Aegean Εξωτερικο με 59 και 69 ευρω

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Παίζουν μαζί μας ώς γνωστόν!!!
τα εισιτήρια μου τά έχω πάρει εδώ και μέρες με την vuellin.
απο περιέργεια έβαλα τις ημερομηνίες και ενώ συμπεριλαμβάνονται στον χρόνο προσφοράς...μου έβγαλε 435 ευρώ!!!!!!!!
δηλαδή σε μιά μέρα χτυπησαν και τις 33000 θέσεις ????? μη χ------!!!!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ελαχιστη διαθεσιμοτητα παλι...
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
435
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Ναι ειμαστε πολυ γηγοροι!Renata εννοεις οτι τα βρισκεις στην ιδια τιμη η ακριβοτερα?Γιατι εγω τσεκαρα για Βαρκελωνη και νομιζω οτι εχει καλες τιμες για Σεπτεμβριο βεβαια!(δηλωνω ψιλοασχετος με εισητηρια/αεροπορικες κλπ..)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ναι ειμαστε πολυ γηγοροι!Renata εννοεις οτι τα βρισκεις στην ιδια τιμη η ακριβοτερα?Γιατι εγω τσεκαρα για Βαρκελωνη και νομιζω οτι εχει καλες τιμες για Σεπτεμβριο βεβαια!(δηλωνω ψιλοασχετος με εισητηρια/αεροπορικες κλπ..)
thimio πρίν τα βγάλεις δές και vuellin. για αρχές ιουνίου τα πήρα 260 ευρώ ..καλά ειναι...
αλλα η aegian το παίζει ντίβα...:D
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
thimio πρίν τα βγάλεις δές και vuellin. για αρχές ιουνίου τα πήρα 260 ευρώ ..καλά ειναι...
αλλα η aegian το παίζει ντίβα...:D
κεσυ με vueling renata???
εγω για αυγουστο πρωτη εβδομαδα με vueling εσκασα 220 το καθε εισιτηριο(τελικη τιμη συμπεριλαμβανομενης της εξτρα χρεωσης λογω πιστωτικης)!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
κεσυ με vueling renata???
εγω για αυγουστο πρωτη εβδομαδα με vueling εσκασα 220 το καθε εισιτηριο(τελικη τιμη συμπεριλαμβανομενης της εξτρα χρεωσης λογω πιστωτικης)!!
μιά χαρά τσάμπα...και για αύγουστο!
άσε την aegian να παραμυθιάζει τον κόσμο με δήθεν προσφορές...όταν γεμίζουν τα αεροπλάνα της vuellin μετα θα παίρνει το ότι απέμεινε!:D
 

pix_lax82

Member
Μηνύματα
89
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Βορειος Κορέα
Και γω που εκλεισα για τους δικούς μου για Λονδίνο 15 με 20 Σεπτέμβρη 209,48? και για τους 2 πηγαινε ελα. Καλή τιμη μου φαίνεται.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Την είδα κι εγώ την προσφορά αλλά παρατήρησα ότι η διαθεσιμότητα είναι μικρή και θέλει αρκετό ψάξιμο για να πετύχεις χαμηλές τιμές, ειδικά για τον Ιούλιο και τον Αύγουστο.

Ε...λογικό είναι κιόλας...μιλάμε για φουλ της σεζόν! :lol:
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Χθες ανακάλυψα μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ προσφορά για Λονδίνο{γύρω στα 105ευρω,αν δε με απατά η μνήμη μου}αλλά για προσωπικούς λόγους δεν ......:bash:
Βέβαια σύντομα εξαφανίσυηκε.:| Φήμες οτι την υιοθέτησε την προσφορά ο Traveller ελέγχονται ως αναληθείς.

Πάντως εγώ θα πάω σε λίγο στις Βρυξέλλες με την πολυαηαπημένη μου Αιγαίου πληρώνοντας μόνο 112ευρω.Την είχα κλείσει τον χειμώνα.:D
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Φήμες οτι την υιοθέτησε την προσφορά ο Traveller ελέγχονται ως αναληθείς.
Aσύστολα ψεύδη του κιτρίνου τύπου... Εγώ απλά έκανα χρήση της εις διπλούν... Α3 με 105ευρουδάκια για το glorius είναι το δώρο του δώρου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.475
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom