Alitalia Alitalia - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Ισπανίας
Όσο μεγάλη και να είναι η αναμονή τις βαλίτσες θα τις πάρετε στον τελικό προορισμό.
Το ρωτάω γιατί ρώτησα και στο viva.gr και μου απάντησαν ότι εξαρτάται από την αεροπορική κι ότι θα πρέπει να έρθω σε επικοινωνία μαζί τους.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα κι από μένα!!!!
Λοιπόν θέλω να ταξιδέψω με την alitalia Βαρκελώνη με ανταπόκριση Ρώμη μιας και είναι και πιο φθηνά κι ίσως να μπορούμε να δούμε και μία δεύτερη πόλη.(Βέβαια υπάρχει και το ίδιο δρομολόγιο από την iberia μεσω της vueling αλλα δεν έχω ακούσει μέχρι στιγμής καλά σχόλια)

Γνωρίζετε αν η αναμονή είναι πολύ μεγάλη (13 ώρες) όσον αφορά την συγκεκριμένη αεροπορική οι βαλίτσες μας θα είναι ήδη κάπου αποθηκευμένες για να μπουν στην επόμενη πτήση; Γιατί αν δεν έχουμε βάρος θα μπορούμε να επισκεφτούμε την Ρώμη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
μεχρι 24 ωρες ..εισαι οκ!
 

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Ισπανίας
Ευχαριστώ! :D Θα μπορέσω να πάρω και μια μικρή αύρα Ιταλίας.:clap:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Με 9 (!!) τακτικα δρομολογια θα ανοιξει η θερινη περιοδος. Αθηνα, Ηρακλειο, Θεσσ, Ροδο, Μυκονο απο Ρωμη, Αθηνα, Θεσσ, Ηρακλειο απο Λινατε. .πρωτοφανες. Και Βενετια απο 1/4 η Air One. Σε προσφορα παρεπιπτοντως..απο 110Ε.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Samion από δικό σου ποστ νομίζω έμαθα για την Air One, σε ευχαριστώ πάρα πολύ :)
Δρομολόγια σχεδόν όλο το χρόνο για Βενετία με 150 ευρώ κανονική τιμή πήγαινε έλα.:clap:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οχι. Απευθειας εχει Λινατε οπου το βλεπεις.τους μηνες αιχμης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom