Alitalia Alitalia - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Οχι. Απευθειας εχει Λινατε οπου το βλεπεις.τους μηνες αιχμης.
Μπαινω στο site της alitalia Ιουνιο,ιουλιο και βαζω Αθηνα-Linate και ολες οι πτησεις ειναι μεσω Ρωμης...τι κανω λαθος
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μπαινω στο site της alitalia Ιουνιο,ιουλιο και βαζω Αθηνα-Linate και ολες οι πτησεις ειναι μεσω Ρωμης...τι κανω λαθος
Η συγκεκριμενη θα ειναι μονο αυγουστο. Ακομα δεν φαινεται.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και μετα μας λέτε μεσιε ότι δεν έχετε μέσον στην alitalia
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αυτα ειναι καλα νεα! Η διαθεση εισητηριων ξερουμε απο ποτε αρχιζει; (Δεν το βρηκα στο σχετικο link)
Δεν ξερω αν σε αφορα..παντως συντομα μολις οριστικοποιηθει η τιμολογηση. Ειναι ενδεικτικο οτι αναμενεται σημαντικη αυξηση απο Ιταλια...καλοκαιρι με απευθειας Σικελια με 100Ε δεν ξαναγινε...
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Δεν ξερω αν σε αφορα..παντως συντομα μολις οριστικοποιηθει η τιμολογηση. Ειναι ενδεικτικο οτι αναμενεται σημαντικη αυξηση απο Ιταλια...καλοκαιρι με απευθειας Σικελια με 100Ε δεν ξαναγινε...
Η τιμή αυτή για Σικελία που φαίνεται? Γιατί εγώ βλέπω 282?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η τιμή αυτή για Σικελία που φαίνεται? Γιατί εγώ βλέπω 282?
αν ηταν απο Alitalia η τιμη θα το ειχα ηδη γραψει..ηταν απλη αναφορα στο σχολιο περι αυξησης του εισερχομένου τουρισμου απο Ιταλια φετος. αναζητησε την τιμη στον ανταγωνισμό.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Στην πτηση με Alitalia για ρωμη μου ζυγισαν και την χειραποσκευή για τα 8 κιλά βαση κανονισμού
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.864
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
θα σας πω και εγώ την εμπειρία μου,που πετάω στις 7 Ιουνίου Θεσ/νίκη-Ρώμη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
http://www.ultimasnoticias.com.ve/n...romete-cubrir-ruta-que-dejo-alitalia-en-.aspx

λοιπον οι καρικατουρες του Καρακας εχουν πολυ γελιο...αφου περασαν οι μερες που με θυμο ειδαμε να κλεινει μια ιστορικη γραμμη της εταιρειας (σχεδον 60 ετων!), Ρωμη-Καρακας, ακολουθωντας το κλεισιμο των αντοστοιχων της Air Canada, Lufthansa, τωρα ξεκινησε η παρασταση των γελωτοποιων συμμοριτων που κυβερνουν αυτη την πλουσια χωρα..
Αντικαθιατα λεεει την Alitalia η Conviasa στη γραμμη προσεχως. Προφανως μολις παραλαβει τα airbus 380 που εχει παραγγειλει και ολοκληρωθει η εκπαιδευση των πιλοτων της στο Ορλαντο. (στο Disney world..)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom