FC Barcelona - Mes que un club / Camp Nou

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τι έγινε ρε παιδιά, καλά καλά δεν μπηκε ο Σεπτέμβρης και ήδη έιμαστε στο +8 από τον special και τον κλαψιάρη.:haha:
 

George13

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΛΙΒΑΝΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Αν και είναι νωρίς ακόμα , πολύ χάλια η Ρεάλ ... Δύσκολα να χάσει τον τίτλο η Μπάρτσα.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Υπάρχει ενδεχόμενο να πάω την Τετάρτη στο Καμπ Νου, στον αγώνα Μπαρτσελόνα-Σπαρτάκ Μόσχας! :cool:

(πειράζει να κλείσω εισιτήριο εκεί που θα είναι οι Ρώσοι φίλαθλοι; :haha: γιατί κάτι τέτοιο είδα στο ίντερνετ...)
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Τελικά δεν κατάφερα να πάω στον αγώνα, αλλά πήγα μία ημέρα πριν, στο μουσείο και ξενάγηση στο γήπεδο. Το περίμενα πιο εντυπωσιακό να πω την αλήθεια, αλλά it's ok, άξιζε βεβαίως βεβαίως!

Να περάσετε μία βόλτα :)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
Τελικά δεν κατάφερα να πάω στον αγώνα, αλλά πήγα μία ημέρα πριν, στο μουσείο και ξενάγηση στο γήπεδο. Το περίμενα πιο εντυπωσιακό να πω την αλήθεια, αλλά it's ok, άξιζε βεβαίως βεβαίως!

Να περάσετε μία βόλτα :)
Κριμα που δεν πηγες στον αγωνα(ειχε αρκετη αγωνια)
Ισως καποια αλλη φορα.
 

aelefth2004

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μπάρτσα μου ερχόμαστε:clap:!!!
Απίθανος συνδυασμός στη Βαρκελώνη. Με μία βδομάδα διαμονή από 4/5/2013 έως 12/5/2013: κάνεις Πάσχα, βλέπεις Μπάρτσα και Formula 1!!!Τζακ ποτ. Εγώ θα πάω στις 4/5 αλλά δυστυχώς θα επιστρέψω στις 9/5:(. Δεν πειράζει όμως, μου αρκεί η Μπάρτσα...
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Πάντως εγώ που βρέθηκα πριν λίγο καιρό στο Camp Nou (απ'έξω!) ενώ μέσα παιζόταν το παιχνίδι με real για το κύπελλο, 2 πράγματα παρατήρησα:

1. πάιζει τρεληηηηηηηη μαύρη αγορά με εισιτήρια απ'έξω, αλλά δεν το συνέχισα να δω αν είναι καλοί στα παζάρια (70 ευρώ μου έδιναν πρώτη τιμή).

2.καρατουριστίλααααααααα. Από αυτούς που έμπαιναν να δουν τον αγώνα, ένα τεράστιο ποσοστό ήταν τουρίστες, και δη σχιστομάτες....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Πάντως εγώ που βρέθηκα πριν λίγο καιρό στο Camp Nou (απ'έξω!) ενώ μέσα παιζόταν το παιχνίδι με real για το κύπελλο, 2 πράγματα παρατήρησα:

2.καρατουριστίλααααααααα. Από αυτούς που έμπαιναν να δουν τον αγώνα, ένα τεράστιο ποσοστό ήταν τουρίστες, και δη σχιστομάτες....

παιζοταν το ρεαλ-μπαρτσελονα και δεν μπηκες??????:(:(

τουριστιλα ξετουριστιλα,ολοι οι σχιστοματηδες ας ειναι εκει οταν βρεις σε αυτο το γηπεδο ματς τις ημερες που θα εισαι εκει πας να το δεις!!!!
βεβαια αυτο αμα τουλαχιστον ξερεις ποσοι ειναι οι ποδοσφαιριστες που παιζουν σε καθε ομαδα...:haha::haha:
αλλιως πας για ψωνια......
και δεν το λεω με κακια απλα αμα δεν σου αρεσει το ποδοσφαιρο σιγουρα δεν θα το εκτιμησεις αυτο που θα δεις.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
παιζοταν το ρεαλ-μπαρτσελονα και δεν μπηκες??????:(:(

τουριστιλα ξετουριστιλα,ολοι οι σχιστοματηδες ας ειναι εκει οταν βρεις σε αυτο το γηπεδο ματς τις ημερες που θα εισαι εκει πας να το δεις!!!!
βεβαια αυτο αμα τουλαχιστον ξερεις ποσοι ειναι οι ποδοσφαιριστες που παιζουν σε καθε ομαδα...:haha::haha:
αλλιως πας για ψωνια......
και δεν το λεω με κακια απλα αμα δεν σου αρεσει το ποδοσφαιρο σιγουρα δεν θα το εκτιμησεις αυτο που θα δεις.
καλύτερα που δεν μπήκα, γιατί χάσανε κιόλας κι είχαν κάτι μουτρα μετά, άστα! Σιγά μη δίναμε 150 ευρώ να μπούμε μέσα. Εν τω μεταξύ, απ'έξω, η απόλυτη ησυχία! Ούτε φωνές ακουγόντουσαν πολλές ούτε συνθήματα ούτε κόσμος, τίποτα! Και έπαιζαν με τη Ρεαλ.

Εδώ στο Καραισκάκη παίζει ο Ολυμπιακός με την Κωλοπετινίτσα και σείεται το Φάληρο κι ο Πειραιάς!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.337
Πήραμε και τυπικά το πρωτάθλημα.Αλλά μάλλον η ομάδα όπως την ξέραμε έκανε τον κύκλο της.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.337
Κανείς δεν γράφει πιά εδώ;
Φυσικά η ομάδα δεν παίζει μπάλα πιά αλλά λέτε την Κυριακή να γίνει η ανατροπή;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.130
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom