Delta.com ΦΘΗΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Εντάξει, παίζει με τον πόνο μου επίσημα και η Delta...
Δηλαδή δεν μπορούσε να βγάλει προσφορά προς το Πάσχα που δε δουλεύουμε???? :klaps::klaps::klaps::bash:
 

telson71

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΙΣΑΒΩΝΑ
Καθε χρονο,τετοια εποχη,υπαρχει αυτη η τιμη για Νεα Υορκη απο Delta,αφου περσυ,ειχα βρει για Χριστουγεννα και πρωτοχρονια,γυρω στις 10 μερες δηλ,350ε με Delta,δεν πηγα δυστυχως,αφου κανεις δεν ξεκολαγε!Μπορει να μου πει καποιος,αν εχει βρει πιο φθηνα ξενοδοχεια,ή τελικα ολα παιζουν απο 100ε δυκλινο/βραδια.Εχω βρει και το www.airbnb.com,το εχει δοκιμασει κανεις??
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
είναι συνεχόμενα τα χτυπήματα... περιμένετε βρε παιδιά να πάρω το διαβατήριο στα χέρια μου .. κρίμα και άδικο να χάσω όλες αυτές τις προσφορές για λίγες μέρες...
 

Carmen

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ακόμα το ψάχνουμε!
Ταξίδι-Όνειρο
Θέλω να πάω παντού!
είναι συνεχόμενα τα χτυπήματα... περιμένετε βρε παιδιά να πάρω το διαβατήριο στα χέρια μου .. κρίμα και άδικο να χάσω όλες αυτές τις προσφορές για λίγες μέρες...
Δεν μπορείς να κλείσεις αν δεν έχεις διαβατήριο?
 

giannenara

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
εμεις παντως μια χαρα κλεισαμε για νοεμβρη για νεα υορκη,απλα πρεπει οταν βγαλεις το διαβατηριο να τους παρει τηλ να συμπληρωσουν τον αριθμο τοτε,επιτρεπεται μεχρι και 72 ωρες πριν την αναχωρηση
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Τα εισητηρια με αυτη την τιμη ειναι επιστρεψιμα; δηλ. μπορω να ακυρωσω ; Και αν ναι, ποσα θα μου επιστρεψουν και μεχρι ποτε γινεται να ζητησω επιστροφη χρηματων..
 

siatjo

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Μολις το τσεκαρα και εγω , 10 - 19 μαρτιου μου βγαζει 687 για 2 ατομα πηγαινε ελα !!!!!! Ξερεις μηπως απο ποτε μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα και για ποιες περιοδους? Αν βεβαια ειναι προσφορα και δεν ειναι τιμη επειδη μιλαμε για 9 μηνες πριν
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αν βεβαια ειναι προσφορα και δεν ειναι τιμη επειδη μιλαμε για 9 μηνες πριν
Ιεροσυλία!
Φυσικά προσφορά είναι! Δεν είναι νέος προορισμός η ΝΥ για να μην ξέρουν τί γίνεται Μάρτιο και δεν έχει καμία σχέση που είναι τόσοι μήνες πρίν. Είναι απλέ, ψάξε άλλες εταιρίες να δεις...
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
Για το παιδι που ρωτησε ,η ωρα που αναφερεται στο εισητηριο ειναι ΤΟΠΙΚΗ ωρα δλδ αν σου λεει φευγεις απο ελλαδα στις 08.00 ειναι 8 το πρωι ελλαδα και οταν λεει φτανεις 16.00 ειναι 4 το απογευμα στην Ν.Υορκη.
Αυτο ισχυει παντα με τα αεροπορικα εισητηρια ,ολες οι ωρες ειναι τοπικες.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Για το παιδι που ρωτησε ,η ωρα που αναφερεται στο εισητηριο ειναι ΤΟΠΙΚΗ ωρα δλδ αν σου λεει φευγεις απο ελλαδα στις 08.00 ειναι 8 το πρωι ελλαδα και οταν λεει φτανεις 16.00 ειναι 4 το απογευμα στην Ν.Υορκη.
Αυτο ισχυει παντα με τα αεροπορικα εισητηρια ,ολες οι ωρες ειναι τοπικες.
Ευχαριστω πολυ. Λογικο φαινοταν :p
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
και εγω εβαλα σε ταξιδιωτικο site για νεα υορκη για Μαρτιο και μου εβγαινε 360 πανε με Delta και ελα με British και ετριβα τα ματια μου .. παρεα δεν βρισκω ομως :(
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.248
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom