσως μας κάτσει ένα Σαν Φρανσίσκο αν κερδίσουν σήμερα οι Καβαλίερς και κάτι ακόμη το Νοέμβριο. Φτωχή η φετινή χρονιά, αλλά η περσινή ήταν σκανδαλώδης και πρέπει να γίνει και καμιά οικονομία για τα του χρόνου...
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
- Μετά το Περού μια Ισπανία στα καλύτερά της (Santiago και ολίγον από Λα Κορούνια)
- Ελλάδα, με Αθήνα και Θεσσαλονίκη με Βεργίνα και Πέλλα σε καταπληκτική εκδρομή χάρη στους συμφορουμίτες (ευχαριστούμε για τη φιλοξενία)
- Ατλάντα για ολίγον
- Νέα Υόρκη και Νιαγάρας

Και ίσως μας κάτσει ένα Σαν Φρανσίσκο αν κερδίσουν σήμερα οι Καβαλίερς και κάτι ακόμη το Νοέμβριο. Φτωχή η φετινή χρονιά, αλλά η περσινή ήταν σκανδαλώδης και πρέπει να γίνει και καμιά οικονομία για τα του χρόνου...
Φτωχή??που να ήταν κ πλούσια!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.692
Likes
50.602
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Φτωχή??που να ήταν κ πλούσια!!!
3 μέρες Ατλάντα
2 Θεσσαλονίκη
5 Ισπανία
και καμιά εβδομάδα ΝΥ δεν το λες και ταξιδιωτική πανδαισία 17 μέρες διακοπές στις 365... Άσε που η Ισπανία ήταν καθ' οδόν προς την Ελλάδα και η Ατλάντα και η ΝΥ είναι εδώ δίπλα κι έχουμε ξαναπάει. Για μένα το highlight ήταν η Βεργίνα/Θεσσαλονίκη, εξακολουθεί να μου φαίνεται περίεργο που έχει τόση λίγη επισκεψιμότητα.
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Βρίσκω το post μου που είχα κάνει τον Οκτώβριο του 2016! Και χαίρομαι που δεν γέλασε ο θεός με τα σχέδια μου!

Μετά από πολλές προσπάθειες, αλλαγές και αναζητήσεις προορισμών έχω στα χέρια μου τα tickets για Νέα Υόρκη.

Ωστόσο εκμεταλλεύτηκα και μία ωραία τιμή που βρήκα για Ολλανδία και θα κλείσω την χρονιά με το όμορφο Άμστερνταμ τα Χριστούγεννα.

Για τα δικά μας δεδομένα η χρονιά φέτος ήταν υπερπλούσια! Τριήμερο για τριήμερο δεν αφήσαμε!

Η ώρα πάντως που αλλάζεις το status Επόμενο Ταξίδι: Πόρος σε Νέα Υόρκη είναι και λιγάκι αστεία! αχαχαχαχαχα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.070
Likes
41.294
@taver ανακοινοποιω στο όρθο :D
Μετά από Πολωνία, 2 ταξίδια Ιταλία , Αγγλία και Πορτογαλία, πάμε και για έκτο ταξίδι έξω στην Οχριδα, την οποία από την πολλή χαλαρότητα ότι είναι κοντά, κόντεψα να την ξεχάσω.
Στα εντυπωσιακά του 2017, ποτέ δεν είχα ξεπεράσει τα 4 ταξίδια έξω. Φέτος πρώτη φορά τόσα και με λιγότερο κόστος αεροπορικών και ξενοδοχείων σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια. Θαύμα, θαύμα.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Κι εγω φετο μεχρι Καλαματα με το ζορι...κατι ανακαινησεις και ο γαμος της μικρης μου..παει για φετος και πολυ μου κοστιζει..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.524
Μέλη
38.925
Νεότερο μέλος
aggelikik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom