8 χρόνια Travelstories!

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
Χρόνια πολλά στο αγαπημένο Travel Stories... Καλά ταξίδια νοερά και πραγματικά σε όλους μας!!!!!!:trekker:
 

snow

Member
Μηνύματα
50
Likes
70
Χρόνια πολλά και από μένα ένα υπέροχο site που μπορείς να μοιραστείς πληροφορίες εμπειρίες με ανθρώπους με την ίδια τρέλα. Πάντα επιτυχίες εύχομαι!
 

dimman_thalia

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Europe Road Trip
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΥΠΕΡΣΙΒΗΡΙΚΟ
Χρόνια πολλά travelstories!
Καλά ταξίδια να έχουμε και φοβερές εμπειρίες να διηγηθούμε!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Τα χρόνια μου πολλά, μαζί με ένα μεγάλο ευχαριστώ για το πλήθος των πληροφοριών που έχω λάβει όλο αυτό το καιρό που έχω τη χαρά να είμαι μέλος.
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ για τη δυνατότητα που μου δίνεται να μοιράζομαι τις δικές μου ταξιδιωτικές εμπειρίες με άλλα μέλη, κάτι το οποίο θεωρώ πολύ σπουδαίο!
Εύχομαι το site να γιγαντώσει κι άλλο, διατηρώντας την υψηλή ποιότητα που έχει!!
 

taxidaki

Member
Μηνύματα
68
Likes
78
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Xιλιόχρονο να είναι, να μας ταξιδεύει και να το ταξιδεύουμε κι εμείς με τη σειρά μας!!!
 

STELLIOS

Member
Μηνύματα
24
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Toσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ορλεανη
χρονια πολλα
ομορφα αγαπημενα ταξιδια για ολους
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Χρόνια πολλά στο Travelstories και του χρόνου σε όλα τα μέλη δώρο και από ένα ταξίδι.. :p
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Χρόνια πολλά travelstories... Σε ευχαριστούμε για όλα όσα μας προσφέρεις όλα αυτά τα χρόνια... !!!!!
 

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
δυστυχώς λόγω φόρτου εργασίας δεν έχω τον χρόνο να διαβάσω τις όμορφες ιστορίες των συνταξιδιωτών μου. Όταν όμως επισκέπτομαι το travelstories ανάμεικτα συαισθήματα με κυριεύουν. Χρόνια πολλά travel stories. Εύχομαι να μας ταξιδεύεις για πολλά πολλά χρόνια ακόμα. Και να προσφέρεις καταφύγιο σε όλους μας τους λάτρεις των ταξιδιών .....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom