80's music

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
1989 και ο κυριος John Lydon η αλλιως Johnny Rotten μαζι με το νεο του συγκροτημα τους P.I.L.
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Παιδια ειρηνη υμιν....μην μαλωνετε ολοι τα κατεχουμε λιγο πολυ τα 80ς...;)
Ευαγγελια μενω εκπληκτη με αυτο που εγραψες για τον πατερα της Μαντονα
ειμαι σιγουρη οτι τον ειχα δει σε αφιερωμα για τη Μαντονα να μιλαει ως αληθινος της πατερας!!! τι να πω , δεν εχω λογο να σε αμφισβητησω, θα το ψαξω... και φυσικα εννοειται πως δεν ειμαι αλανθαστη!
Επισης να αναφερω οτι στο τοπικ που ανοιξαμε για τα 80ς (αληθεια ο idem που ανοιξε το θεμα που χαθηκε?) το κομματι που παιχτηκε πιο πολυ απο ολα (μιλαμε για 4-5 φορες σιγουρα) ειναι το maria magdalena απο τη Sandra.... ολοι σχεδον το βαλανε.... ισως να ψηφιστει ως το πιο κλασσικο και αγαπημενο μας.:clap:
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Οχι ρε ευαγγελια .... γιατι μου το κανες αυτο! μου χαλασες το μυθο που ειχα στο μυαλο μου για τον πατερα της μαντονα...δε συμφωνεις μαζι μου οτι ο ηθοποιος της ταιριαζει περισσοτερο? ο αληθινος της δεν μου αρεσε καθολου, ειλικρινα σου μιλαω τοσα χρονια πιστευα οτι ο πατερας της ειναι αυτος του βιντεο κλιπ... τον ειχα δει σε ντοκυμανταιρ... τι να πω τοσο χαλια ηταν τα αγγλικα μου τοτε? και δεν καταλαβα τι λεγανε? οντως διαβασα στο wikipedia οτι ειναι ο εν λογω ηθποιος που ανεφερες
Παιδια με αυτα και με αυτα δεν προκειται να με αφησετε να ετοιμαστω για τσικνοπεμπτη βραδυ ... στη κοζανη! πριν λιγο εβαλα στο διαπασων το maria magdalena και το τραγουδαγα φωναχτα να με ακουσει ολη η πολυκατοικια. φανταζομαι γνωριζετε οτι στη Κοζανη την Αποκρια καιγεται το πελεκουδι...δεν ερχεστε απο τα μερη μας τις επομενες ημερες? (αν και απο οτι βλεπω ευαγγελια ετοιμαζεσαι να την κανεις σε 8 μερες) μαλιστα καποια μαγαζια εχουν και 80ς night αφιερωμα. καλη διασκεδαση και σε εσας
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Sorryyyyyy dancing queen!!!! :(:(
ευχαριστουμε πολυ για την προσκληση στειλε το jet σου να ερθει να μας παρει!!!:haha::haha:
και επειδη σε στενοχωρησα παρε ενα τραγουδακι να χορεψεις μεχρι να ετοιμαστεις!!
 
Last edited by a moderator:

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
δεν ξερω αν εχει ξαναμπει , αλλα αυτη τη στιγμη μονο η τρελλα αυτου του βιντεο κλιπ με εκφραζει...beastie boys και fight for your right to party απο το 1986
just perfect

 
Last edited by a moderator:

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
φοβεροι.........................
 

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ενα πολυ καλοκαιρινο τραγουδακι.....
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
η μουσικες ριπες..μεταξυ εβανζελι και χρηστου δειχνει πραγματικα το πλουτο της δεκαετιας ΜΑΣ!!!!!!!!!!!
σας απολαμβανω σημερα γιατι αυριο....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
η μουσικες ριπες..μεταξυ εβανζελι και χρηστου δειχνει πραγματικα το πλουτο της δεκαετιας ΜΑΣ!!!!!!!!!!!
σας απολαμβανω σημερα γιατι αυριο....
γιατι τι θα γινει αυριο mio????
παρε ενα τραγουδακι ΠΟΙΟΤΙΚΟ
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom