4ος Φωτογραφικός διαγωνισμός: Χριστούγεννα στον Κόσμο

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Ψήφισα κι εγώ μια φωτογραφία που από την πρώτη στιγμή που την είδα με άγγιξε! Αξίζουν όμως πολύ περισσότερες!!!
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Προβληματίστηκα αρκετά σ΄αυτόν τον διαγωνισμό:roll:!Ήμουν ανάμεσα σε δύο που μου άρεσαν αρκετά και τελικά έπαιξα κορώνα-γράμματα!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.965
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Όλες οι φωτογραφίες όμορφες, αλλά μία μου έκλεψε από την αρχή την καρδιά...Καλή επιτυχία σε όλους!

υ.γ. Και μια εκτός συναγωνισμού και χωρίς φωτογραφικές αξιώσεις εικόνα, από το τελευταίο μου ταξίδι. Θες ότι ήταν πράγματι μέρες Χριστουγέννων, θες τα γεμάτα αδημονία και στωικότητα μάτια του μπόμπιρα, θες το φτωχικό περιβάλλον όπου η σύντομη, σχεδόν φευγαλέα για το μάτι, φράση, λειτουργούσε κάπως σαν υποσημείωση ή υπενθύμιση...γλυκόπικρα συναισθήματα, κάθε φορά που την κοιτάζω...

 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ναι Ρόζα μου εκτός συναγωνισμού αλλά καταπληκτική φωτογραφία, τι μάτια είναι αυτά!!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλη επιτυχια σε όλους μας, δεν ειναι και οτι καλυτερο εχω βγάλει σε φωτο, αλλά για το "καλό" την έβαλα ... :)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
υ.γ. Και μια εκτός συναγωνισμού και χωρίς φωτογραφικές αξιώσεις εικόνα, από το τελευταίο μου ταξίδι. Θες ότι ήταν πράγματι μέρες Χριστουγέννων, θες τα γεμάτα αδημονία και στωικότητα μάτια του μπόμπιρα, θες το φτωχικό περιβάλλον όπου η σύντομη, σχεδόν φευγαλέα για το μάτι, φράση, λειτουργούσε κάπως σαν υποσημείωση ή υπενθύμιση...γλυκόπικρα συναισθήματα, κάθε φορά που την κοιτάζω...

ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ φωτογραφία Ρόζα! Μπράβο!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.965
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ φωτογραφία Ρόζα! Μπράβο!
Bρε κορίτσια, ευχαριστώ... Φαίνεται πως την είχα υποτιμήσει, με τη σκέψη πως δε θα κατάφερνε να μεταδώσει το συναίσθημα της στιγμής...Δεν πειράζει, όμως, ακόμα κι αν δεν την έβαλα στο διαγωνισμό, το σημαντικό είναι πως τη μοιράζομαι μαζί σας!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Bρε κορίτσια, ευχαριστώ... Φαίνεται πως την είχα υποτιμήσει, με τη σκέψη πως δε θα κατάφερνε να μεταδώσει το συναίσθημα της στιγμής...Δεν πειράζει, όμως, ακόμα κι αν δεν την έβαλα στο διαγωνισμό, το σημαντικό είναι πως τη μοιράζομαι μαζί σας!
Μα πώς είναι δυνατόν αυτά τα μάτια να μην αγγίξουν την ψυχή και να μη μεταδώσουν συναισθήματα;
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Όλες οι φωτογραφίες όμορφες, αλλά μία μου έκλεψε από την αρχή την καρδιά...Καλή επιτυχία σε όλους!

υ.γ. Και μια εκτός συναγωνισμού και χωρίς φωτογραφικές αξιώσεις εικόνα, από το τελευταίο μου ταξίδι. Θες ότι ήταν πράγματι μέρες Χριστουγέννων, θες τα γεμάτα αδημονία και στωικότητα μάτια του μπόμπιρα, θες το φτωχικό περιβάλλον όπου η σύντομη, σχεδόν φευγαλέα για το μάτι, φράση, λειτουργούσε κάπως σαν υποσημείωση ή υπενθύμιση...γλυκόπικρα συναισθήματα, κάθε φορά που την κοιτάζω...

Καταπληκτική, σημαδεύει στην καρδιά ! Κρίμα που δεν την έβαλες...:(
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Μα είναι τόσο όμορφη φωτογραφία,με άγγιξε πραγματικά κ με συγκίνησε...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Αυτή είναι μια υπέροχη χειμωνιάτικη φωτογραφία, δεν περιορίζεται μόνο ως "Χριστουγεννιάτικη" θέλεις να την ανεβάσεις και στην ιστορία του Soudianou για την Βενετία; θα ταίριαζε πολύ με την ποιητική ατμόσφαιρα της αφήγησης
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.384
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
rover21

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom