Def για σένα!

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εσύ θ' αναλάβεις τη φυτεία τσαγιού! :haha:
Μέσα!!! :clap::clap::clap: Και τη φυτεία και την παρασκευή του τσαγιού... Pandora, λες να κάνουμε και καμιά τελετή τσαγιού κάθε πρωί; :haha: Αν δεν έχει αντίρρηση η μαγείρισα, αναλαμβάνω και τα συνοδευτικά: βουτήματα, κέικ και λοιπά γλυκίσματα :haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Τι έγινε βρε παιδιά;;; Μια βδομάδα έλειψα και αποφασίσατε να την κάνετε χωρίς εμένα;;;:bleh: Άσε που πήρατε και όλες τις καλές δουλειές :haha: Τι έμεινε δλδ για μένα;;; Πλύσιμο, σίδερο, ξεσκόνισμα και σφουγγάρισμα;;;:shock::(:mad:

Μην ανησυχείς μπρε σου έχω την καλύτερη δουλειά, εσύ θα αναλάβεις το γδάρσιμο των προβάτων, καθαρή δουλειά και πολύ κυριλέ:bleh:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μέσα!!! :clap::clap::clap: Και τη φυτεία και την παρασκευή του τσαγιού... Pandora, λες να κάνουμε και καμιά τελετή τσαγιού κάθε πρωί; :haha: Αν δεν έχει αντίρρηση η μαγείρισα, αναλαμβάνω και τα συνοδευτικά: βουτήματα, κέικ και λοιπά γλυκίσματα :haha:
Αμέ...:clap: Κάθε πρωί...και θα το πίνουν οκλαδόν...:bleh:

Μην ανησυχείς μπρε σου έχω την καλύτερη δουλειά, εσύ θα αναλάβεις το γδάρσιμο των προβάτων, καθαρή δουλειά και πολύ κυριλέ:bleh:
Να το δώσουμε σε κάποιον από τους άντρες μας, σκέφτομαι...:roll: Για να τους πιάσουμε με τη σειρά...ποιός θα είναι :cool: κάποιος με στιβαρή προσωπικότητα, αποφασιστικός και δυναμικός...άσε που η δουλειά θέλει και μπράτσα...:D
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Αγαπητή Πανδώρα σε αυτήν την περίπτωση έχω να προτείνω κάτι σε ντουετάκι:
taver jonhpro.

Τα κουλουράκια και τα κεκάκια τα αναλαμβάνω εγώ φυσικά, καθότι μαγείρισσα
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μην ανησυχείς μπρε σου έχω την καλύτερη δουλειά, εσύ θα αναλάβεις το γδάρσιμο των προβάτων, καθαρή δουλειά και πολύ κυριλέ:bleh:
Να το δώσουμε σε κάποιον από τους άντρες μας, σκέφτομαι...:roll: Για να τους πιάσουμε με τη σειρά...ποιός θα είναι :cool: κάποιος με στιβαρή προσωπικότητα, αποφασιστικός και δυναμικός...άσε που η δουλειά θέλει και μπράτσα...:D
Μπρρρρρρ... θρίλερ... Συμφωνώ με την Pandora. Τόσοι άντρες στο φόρουμ, εγώ θα αναλάβω αυτή την "καθαρή και πολύ κυριλέ δουλειά";:rolleyes: Ας την πάρει κάποιος με μπράτσα. Εγώ θα ασχολούμαι με τη φυτεία μου :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.543
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom