6 χρόνια Travelstories - The Party! - Εντυπώσεις

travelogatos

Member
Μηνύματα
56
Likes
335
Επόμενο Ταξίδι
Πορταριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αν και καθυστερημένα να ευχαριστήσω και γω με τη σειρά μου, τους διοργανωτές αυτής της υπεροχής βραδιάς. Ήταν όλα υπέροχα.
Είχε τόσα πολλά η βραδιά που δεν κατάφερα να γνωρίσω από κοντά αρκετούς, δεν ανησυχώ, έρχονται και άλλες συναντήσεις. Φιλιά και καλά ταξίδια σε όλους.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
δεν ξέρω για την zmaria εγώ πάντως ψήνομαι, ενοχλώ; δεν ενοχλώ :bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εσένα θα σε τακτοποιήσω εγώ με έναν κορμό σοκολάτας με τριμμένο μπισκότο και ξηρούς καρπούς. Ψήνεσαι;
Δεν ψήνομαι, μου τρέχουν τα σάλια!!! Να φτιάξεις μεγάλο κορμό μόνο γιατί βλέπω την Ιωάννα να έχει άγριες σοκοδιαθέσεις! :bleh:
 

kostasbmw

Member
Μηνύματα
95
Likes
22
σημερα επεστρεψα απο ταξιδι και πρωτη δουλεια να διαβασω για το παρτυ

ζηλευω αλλα δεν χανω το επομενο

μπορουμε αλλωστε να κανονιζουμε και τιποτα εκτακτο σε καποιο καφε εμενα δε με χαλαει

παντα τετοια και το επομενο να ειναι καλυτερο
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Η πλέον αργοπορημένη πρέπει να είμαι εγώ. Ανεξαρτήτως αυτού ευχαριστώ τους διοργανωτές, γιατί όλα λειτούργησαν μια χαρά – με ένα μικρό παράπονο για τους καπνιστές- αλλά μιζέριες και γκρίνιες δε χωράνε αφού περάσαμε υπέροχα. Χάρηκα πολύ για τις καινούργιες γνωριμίες που έκανα αλλά και για ερωτηματικά που επιτέλους απαντήθηκαν. Εις το επανιδείν λοιπόν …και σύντομα…
 

maria_pap

New Member
Μηνύματα
1
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλια
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
επιτελους μπηκα!!!!!!για οσους αναρωτιεστε δεν ειμαι η αδερφη της zmaria ειμαι η φιλη της η Μαρια......χιχιχιχ!να ευχαριστησω και εγω για την υπεροχη βραδιά....περασα πολυ ωραια.....ευχαριστω την Μαρια και τον hydronetta που με μετετρεψαν σε ουκρανή χορεύτρια(ειναι επισης ευγνώμων και ο αντρας μου καθως κρατησα αυτη την σκεψη οταν γυρισα και στο σπιτι χιχιχιχι!)περιμενω με ανυπομονησια και την επομενη συναντηση...φιλιαααααααααααα!!!!!!!!!!!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
επιτελους μπηκα!!!!!!για οσους αναρωτιεστε δεν ειμαι η αδερφη της zmaria ειμαι η φιλη της η Μαρια......χιχιχιχ!να ευχαριστησω και εγω για την υπεροχη βραδιά....περασα πολυ ωραια.....ευχαριστω την Μαρια και τον hydronetta που με μετετρεψαν σε ουκρανή χορεύτρια(ειναι επισης ευγνώμων και ο αντρας μου καθως κρατησα αυτη την σκεψη οταν γυρισα και στο σπιτι χιχιχιχι!)περιμενω με ανυπομονησια και την επομενη συναντηση...φιλιαααααααααααα!!!!!!!!!!!!
Γεια σου μελανούρι ουκρανάκι μου εσύ!!!!Μουατς!!!!!
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Δεν ψήνομαι, μου τρέχουν τα σάλια!!! Να φτιάξεις μεγάλο κορμό μόνο γιατί βλέπω την Ιωάννα να έχει άγριες σοκοδιαθέσεις! :bleh:
Μόνο μεγάλο;;; Ίσα με κορμό δέντρου θα τον κάνω, γιατί είμαι σίγουρη πως θα βρεθούν και άλλοι με άγριες διαθέσεις :bleh:

Ιωάννα μου... όχι μόνο δεν ενοχλείς, αλλά μπορεί να κανονίσουμε και κανένα "κορμάκι" για το δρόμο... :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom