Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Προσφερει η Aegean τη δυνατοτητα αυτή; Δε το γνωριζω και δε το χω βρει εως τώρα.
Ναι υπάρχει. Εκλεισα Αθήνα Μπρατισλάβα - Βενετία Αθήνα (όχι companion). Γι' αυτό ρωτώ, εάν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σε 1+1 σε τέτοια κράτηση στο μέλλον
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ναι υπάρχει. Εκλεισα Αθήνα Μπρατισλάβα - Βενετία Αθήνα (όχι companion). Γι' αυτό ρωτώ, εάν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σε 1+1 σε τέτοια κράτηση στο μέλλον
Αν και είμαστε εκτός θέματος, μπορείς να μου πεις αν θέλεις πως το έκανες αυτό σε ενιαία κράτηση;
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
223
Likes
473
ζηταω προσφορα για ασφαλεια αυτοκινητου, απο Ηellas direct, μου δινει ετησια 250 ευρ, βλεπω μετα απο κατω οτι εχει ανκοινωση , πως αν χρησιμοποιησεις aegean bonus visa, εχεις για καθε ευρω 5 ποντους, ακολουθω τις οδηγιες και μου βγαζει την ιδια ασφαλεια 377 ευρ...
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
210
Likes
1.093
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
ζηταω προσφορα για ασφαλεια αυτοκινητου, απο Ηellas direct, μου δινει ετησια 250 ευρ, βλεπω μετα απο κατω οτι εχει ανκοινωση , πως αν χρησιμοποιησεις aegean bonus visa, εχεις για καθε ευρω 5 ποντους, ακολουθω τις οδηγιες και μου βγαζει την ιδια ασφαλεια 377 ευρ...
Την εκανα και εγώ,ακολουθείς τα βήματα κανονικά και μόλις φτάσεις στη σελίδα πληρωμής καταχωρείς τον αριθμό M&B στο πεδίο "εκπτωτικός κωδικός" και παίρνεις(στα ψιλά γράμματα λέει) 10 μίλια ανά ευρώ ασφάλισης για νέους πελάτες και 5 μίλια/ευρώ για ανανεώσεις,τα οποία καταχωρούνται 5 εβδομάδες από την έναρξη της ασφάλισης..
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Χρησιμοποιώ την aegean bonus, εδώ κ λίγο καιρό και έχω ζήτήσει αυτόματη μετατροπή σε μίλια, αλλά δεν βλέπω κάτι στον λογαριασμό μου μέχρι στιγμής...γίνεται μετά από κάθε συναλλάγή η μετατροπή ή πχ 1 φορά τον μηνα όσα μίλια μαζευονται?
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Χρησιμοποιώ την aegean bonus, εδώ κ λίγο καιρό και έχω ζήτήσει αυτόματη μετατροπή σε μίλια, αλλά δεν βλέπω κάτι στον λογαριασμό μου μέχρι στιγμής...γίνεται μετά από κάθε συναλλάγή η μετατροπή ή πχ 1 φορά τον μηνα όσα μίλια μαζευονται?
1 φορά μετα την τελευταία Κυριακή του μήνα μετατρέπονται
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
223
Likes
473
Χρησιμοποιώ την aegean bonus, εδώ κ λίγο καιρό και έχω ζήτήσει αυτόματη μετατροπή σε μίλια, αλλά δεν βλέπω κάτι στον λογαριασμό μου μέχρι στιγμής...γίνεται μετά από κάθε συναλλάγή η μετατροπή ή πχ 1 φορά τον μηνα όσα μίλια μαζευονται?
Κάθε μηνα
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Τα μίλια τα βλέπεις όμως στο λογαριασμό miles+bonus μετά από αρκετές ημέρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.865
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom