FC Barcelona - Mes que un club / Camp Nou

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
κανεις για το σουπερ καπ?

εγω θα ειμαι εκει! (λογικα)



ερωτηση: το ειπισημο σαιτ της Μπαρσα δεχεται ελληνικη βιζα?
 

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
Μπαρτσα - Βαλένθια

Θα ταξιδέψω βαρκελώνη αρχές σεπτέμβρη, όταν και η μπαρτσα παίζει με τη βαλένθια.
Στο site της μπάρτσα σήμερα βλέπω ότι έχει επιλογή μόνο για το σουπερ καπ με τη ρεαλ και ενα ματς με τη σαμπντόρια. Δεν έχει επιλογή για εισητηρια για τη βαλένθια ακόμα. Εχω στα χέρια μου prepaid visa της τραπεζας κυπρου.
Ποιες ενέργειες πρέπει να κάνω για να κλείσω εισητήρια? Ποιός τρόπος είναι πιο φθηνός? Αν πάω εκεί τρείς- τέσσερις ημέρες πρίν το παιχνίδι και πάω να πάρω εισητήρια τότε από το γήπεδο ή όπου τα πουλάνε θα βρώ? Αν θα βρώ θα είναι τα τελευταία πανάκριβα και σε χωριστές θέσεις? Πως τα παίρνω στα χέρια μου? Για το τουρ στο γήπεδο πρέπει και για αυτό να προκλείσω εισητηρια σε ημέρα και ώρα ή μπορώ να πάρω από εκεί?
Συγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλά αν και διάβασα και τις 43 σελίδες του thread δεν έβγαλα άκρη.
Ευχαριστώ..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
Θα σου στειλω καποια στιγμη μυνημα γιατι και εγω μαλλον θα το δω αυτο το
παιγχνιδι.
 

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
panpan σου εχω στείλει και γω ήδη pm. Είμαι σε απελπιστική κατάσταση. Αναμένω τη βοήθεια σου απεγνωσμένα.
 

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
'Εχει αρχίσει ήδη η διάθεση των εισήτηρίων για το πρωτάθλημα αλλά όταν πάω να κλείσω εισητήρια δεν βρίσκω πουθενά δύο εισητήρια μαζί, αλλά το ένα εδώ και το άλλο πέντε σειρές πιο κάτω. Τι να κάνω? Να κλείσω όσο πιο γρήγορά μπορώ γιατί τα βλέπω και αυτά που υπάρχουν τώρα να εξαφανίζονται? Διάβασα κάπου ότι όσο περνάνε οι μέρες οι κάτοχοι καρτών διαρκείας αφήνουν κάποιες θέσεις και έτσι νέες θέσεις γίνονται διαθέσιμες. Ισχύει? Και αν ναί, πότε γίνεται αυτό? Εγώ θα είμαι Δευτέρα 27/8 εκεί? Το παιχνίδι που θέλω να δώ είναι αυτό με την Βαλένθια στις 2/9. Θα έχω μπροστά μου δηλαδή όλη την εβδομάδα. Αξίζει να περιμένω και να πάω να πάρω εισητήρια από το Camp Nou, μήπως και βρώ τότε εκεί δύο εισητήρια δίπλα δίπλα?
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Χα! Χα!!! Πολύ καλό αν και είμαι με την Ρεάλ, αλλά απεχθάνομαι σφόδρα τον αλαζόνα Μούρίνιο ποτε θα αλλάξουμε προπονητή???
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Η ρεαλ προσπαθουσε να αλλαξει πανω απο δυο πασες,στο πρωτο-δευτερο κορνερ που κερδισε εβαλε το πρωτο γκολ ο ουλτρεξ,μετα αμεσως το καρφωσε ο πεδρο,πεναλτι γκολ ο μεσι,τσαβι 3-1,λαθος του βαλντεζ και 3-2 με ντι μαρια.

Γενικα ειχαμε ατελειωτα οργια απο ινιεστα και παρα πολυ καλη εμφανιση απο, εναν απιστευτο κατα τη γνωμη μου παικτη,τον μασερανο.

Εχει παιξει σε ολες τις θεσεις τις αμυνας,ο γκουαρντιολα τον εμπιστευοταν με κλειστα ματια,το ιδιο και ο βιλανοβα.
Και η μπαλια που βγαζει στον πεδρο,απο θεση αμυντικου χαφ,μας εδειξε ποσο μυαλο εχει και ποσο ανετα επαιζε καποτε στην φυσικη του θεση,ασχετα τωρα που εχουν τον μπουσκετς.

Αυτη η λιβερπουλ πως στο καλο τον αφησε να φυγει!!!

Και οργια απο ινιεστα.
Αλλα πολλα οργια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.149
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom