Alpha bank bonus

swimmer21

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα στην ομάδα!

Έχω 56.000€ bonus πόντους και δεν ξέρω τι να τους κάνω. Έχετε κάποια ιδέα;

Βενζίνη δεν χρειάζομαι, Φυσικο Αεριο δεν έχω και αγορά εισητηριου Aegean βλέπω πως σε κάθε εισιτήριο χρειάζεται να πληρώνω τους φόρους, οπότε νταξει δεν ξέρω αν συμφέρει τόσο πολύ.

Μπορώ να κλείσω κάποιο ξενοδοχείο η ενοικίαση αμαξιού ίσως;

Επίσης, ποια είναι η αναλογία μετατροπής σε μίλια κι αν συμφέρει περισσότερο από την απλή εξαργύρωση;

Ευχαριστώ
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
Καλησπέρα στην ομάδα!
Έχω 56.000€ bonus πόντους και δεν ξέρω τι να τους κάνω. Έχετε κάποια ιδέα;
Βενζίνη δεν χρειάζομαι, Φυσικο Αεριο δεν έχω και αγορά εισητηριου Aegean βλέπω πως σε κάθε εισιτήριο χρειάζεται να πληρώνω τους φόρους, οπότε νταξει δεν ξέρω αν συμφέρει τόσο πολύ.
Μπορώ να κλείσω κάποιο ξενοδοχείο η ενοικίαση αμαξιού ίσως;
Επίσης, ποια είναι η αναλογία μετατροπής σε μίλια κι αν συμφέρει περισσότερο από την απλή εξαργύρωση;Ευχαριστώ
Μίλια μπορεί να γίνουν μόνο εφόσον συλλέχθηκαν με κάρτα της Aegean.
Αν είσαι συνδρομητής σταθερής ή/και κινητής VODAFONE, μπορείς να ενεργοποιήσεις πάγια εντολή πληρωμής λογαριασμού και να προσθέσεις την αυτόματη εξαργύρωση Bonus πόντων, οπότε κερδίζεις έκπτωση 5€ για 2000 Bonus πόντους.
Στα ΙΚΕΑ έχει κουπόνια στο Bonus app για εξαργύρωση 2.500 πόντων για 10€.
Στους περισσότερους συνεργάτες αντιστοιχούν 1000 μίλια σε 2€, αρκετά ασύμφορο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Καλησπέρα στην ομάδα!

Έχω 56.000€ bonus πόντους και δεν ξέρω τι να τους κάνω. Έχετε κάποια ιδέα;

Βενζίνη δεν χρειάζομαι, Φυσικο Αεριο δεν έχω και αγορά εισητηριου Aegean βλέπω πως σε κάθε εισιτήριο χρειάζεται να πληρώνω τους φόρους, οπότε νταξει δεν ξέρω αν συμφέρει τόσο πολύ.

Μπορώ να κλείσω κάποιο ξενοδοχείο η ενοικίαση αμαξιού ίσως;

Επίσης, ποια είναι η αναλογία μετατροπής σε μίλια κι αν συμφέρει περισσότερο από την απλή εξαργύρωση;

Ευχαριστώ
55.000 ποντοι ειναι 220 ευρω στο ΙΚΕΑ. Αν συνδυασεις και κουπονι Deals for You παει 10% πιο πανω. Ειναι η καλυτερη εξαργυρωση του προγραμματος.
Στον Hondo ειναι μολις 128 ευρω, στους υπολοιπους συνεργατες 110 ευρω.
 
Last edited:

swimmer21

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
55.000 ποντοι ειναι 220 ευρω στο ΙΚΕΑ. Αν συνδυασεις και κουπονι Deals for You παει 10% πιο πανω. Ειναι η καλυτερη εξαργυρωση του προγραμματος.
Στον Hondo ειναι μολις 128 ευρω, στους υπολοιπους συνεργατες 110 ευρω.
Πώς είναι 220€; Νομίζω έχει ένα κουπόνι -15% αν θυμάμαι καλά και 20€ που μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μέχρι 2 φορές, όχι παραπάνω
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
55.000 ποντοι ειναι 220 ευρω στο ΙΚΕΑ. Αν συνδυασεις και κουπονι Deals for You παει 10% πιο πανω. Ειναι η καλυτερη εξαργυρωση του προγραμματος.
Στον Hondo ειναι μολις 128 ευρω, στους υπολοιπους συνεργατες 110 ευρω.
Και νομίζω ότι το αμέσως επόμενο καλύτερο κουπόνι είναι των 500 από efood.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Και νομίζω ότι το αμέσως επόμενο καλύτερο κουπόνι είναι των 500 από efood.
Αυτη την εβδομαδσ με την εκπτωση του ΙΚΕΑ συν Deals for You συν 2 εικοσαευρα κουπονια χτυπησα εκπτωση 70% σε ενα προιον του ΙΚΕΑ. Εδω και 2 μηνες εχω λυσσαξει ετσι κι αλλιως.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
οι ποντοι απο προθεσμιακες της αλφα γινονται μιλιά?
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Αυτοί οι πόντοι λήγουν έτσι? Νομίζω στη διετία η κάνω λάθος? Αυτό κατάλαβα απ τους όρους που έριξα μια ματιά.
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Αυτοί οι πόντοι λήγουν έτσι? Νομίζω στη διετία η κάνω λάθος? Αυτό κατάλαβα απ τους όρους που έριξα μια ματιά.
Αν τους μεταφέρεις σε άλλο λογαριασμό bonus και ξανά πίσω το κοντέρ ξανά μετράει απο την αρχή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom