Eurovision 2013

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.561
Likes
8.240
* Λοιπον της Ηλιαδη μου προκαλει στομαχικες διαταραχες. Δεν εχω ξανακουσει χειροτερο τραγουδι, μεχρι και το S.A.G.A.P.O. φανταζει ωραιο μπροστα του.

* Της Georgina μου αρεσει πολυ, αν και για να πω την μαυρη αληθεια μου θυμιζει σε καποια σημεια αυτο: Ishtar - Last kiss - YouTube

* Του Αγαθωνα μου αρεσει στα σημεια που δεν ακουγεται ο Αγαθωνας :D:D

* Της Θωμαιδος μου θυμιζει αυτο της Lenas, αλλα με κερδιζει η κοπελα τοσο πολυ.

Εν κατακλειδι, ας παει οποιο θελει εκτος απο το εμετικο της Ηλιαδη.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλά η Κύπρος τα τελευταία χρόνια από το κακό στο χειρότερο....
θαρρείς και επιστρατεύονται να βγάζουν τα χειρότερα τραγούδια για τη γιουροβίζιον..επίτηδες το κάνουν;
άντε τώρα αυτή η μπαλάντα ..σιγά τ αυγά,τελείως αδιάφορο τραγούδι,μιά απλή μπαλάντα,
μ αρέσει που υπήρξε και κουτσομπολίστικο παρασκήνιο μεταξύ της Ολυμπίου και του πρώην της του Χατζηγιάννη που ήταν κι αυτός υποψήφιος με δικό του τραγούδι αλλά τελικά επέλεξαν ως καλύτερο της Ολυμπίου κλπ κλπ
δηλ πόσο χάλια πρέπει νάταν τα υπόλοιπα απορώ..
 
Last edited by a moderator:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.172
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Last edited by a moderator:

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.561
Likes
8.240
Eν τω μεταξυ εκτος του οτι με πηρε ο υπνος με το τραγουδι του Δεσποινακιου, αναρωτιεμαι αν την μισει ο στυλιστας της.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλά η Κύπρος τα τελευταία χρόνια από το κακό στο χειρότερο....
θαρρείς και επιστρατεύονται να βγάζουν τα χειρότερα τραγούδια για τη γιουροβίζιον..επίτηδες το κάνουν;
άντε τώρα αυτή η μπαλάντα ..σιγά τ αυγά,τελείως αδιάφορο τραγούδι,μιά απλή μπαλάντα,
μ αρέσει που υπήρξε και κουτσομπολίστικο παρασκήνιο μεταξύ της Ολυμπίου και του πρώην της του Χατζηγιάννη που ήταν κι αυτός υποψήφιος με δικό του τραγούδι αλλά τελικά επέλεξαν ως καλύτερο της Ολυμπίου κλπ κλπ
δηλ πόσο χάλια πρέπει νάταν τα υπόλοιπα απορώ..
Eν τω μεταξυ εκτος του οτι με πηρε ο υπνος με το τραγουδι του Δεσποινακιου, αναρωτιεμαι αν την μισει ο στυλιστας της.
Εχετε δικοιο κοριτσια κριμα μια τετοια φωνη να παει αδοξα.....
η χαρα της υπνηλιας ειναι αυτο το τραγουδι θα ειναι μεγαλη εκπληξη αν προκριθει

Πιστευω οτι η Θωμαης θα κανει τη διαφορα το τραγουδι του Αγαθωνα που ακουσα live δεν ειχε καμια σχεση με το βιντεο κλιπ.....
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.735
Likes
11.761
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Έκατσα και τα άκουσα, αν και δεν κατάφερε κάποιο να με κάνει να το φτάσω μέχρι τέλους.

Αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν των Koza Mostra με τον Αγάθωνα! Μακράν! Εντάξει, ο στίχος χάλια, αλλά ποιός νοιάζεται για τους στίχους στην eurovision;

Η Θωμαή είναι πολύ ομορφούλα και με πολύ καλή φωνή, θα μπορούσαν όμως να κάνουν κάτι πολύ καλύτερο με αυτό το υλικό. Το τραγούδι αν και συμπαθές είναι πολύ κοινότυπο! Επίσης πολύ ωραία η κοπέλα με την τρομπέτα, αλλά την έχουν κάπως ατημέλητη για να κερδίζει όλα τα βλέμματα η Θωμαή! :D

Αυτό της Georgina θα συμφωνήσω με τη vario ότι θυμίζει το τραγούδι της Ishtar. Ψιλοϋπνος μου φάνηκε, δε νομίζω να κερδίσει τις εντυπώσεις.

Της Ηλιάδη πολύ χάλια, πλήρης κακογουστιά.

Απογοήτευση και η συμμετοχή της Κύπρου. Αυτή η κοπέλα η Ολυμπίου ενώ είχε ξεκινήσει τόσο καλά έχει πάρει την κάτω βόλτα τα τελευταία χρόνια. :roll:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.313
Likes
5.071
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Εντάξει, ο στίχος χάλια, αλλά ποιός νοιάζεται για τους στίχους στην eurovision;
Σωστό το σχόλιο για το στίχο αλλά είναι χάλια, δήθεν και ψευτοκουλτουριάρικο και το υπόλοιπο πακέτο Αγάθωνας-μουστάκα-ψευτορεμπέτικο-νέοι με κιλτ. Καλύτερα να στέλναμε ένα γνήσιο έντεχνο κομμάτι αν θέλαμε να ξεφύγουμε απ' τα κλασικά της Eurovision.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Απόψε μάθαμε και ποιος θα εκπροσωπήσει την Ιταλία στην Eurovision...και δεν ειναι άλλος από τον νικητή του φετινού Sanremo, Marco Mengoni...:clap: Ενα δειγμα περι τινος πρόκειται και περιμένουμε να δούμε και με ποιο τραγουδι θα συμμετέχει στον διαγωνισμό....

 
Last edited by a moderator:

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χαχαχα και η δικη μου....οπως αλλωστε και περσυ....και προπερσυ......:D

Θα ετοιμασω μπλουζακια Marco Mengoni...χαχαχαχα :haha::haha:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.735
Likes
11.761
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Βρε κορίτσια, και να με συμπαθάτε δηλαδή, τι σας αρέσει ακριβώς; Την κόμμωση την έχετε δει; :roll:

Για να μην μιλήσω για το τραγούδι του που πόσταρες italitsa (ελπίζω αυτό της eurovision να είναι κάπως καλύτερο!)!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βρε κορίτσια, και να με συμπαθάτε δηλαδή, τι σας αρέσει ακριβώς; Την κόμμωση την έχετε δει; :roll:

Για να μην μιλήσω για το τραγούδι του που πόσταρες italitsa (ελπίζω αυτό της eurovision να είναι κάπως καλύτερο!)!
Η κομμωση είναι που μας/μου αρέσει πιο πολυ κυρία μου
Φυσικα και η φωνη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.286
Μηνύματα
886.815
Μέλη
38.956
Νεότερο μέλος
MiklosAng

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom