H εαρινή 4η Σύναξις Τραβελστοριτών στη Θεσ/νίκη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Αχ, καλη ερωτηση! Μηπως πρεπει να συγκεκριμενοποιησουμε ωρα και τοπο. Και πως θα γνωριστουμε????:roll::roll::roll: Εγω δεν εχω ξαναδει κανεναν σας!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
θα επιλεξουμε ενα απο τα δυο μερη,συμφωνια 'η καφεναι.εκτος αν υπαρχει καποια αλλη προταση.ειμαστε ανοιχτοι σε ολες τις προτασεις! στις 28/3 στις 12,00 η ωρα.

μην ανησυχεις αχινουλα!δεν θα χαθουμε.για αυτο τον λογο κανω την λιστα με τα ατομα που θα περιμενουμε για να μην χασουμε κανεναν.(οπως βλεπετε υπαρχει οργανωσις!!!)εξαλλου θα φοραω και μπλουζακι τραβελστοριες.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αχ, καλη ερωτηση! Μηπως πρεπει να συγκεκριμενοποιησουμε ωρα και τοπο. Και πως θα γνωριστουμε????:roll::roll::roll: Εγω δεν εχω ξαναδει κανεναν σας!
αχινουλα...αν φορεσεις τις μποτες που ειχες στο προηγουμενο avatar σιγουρα θα σε λοκαρουν οι τραβελστοριτες:haha::haha::haha:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
αχινουλα...αν φορεσεις τις μποτες που ειχες στο προηγουμενο avatar σιγουρα θα σε λοκαρουν οι τραβελστοριτες:haha::haha::haha:
:haha::haha::haha: Μπα, ζεστη εχει τωρα, ελιωσαν και τα χιονια εδω, οποτε οι μποτες επεστρεψαν στην αποθηκη! Δε βλεπω μεγαλη συμμετοχη παντως, τοσοι λιγοι τραβελστοριτες ειναι στη Θεσσαλονικη και στα περιχωρα? Η Ερση αληθεια που ειναι? Ταξιδευει? Εχει μερες να φανει και δεν εχει δηλωσει συμμετοχη...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
κλαψ..κλαψ..θελω κεγω συναντηση!!σας ζηλευω ολους εσας τους θεσ/νικεις..!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
κλαψ..κλαψ..θελω κεγω συναντηση!!σας ζηλευω ολους εσας τους θεσ/νικεις..!
κι εγώ.... :( αλλά είμαι σίγουρη ότι το αφεντικό εργάζεται υπογείως για την επίτευξη του στόχου... ;)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
θέλω κι εγώ στην Αθήνα!! τελικά Θεσσαλονίκη γιοκ για μένα..το Πάσχα θα ανέβω τελικά όχι τώρα :(
 

p1gala

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδιά υπολογίστε για τη σύναξη και ακόμα 2 άτομα. Θα χαρούμε να σας δούμε από κοντά. :lol:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
κ εγώ τελικά θα συνοδεύομαι από 2 φιλικά πρόσωπα
που με φιλοξένησαν πρόσφατα στην Φλώρινα!:cool:

και από τα οποία θα μπορέσετε οσοι παραβρεθείτε να αντλείσετε μοναδικές πληροφορίες για τον υπεροχο ταξιδιωτικά νομό της Φλώρινας.!:clap:

Υ.Γ.: κατι γραφτηκε απο καποιους βορειοελλαδίτες τραβελστορίτες εν Αθηναις για συνάντηση των ημερών του Πάσχα καπου στα μέρη μας. Αν θέλετε ανοιξετε σχετικό τοπικ για να το συζητήσουμε. Πότε θέλετε να βρεθούμε κ που: πχ δεύτερη μέρη του Πάσχα σε ποια πόλη; πχ Θεσσαλονίκη, Κατερίνη, Εδεσσα!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Υ.Γ.: κατι γραφτηκε απο καποιους βορειοελλαδίτες τραβελστορίτες εν Αθηναις για συνάντηση των ημερών του Πάσχα καπου στα μέρη μας. Αν θέλετε ανοιξετε σχετικό τοπικ για να το συζητήσουμε. Πότε θέλετε να βρεθούμε κ που: πχ δεύτερη μέρη του Πάσχα σε ποια πόλη; πχ Θεσσαλονίκη, Κατερίνη, Εδεσσα!
Εδεσσα, Εδεσσα και παλι Εδεσσα! :clap: :clap: :clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.432
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom