Def για σένα!

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
...
ανταλλαγή εννοώ να παίρνομε προιόντα για την επιβίωση μας,ρούχα παπούτσια βιβλία cd και ότι άλλο χρειαζόμαστε..
τα χρήματα τι να τα κανομε???:shock:
Τι παραπάνω προϊόντα χρειαζόμαστε;
- Φαγητό θα έχουμε, να΄καλά και η μαγείρισσα της παρέας...
- Ποτό: όλο και κάποιος θα ξέρει να φτιάχνει κρασί ή μπύρα
- Ρούχα: τόσο κούρεμα τζάμπα θα πάει; Όσο για καλοκαιρινά, κάτι θα σκεφτούμε
- Βιβλία, μουσική, ταινίες: βλ. ίντερνετ
- Καλή παρέα: ε, αυτό είναι σίγουρο...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έχουμε και καπνιστές στην παρέα....:haha::bleh:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γιώργοοοοοοοο,κανένα Cuban seed καβάτζωσε πριν την κάνεις απ'τό νησί.
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Και μερικά βαρέλια ρούμι, απ' το καλό!!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Θετω εαυτόν εις βοήθεια στο κοινόβιο-φάρμα. Θα παράγω (και θα πίνω) μπύρα. Φτιάχνω και στο σπίτι μου και είναι super. Μόνο που θα χρειαστώ και έναν βοηθό, για να εξασφαλίσει ότι το προιόν δεν θα καταναλώνεται απο εμένα επι τόπου. Κοινώς ένα μαντρόσκυλο-ρουφιάνο για να με προσέχει..:lol:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ενώ αρχικά σκεφτόμουν να κάθομαι σε μιά αιώρα όλη μέρα...ειπα να κάνω την υποχώρηση και να σας διασκεδάζω-χαλαρώνω-νευριάζω παίζοντας όσο περισσότερο πιάνο μπορώ καθημερινά. Αφήστε που κάνει καλό και στα ζώα να ακούνε μουσική, είχα δεί ένα ντοκιμεντέρ και πώς και πώς περίμενα τη μέρα που θα μπορούσα να δώ ο ίδιος τα αποτελέσματα αυτά. Βγάζουν πολύ και καλό γάλα τα κατσίκια έτσι (και οι αγελάδες αν έχουμε). Δε νομίζω να χει κανείς αντίρρηση ε;;;;;; :D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τι παραπάνω προϊόντα χρειαζόμαστε;

- Ρούχα: τόσο κούρεμα τζάμπα θα πάει; Όσο για καλοκαιρινά, κάτι θα σκεφτούμε
Παλι στο πλεξιμο με βλεπω!
Θα σας ετοιμαζω κατι μοντελακια τυφλα να εχει ο Missoni!:D
Και σε cool wool για το καλοκαιρι!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ενώ αρχικά σκεφτόμουν να κάθομαι σε μιά αιώρα όλη μέρα...ειπα να κάνω την υποχώρηση και να σας διασκεδάζω-χαλαρώνω-νευριάζω παίζοντας όσο περισσότερο πιάνο μπορώ καθημερινά. Αφήστε που κάνει καλό και στα ζώα να ακούνε μουσική, είχα δεί ένα ντοκιμεντέρ και πώς και πώς περίμενα τη μέρα που θα μπορούσα να δώ ο ίδιος τα αποτελέσματα αυτά. Βγάζουν πολύ και καλό γάλα τα κατσίκια έτσι (και οι αγελάδες αν έχουμε). Δε νομίζω να χει κανείς αντίρρηση ε;;;;;; :D
Εγω δεν εχω αντιρρηση, αρκει να μην αποβαλλουν οι προβατινες. Ως γνωστον ειναι πολυ φιλομουσες και συγχιζονται με τα φαλτσα! :bleh:
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για τη δικιά μου συμμετοχή, η οποία πρέπει να θεωρείται δεδομένη :
Κατ'αρχήν θα μπορούσα να αναλάβω τα τεχνικοοικονομικά, όμως νομίζω σε μία φάρμα είναι προτιμητέος ένας αυτοδίδακτος πολυτεχνίτης, από έναν σπουδαγμένο. Θα προτιμήσω λοιπόν ως "νησιώτης" να ασχοληθώ με τον αλιευτικό μας στόλο, κάτι που έχει και το καλό ότι πάνω από τον μισό χρόνο θα μπορώ να κάθομαι και να πίνω στην παμπ. Και βέβαια αν με ανέχεστε τα βράδυα μπορώ να βάζω στην πάμπ και μουσική, ως χόμπυ βέβαια.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
galat;191932 Θα προτιμήσω λοιπόν ως "νησιώτης" να ασχοληθώ με τον αλιευτικό μας στόλο said:
Για τον ρόλο σου θα πρέπει να κοιτάξεις στο πρώτη σελίδα αν ειμαστε κοντα στην θάλασσα..:cool:
όσο για τον ρόλο DJ ευχαρίστως η θέση προς το παρόν ειναι κενή..:shock:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κανενα ποταμι δε θα εχει για να ψαρευει πεστροφες και να τις καπνιζει στο τζακι της pub;
Η εστω μια λιμνη για να πιανει γριβαδια;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.562
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom