Ινδία 7 Μαρτίου..Ινδία.. !

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καλο ταξιδι!!!! ζηλευουμε!!!!
 

maniatx

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Γειά σας Παιδιά.. Μεσημέρι 7 Μαρτίου πετούσαμε για Ινδία και το πρωί συνέβη κάτι άσχημο και τελικά ακυρώθηκαν όλα τελευταία στιγμή,μετά από προγραμματισμό αρκετών μηνών..Περίεργο συναίσθημα.. αλλά η ζωή τελικά έχει μεγάλη φαντασία...
Δεν ξέρω αν το επόμενο ταξίδι θα είναι πάλι σε εκείνα τα περίεργα μέρη.. ή αν τελικά έγινε γιατί η μεγάλη περιπέτεια μας περιμένει κάπου αλλού.. θα δείξει..
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
Ωχ...τι να πω...υγεια να υπαρχει σε σενα κ τους δικους σου κ ολα τα αλλα λυνονται..
Ελπιζω τωρα που μιλαμε να ειναι ολα καλα :)
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Σήμερα μου ήρθε ο λογαριασμός κινητής μετά από 10 μέρες Ινδία... Το roaming, με πραγματικά ελάχιστες κλήσεις (5 εξερχόμενες και 7 εισερχόμενες), πήγε 42 ευρώ και κάτι συν ΦΠΑ. Και έχω καλό πακέτο....
Τι σχέση έχει το καλό πακέτο με τις χρεώσεις του roaming..?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Νομιζω εχει σχεση με το ποσα λεπτα εχεις προως τριτους,γιατι απο εκει τραβαει τα λεπτα που μιλας.

Αν και δεν ειμαι 100% σιγουρος.Θα το ξανακοιταξω τωρα για ισραηλ.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Νομιζω εχει σχεση με το ποσα λεπτα εχεις προως τριτους,γιατι απο εκει τραβαει τα λεπτα που μιλας.

Αν και δεν ειμαι 100% σιγουρος.Θα το ξανακοιταξω τωρα για ισραηλ.
Για Ισραήλ δεν παίζει αυτό που λες...Ισχύει για πρόγραμμα traveller από cosmote και ανάλογα από τις άλλες εταιρείες για χώρες Ευρωζώνης Α & Β.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.000
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Με κάλυψες..

Όποτε έχω τηλεφωνήσει για να ρωτήσω τις χρεώσεις roaming,καμία φορά δεν μου ζήτησαν στοιχεία ώστε να δουν σε ποιο πακέτο είμαι!
Προφανώς καλείς την υποστήριξη συμβολαίων οικιακών πελατών μιας από τις εταιρίες. Όντως, σε οικιακά προγράμματα δε συνηθίζονται ειδικές χρεώσεις σε roaming.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Προφανώς καλείς την υποστήριξη συμβολαίων οικιακών πελατών μιας από τις εταιρίες. Όντως, σε οικιακά προγράμματα δε συνηθίζονται ειδικές χρεώσεις σε roaming.

Μάλλον εννοείς ιδιωτών και όχι οικιακών..
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Για Ισραήλ δεν παίζει αυτό που λες...Ισχύει για πρόγραμμα traveller από cosmote και ανάλογα από τις άλλες εταιρείες για χώρες Ευρωζώνης Α & Β.
Δεν ξερω για ισραηλ.Τωρα θα ρωτησω.

Για βουλγαρια που ημουν ομως στα χριστουγεννα,μου ειχαν πει οτι τραβουσε χρονο απο τα λεπτα που ειχα προς τριτους.

Και παλι δεν ειμαι 100% σιγουρος γιατι δεν μιλησα σχεδον καθολου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.788
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom