2019.Που πάμε;

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Προς το παρον σκεφτομαι μονο για πρωτοχρονια 19 για ρωμη η μαδριτη η κατι αλλο στην ευρωπη ....Σιγουρο ειναι μοναχο το μαιο για επααγελματικους λογους.Για το Πασχα θα ηθελα ενα Παρισι (πεφτει τελος Απριλη,οποτε μια χαρα
...).Αλλα δεν εχω σκεφτει...Ειναι και λιγο νωρις μεταξυ μας! Υγεια να χουμε και ολα θα γινουν
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
χαιρομαι την αισιοδοξια σας..πρωτη μερα του 18..καλη χρονια βρε...και βλεπουμε..καλα να μαστε.δεν θα αγχωθουμε απο τωρα..
Πες τα καλη μου!

Τα όνειρα τζάμπα είναι...
Σωστο κι αυτο!
Εγω παντως ονειρευομαι κυριως για 2019 για να μην αρχισω τα κλαματα :klaps: που το 18 δεν φαινεται ταξιδιωτικα ευοιωνο!:eek:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.200
Likes
20.634
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Πες τα καλη μου!


Σωστο κι αυτο!
Εγω παντως ονειρευομαι κυριως για 2019 για να μην αρχισω τα κλαματα :klaps: που το 18 δεν φαινεται ταξιδιωτικα ευοιωνο!:eek:
Έχουν περάσει πολλά έτη μη ευοιωνα για μένα , και μερικά από αυτά χωρίς καν μία μικρή εκδρομή εντός συνόρων....
Να μην μου στεναχωριεσαι!!!!
Θα έρθω εγώ Αθήνα και θα "ταξιδέψουμε" μαζί όπου θέλεις :kissing2:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.117
Likes
41.399
Για το 2019 μαλλον θα χρειαστει να ανανεωσω το διαβατηριο μου μετα απο χρονια που εληξε και δεν χρειαζοταν για τα πηγαινε ελα Ευρωπη, αν ολοκληρωθει το Brexit. Με την ευκαιρια, εκτος απο πολλοστη φορα Αγγλια, θα μπει στο πλανο και η Αγ. Πετρουπολη.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Διαβατηριο και για μενα λογω των γνωστων ελεγχων....
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.327
Likes
17.537
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικές
Ταξίδι-Όνειρο
Tromso, Las Vegas
Γιατί βρε παιδιά φτάσαμε στο 2019;
Και για τα σχέδια του 2018 που θα τα πούμε; Εγώ σε ποιον θα πω τη χαρά μου για το επόμενο που έκλεισα... και είναι και κοντά... όπου να΄ναι έρχεται; o_O
Εδώ θα το πω......
Έκλεισα να πάω Αμβέρσα προκειμένου να παρακολουθήσω κοντσέρτο του Andrea Bocelli. Γιούπι!!!:):):)
Επί τη ευκαιρία θα δω για τρίτη φορά Βρυξέλλες, που μου αρέσουν πολύ και μπορεί να κάνω και μια ημερήσια Λουξεμβούργο (δεν έχω αποφασίσει ακόμα). Κατά το καλοκαιράκι ελπίζω να πραγματοποιήσω το τρίτο οικογενειακό οδικό κατά Πολωνία αυτή τη φορά και τον υπόλοιπο έτος... ότι ήθελε προκύψει.

Και για να μην είμαι και off topic ... το 2019 ελπίζω να πραγματοποιήσω ένα από τα μεγάλα ταξιδιωτικά μου όνειρα που είναι η Ιορδανία.
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική

greco

Member
Μηνύματα
1.149
Likes
3.324
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Εαν οι φιλοι γειτονες μας ολοκληρωσουν οπως εχουν επισημα ανακοινωσει τον Αυγουστο του 18 τα εργα συντηρησης στην Παναγια Σουμελα,ενα ταξιδι στον Ποντο την ανοιξη του 19 φανταζει πιθανο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.735
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom